خانه » بیوگرافی » آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکس

اطلاعیه سایت

آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکس

آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکس

آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکس / آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو / ساختمان وزارت نیرو آتش گرفت

آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکس / آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو / ساختمان وزارت نیرو آتش گرفت

در پی حریق ساختمان نور حرارتی وزارت نیرو که بیش از ۲۵ ساعت است اطفای آن در حال انجام است، مسئولان دستگاه‌های مختلف در هتل کوثر که در جنب ساختمان نور حرارتی قرار دارد، تشکیل جلسه دادند.

به گزارش سبک ۹۸ ، آتش سوزی در طبقه منفی چهار وزارت نیرو همچنان شعله ور است و آتش نشانان احتمال ریزش این ساختمان را اعلام کرده اند.

در ادامه این گزارش می‌توانید آخرین خبر حادثه آتش سوزی ساختمان وزارت نیرو را پیگیری کنید.

 

رد شایعه وجود سوخت گازوئیلی در ساختمان

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: عملیات اطفای حریق ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو در حال حاضر از طریق تزریق آب در حال انجام است.

وی ادامه داد: اطلاعاتی که از طبقه منفی پنج داریم این است که در آنجا موتورخانه است و منبع سوخت گازوئیلی در آن وجود ندارد. آنطور که به ما اطلاع داده‌اند منبع آب ۲۰ هزار لیتری در طبقه منفی پنج وجود دارد.

از سازمان مهندسی و عمران شهر تهران برای چک ساختمان‌های اطراف محل حادثه مراجعه کرده‌اند.

آخرین گزارش‌ها ازحادثه حریق ساختمان وزارت نیرو پس از ۲۵ ساعت

حریق ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو در حالی ۲۵ ساعت از حریقش می‌گذرد که نیروهای آتش نشانی هنوز هم در حال اطفای حریق هستند.

 

sabk98 2 3 - آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکسآخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکس / آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو / ساختمان وزارت نیرو آتش گرفت

 

آتش‌سوزی ساختمان برق حرارتی در بخش اسناد راکد بوده است/ آب و برق منطقه برقرار است(ساعت ۱۱:۵۶)

قائم‌مقام وزیر نیرو گفت: در آتش‌سوزی ساختمان، برق حرارتی قسمتی از اسناد راکد دچار حریق شده و تمامی اسناد مهم روز گذشته از محل تخلیه شده است.

ستار محمودی با حضور در وزرات نیرو با بیان اینکه طبقه منفی ۴ ساختمان شرکت تولید برق حرارتی مربوط به بایگانی اسناد راکد بوده است، اظهار کرد: تمامی اسناد طبقه‌بندی شده و مهم این ساختمان دارای نسخه پشتیبان است و روز گذشته با وقوع حریق، تمامی سرور‌ها و اسناد طبقه‌بندی شده قبل از گسترش آتش از ساختمان خارج شده است.

وی با تأکید بر اینکه از نظر اسناد و مدارک هیچ نگرانی وجود ندارد، تصریح کرد: ساختمان از جهات مختلف تحت کنترل است و به موقع تخلیه شده است و تمامی اسناد و پرونده‌ها به ساختمان‌های دیگر منتقل شده است.

محمودی با اشاره به فعالیت گروه‌های آتش‌نشان برای اطفای حریق، گفت: آتش‌نشانان به شدت درگیر کنترل حرارت و دود ساختمان هستند و مقداری کاهش حرارت نیز ایجاد شده است.

قائم‌مقام وزیر نیرو گفت: آب و برق منطقه کاملا برقرار است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

sabk98 3 3 - آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکسآخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکس / آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو / ساختمان وزارت نیرو آتش گرفت

 

زمان اطفای‌ حریق ساختمان وزارت نیرو مشخص‌ نیست‌ (ساعت ۱۱:۱۶)

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی‌ و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: زمان پایانی اطفای حریق ساختمان وزارت نیرو هنوز مشخص نیست و عملیات آتش‌نشانان برای مهار آتش همچنان ادامه دارد.

مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نیروهای آتش‌نشانی در حال خنک کردن محل آتش سوزی هستند و سعی بر آن داریم که درجه حرارت را کاهش و دود را تخلیه کنیم.

وی در ادامه افزود: زمان پایانی اطفای حریق هنوز مشخص نیست و عملیات آتش‌نشانان برای مهار آتش همچنان ادامه دارد.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی‌ و خدمات ایمنی شهرداری تهران در پایان بیان کرد:احتمال ریزش ساختمان وزارت نیرو وجود دارد.

لازم به ذکر است؛ داوری به آتش‌نشانان توصیه کرد که در هنگام ریزش ساختمان صبوری خود را حفظ‌ کنند و با حفظ ایمنی‌ در کار به عملیات خود ادامه دهند.

 

مصدومیت ۹ نفر در حریق ساختمان حرارتی وزارت نیرو

در حادثه آتش‌سوزی ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو در خیابان ولیعصر تهران، ۹ تن مصدوم شدند. پنج تن از این مصدومان به مراکز درمانی منتقل و چهار تن نیز در محل درمان شدند.

همچنین چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس تا پایان عملیات در محل حادثه مستقر خواهند بود.

 

sabk98 4 3 - آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکسآخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکس / آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو / ساختمان وزارت نیرو آتش گرفت

 

هنوز حریق طبقه منفی چهار وزارت نیرو اطفاء نشده است

  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران آخرین وضعیت اطفاء حریق در ساختمان وزارت نیرو را تشریح کرد و گفت: هنوز حریق طبقه منفی چهار وزارت نیرو اطفاء نشده است.

مهدی داوری درباره وضعیت آتش سوزی ساختمان وزارت نیرو، گفت: در حال حاضر شرایط اطفاء بسیار سخت است و دمای طبقه منفی ۴ نوسان دارد. به طوریکه گاهی دما به ۲۵۰ درجه سانتیگراد هم می‌رسد.

وی با بیان اینکه آتش نشانانی که به طبقه منفی چهار نفوذ کردند هر کاری که از دستشان برمی‌آمده انجام دادند، گفت: آنها موفق شدند از سرایت آتش سوزی به طبقات دیگر جلوگیری کنند؛ اما هنوز به اطفای کامل حریق در طبقه منفی چهار موفق نشدند.

وی ادامه داد:‌ البته ساختمان در حال حاضر تخلیه شده و شهروندان ساختمان‌های مجاور را نیز برای احتیاط تخلیه کردیم.

رییس سازمان آتش نشانی همچنین در جمع خبرنگاران گفت: نوسان دما در ساختمان وزارت نیرو وجود دارد به طوریکه چند ساعت پیش در طبقه منفی۴ دما ۲۵۰ بود و در حال حاضر از سوی آتش نشانان به ۲۰۰ رسیده است.

 

احتمال ریزش ساختمان وزارت نیرو وجود دارد/ ۳ بار به ساختمان هشدار داده شده بود

محمدعلی نجفی شهردار تهران صبح امروز(سه شنبه) در حاشیه بازدید از روند اطفای حریق ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو در ‏خیابان ولیعصر(عج) تهران اظهار کرد:‏ این ساختمان از ساعت ۱۰ صبح دیروز دچار آتش سوزی شده و آتش سوزی تاکنون ادامه دارد. ‏

وی افزود: مشکلی که آتش نشانان داشتند آن بود که مرکز آتش سوزی در طبقه منهای چهار بوده و این طبقه عمدتاً به عنوان بایگانی شرکت ‏استفاده می‌شده است، از این رو حجم زیادی اسناد، مدارک و کاغذ در این طبقه انباشه شده است. ‏

نجفی تصریح کرد: آتش ۱۰۰ در صد کنترل نشده و بخشی از قسمت غربی ساختمان هم کمی نشست کرده است و ترک‌هایی در ورودی پارکینگ ساختمان ‏به چشم می‌خورد. ‏

وی افزود: ساختمان‌های اطراف در ضلع جنوبی غربی و شرقی به خصوص خوابگاه دانشجویان شهید بهشتی با حدود ۱۵۰ نفر دانشجو ‏بلافاصله تخلیه شده است و در بقیه موارد نیز ساکنان به محل‌های امن و هتل‌ها منتقل شدند. ‏

نجفی تصریح کرد: ممکن است یک بخشی از ساختمان به صورت کامل دچار ریزش شده و یا نشست جدی در ساختمان صورت گیرد و یک ریزش ‏مختصر در بخش دیگری از ساختمان را شاهد باشیم.

 

sabk98 1 3 - آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکسآخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکس / آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو / ساختمان وزارت نیرو آتش گرفت

 

درجه حرارت ساختمان پایین بیاید نفوذ می‌کنیم

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، نیز در مورد آخرین وضعیت ساختمان آتش گرفته در خیابان ولیعصر (عج)، گفت‌: آتش نشانان در حال پایین آوردن حرارت ساختمان نیروگاه هستند. کماکان آتش نشانان در حال‌  تخلیه دود، ایمن سازی و پایین آوردن حرارت هستند.

وی ‌اضافه کرد: از ساعات میانی شب گذشته دما به صورت محسوسی پایین آمده است. خوشبختانه این حادثه مصدومی در بر نداشته است و تنها دو، سه نفر از نیروهای آتش نشان دچار مشکل جزئی شده‌اند.

ملکی در ادامه‌ خاطر نشان کرد: منتظر هستیم تا درجه حرارت پایین بیاید تا نفوذ کنیم.

 

آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو + عکس / آخرین وضعیت آتش سوزی در ساختمان وزارت نیرو / ساختمان وزارت نیرو آتش گرفت


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A