home اخبار روز ارسلان کاظمی: می‌توانستیم ژاپن را ببریم+عکس

ارسلان کاظمی: می‌توانستیم ژاپن را ببریم+عکس


bartarinha 1 70x70 - ارسلان کاظمی: می‌توانستیم ژاپن را ببریم+عکس

ارسلان کاظمی: می‌توانستیم ژاپن را ببریم

خبرگزاری فارس: ارسلان کاظمی، ملی‌پوش بسکتبال ایران در مورد شکست تیم ملی بسکتبال در دیداری تدارکاتی مقابل ژاپن اظهار داشت: بازی خوبی بود ما می‌توانستیم در این مسابقه پیروز شویم اما در برخی اوقات توپ‌هایی را از دست دادیم که باعث شد این نتیجه رقم بخورد.

وی ادامه داد: ژاپن هم تیم خیلی خوبی را آماده کرده و مربی‌شان تغییر کرده است و خودشان را برای مسابقات آینده آماده می‌کنند.

ملی‌پوش بسکتبال ایران در مورد حضور بازیکنان رده سنی جوانان در تیم ملی گفت: این رقابت‌ها برای آنها خوب است چون کسب تجربه می‌کنند. حضور آنها در این رقابت‌ها به آینده آنها کمک می‌کند و می‌توانند خودشان را نشان دهند.

کاظمی در مورد اینکه یکی از بازیکنان جوان در گفت‌وگو با سایت جهانی بسکتبال از وی تعریف زیادی کرده بود، گفت: آنها خودشان خوب هستند من هم سعی می‌کنم هوای آنها را در تیم ملی داشته باشم و چیزهایی که بلدم و آموخته‌ام را در اختیار آنها بگذارم.

این بازیکن فوروارد ملی‌پوش در مورد اینکه آیا با این وضعیت باید نگران کارمان در آسیا باشیم یا خیر، گفت: درست است باید بیشتر کار کنیم اما با حضور بازیکنان اصلی‌ در تیم ملی مشکلی نداریم در بازی با ژاپن هم بهنام یخچالی بازی نکرد که اگر او بود شرایط بهتری پیدا می‌کردیم. 

 تیم ملی «ب» بسکتبال در دیداری دوستانه عصر روز جمعه مقابل ژاپن ۸۵ بر ۷۴ شکست خورد و امروز دومین بازی دوستانه‌اش را با این تیم در استان هوکایدو برگزار خواهد کرد.

مطالب روز جدید را با ofoghfun.com دنبال کنید
از بقیه مطالب دیدن فرمایید
bartarinha 1 - ارسلان کاظمی: می‌توانستیم ژاپن را ببریم+عکسمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A