خانه » عکس جدید » آذر ماه سهمیه ایران در این لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ رسما ۲+۲ می‌شود

اطلاعیه سایت

آذر ماه سهمیه ایران در این لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ رسما ۲+۲ می‌شود

آذر ماه سهمیه ایران در این لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ رسما ۲+۲ می‌شود


perspolis alahli - آذر ماه سهمیه ایران در این لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ رسما ۲+۲ می‌شود

به نقل از ایرانی عکس، کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته جدیدترین رده‌بندی لیگ‌های آسیایی را اعلام کرد که لیگ برتر ایران بدون واکنش نسبت به ماه گذشته در این رده هفتم قاره کهن ایستاد.

در این این رده‌بندی ایران با داشتن ۸۹۳ امتیاز در این رده‌بندی ملی، ۱۰ امتیاز این بخش را به دست آورد و با داشتن ۴۷،۹۵۰ امتیاز در این بخش باشگاهی، توانست ۵۹،۵۷۹ امتیاز هم از بخش به دست بیاورد که در این نهایت با امتیاز ۵۹،۵۷۹ پایین‌تر از ژاپن در این رده هفتم قرار گرفت.

مهمترین بحث در این این رده‌بندی چگونگی تقسیم بندی سهمیه لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ بود که با ادعا سایت استاد الدوحه قطر تقسیم بندی انجام شده سابق AFC بخاطر کشورها تا بخاطر سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ اجرایی است یعنی کشورمان مثل سال گذشته سهمیه ۳+۱ در این سال ۲۰۱۸ خواهد داشت.

در این نتیجه این رده بندی هیچ تغییری در این سهمیه باشگاه‌ها در این لیگ قهرمانان آسیا در این سال پیش رو یعنی ۲۰۱۸ ندارد زیرا تقسیم بندی سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بخاطر سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در این ماه نوامبر ۲۰۱۶ انجام شد که در این آن زمان عربستان، امارات و ایران رده اول تا سوم غرب آسیا را داشتند و در این نتیجه سهمیه ۳ + ۱ گرفتند و قطر با قرارگرفتن در این رده چهارم سهمیه ۲+۲ دارد.

امروز سایت استاد الدوحه خبر داد که کنفدراسیون فوتبال آسیا جلسه جدیدش بخاطر تقسیم سهمیه‌ها را قرار است در این ماه نوامبر(آذر ماه) برگزار کند و در این این جلسه تقسیم سهمیه مطابق با رده‌بندی جدید انجام خواهد شد و این تقسیم بندی جدید سهمیه‌ها بخاطر دو سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ خواهد بود. 

به نقل از فارس، با این خبر از سوی سایت معتبر قطری مشخص شد که سهمیه ایران در این آذر ماه ۲+۲ خواهد شد زیرا ایران در این رده بندی جدید چهارم غرب آسیا است و امارت، قطر و عربستان که رده اول تا سوم غرب آسیا را دارند سهمیه ۳+۱ خواهند داشت. این تقسیم بندی جدید AFC تا سال ۲۰۲۰ اجرایی است و در این نیتجه سهمیه ایران در این لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ ۲+۲ خواهد شد.

جمع اوری: ۹۰tvجمع اوری

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A