home دسته‌بندی نشده آزمون می‌خواهد محبوبیت از دست رفته را برگرداند

آزمون می‌خواهد محبوبیت از دست رفته را برگرداند


sardar azmun - آزمون می‌خواهد محبوبیت از دست رفته را برگرداند

به نقل از ایرانی عکس، ماجرای انتقال ۲۰ میلیون یورویی سردار آزمون از روبین کازان به لاتزیو این روزها به یکی از سوژه های جذاب رسانه های روسی تبدیل شده است چون بن بست در این این انتقال آن هم با عدم تمایل ستاره ایرانی بخاطر ترک روسیه در این سال منتهی به جام جهانی تعجب بسیاری را برانگیخت.

در این تازه ترین تحلیل سایت SportRu دلیل اصلی عدم تمایل سردار بخاطر جدایی از روبین را به اتفاقات دو فصل قبل و از بین رفتن محبوبیتش در این بین قوم تاتار و ترکمن حاضر در این کازان ربط داد و نوشت:« مهاجم ایرانی در این مرکز توجه هواداران تیم روبین‌کازان قرار دارد. نگرش مغرضانه‌ای از سوی آنها نسبت به سردار آزمون در این گذشته ایجاد شد اما مهاجم ایرانی سعی می‌کند تا عشق خود را در این پست فعلی در این زمین دانلود بازی به اثبات رساند. آزمون شاید درک کند که در این شرایط نامطلوبی کازان را به مقصد روستوف ترک کرد اما او هم‌اکنون بازیکن تیم روبین است و شاید زمان آشتی با ستاره فوتبال آسیا فرا رسیده به ویژه این که سردار فصل جدید را در این تیم روبین‌کازان به خوبی آغاز کرده است».

در این ادامه تحلیل آمده است:« سردار آزمون همواره در این ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال ایران و همچنین باشگاه روستوف با رهبری قربان بردی اف به میدان می رفت. مهاجم ایرانی در این هر ۳ دانلود بازی فصل جدید لیگ برتر روسیه در این ترکیب تیم روبین‌کازان حضور داشت اما در این نیمه‌های اول نیمکت‌نشین بود و به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد. قربان بردی اف می‌گوید که سردار هنوز آماده دانلود بازی ۹۰ دقیقه‌ای نیست و پس از شروع نیمه‌ دوم مهاجم ایرانی را روانه میدان می‌کند. البته آزمون از فرم ایده‌آل خود فاصله دارد اما به رغم حضور یک‌ نیمه‌ای در این میدان از دیگر بازیکنان روبین‌کازان عملکرد بهتری را ارائه داده است. سردار هنوز گلی را به ثمر نرساند اما سبقت گرفتن او از دیگر هم‌تیمی‌هایش در این رابطه با کیفیت دانلود بازی و تاثیرگزاری‌اش مشهود است».

مهمترین بخش این تحلیل به جنجال های انتقال سردار به لاتزیو و پاسخ منفی او با وجود پیشنهاد وسوسه کننده از باشگاه ایتالیایی بر می گشت جایی که نویسنده روسی مدعی شد آزمون به خاطر این که به خاطر جدایی قبلی و حضور در این روستوف محبوبیتش را در این بین کازانی ها از دست داده این بار قصد ندارد تا دوباره دل طرفداران روبین را با جدایی اش در این همین بدو ورود بشکند. از همین رو بنا دارد تا بعد از جام جهانی بخاطر یک فصل با پیراهن روبین، آرزوهای طرفداران کازانی را برآورده کند و سپس بخاطر همیشه روسیه را ترک و به تیمی بزرگ تر بپیوندد.

جمع اوری: ورزش سهجمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A