home بیوگرافی آیا هک شدن صفحه اینستاگرام، باعث محرومیت مهدی قائدی می شود؟

آیا هک شدن صفحه اینستاگرام، باعث محرومیت مهدی قائدی می شود؟

امروز خبر غیر رسمی مبنی بر تشکیل جلسه کمیته انضباطی برای برخورد با مهدی قائدی منتشر شده است. بسیاری معتقدند این کمیته اگر با بازیکن جوان آبی ها مماشات نکند، قطعا جریمه سنگینی در انتظار وی خواهد بود

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ورزشی

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

مهدی قائدی که این فصل با استقلال قرارداد امضا کرده است و تازه ۲ دانلود بازی است که به ترکیب ثابت رسیده است، خیلی زود راه ورود به حواشی را آغاز کرده است.
روز گذشته یک هکر که ظاهرا در ایران هم زندگی نمی کند با انتشار پیام خصوصی مهدی قائدی پرده از رازی بزرگ برداشت و البته به قصد اخاذی اطلاعات عجیبی از او منتشر کرده است.
البته در این که انتشار زندگی خصوصی افراد نه قانونی است و نه اخلاقی شکی وجود ندارد اما این که این بازیکن جوان به همین زودی وارد حاشیه شده است قسمت نگران کننده ماجرا است.
در سال های گذشته فوتبالیست های زیادی به دلیل اسیر حاشیه شدن فوتبالشان تمام شده است. سال‌ها پیش مجاهد خذیراوی جوانی بود که با هزاران آرزو به استقلال آمد و حتی گفته شد که استعدادیابان باشگاه بارسلونا هم او را زیر نظر گرفتند اما حضور او در یک مهمانی، از ستاره جوان آن روزهای فوتبال ایران یک قربانی ساخت که هم فوتبالیست‌های مطرح آن دوره از آن مهمانی جان سالم به در ببرند و هم یک ستاره در حال طلوع خیلی راحت بسوزد!

راهی که قائدی جوان در آن قدم می گذارد، منتهی به سرنوشتی مشابه خذیراوی می شود. امروز خبر غیر رسمی مبنی بر تشکیل جلسه کمیته انضباطی برای برخورد با مهدی قائدی منتشر شده است. بسیاری معتقدند این کمیته اگر با بازیکن جوان آبی ها مماشات نکند، قطعا جریمه سنگینی در انتظار وی خواهد بود.

این پست توسط بخش ورزشی مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

آیا هک شدن صفحه اینستاگرام، باعث محرومیت مهدی قائدی می شود؟

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A