home بیوگرافی اسامی بازیگران فیلم سینمایی خجالت نکش همراه عکس بازیگران و خلاصه داستان

اسامی بازیگران فیلم سینمایی خجالت نکش همراه عکس بازیگران و خلاصه داستان

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد اسامی بازیگران فیلم سینمایی خجالت نکش همراه عکس بازیگران و خلاصه داستان ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی سریال مجله اینترنتی کولاک مراجعه …

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

سریال

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

 همه چیز درباره ی فیلم سینمایی خجالت نکش   :

رضا مقصودی که پیش از این فیلم های سینمایی بسیاری را از  جمله «زخم زیتون»، «شیدا»، «مهر مادری»، «لیلی با من است» و «کوچه و موزه » «من سالوادور نیستم»، «اخلاقتو خوب کن»، «از رئیس جمهور پاداش نگیرید»، «همیشه پای یک زن در میان است»، نگاشته است اکنون در حال نوشتن داستان فیلم سینمایی خجالت نکش می باشد ؛ کرگردانی این فیلم را نیز رضا مقصودی بر عهده دارد .

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - اسامی بازیگران فیلم سینمایی خجالت نکش همراه عکس بازیگران و خلاصه داستان

عکس شبنم مقدمی بازیگر فیلم سینمایی خجالت نکش

خلاصه داستان فیلم سینمایی خجالت نکش :

<< خجالت نکش >> فیلمی کمدی و طنز است و داستان زن و شوهر میانسالی را روایت می کند که در سن میانسالی به طور ناخواسته صاحب فرزند می شود و این ماجرا برای آن ها مشکلاتی را ایجاد میکند ؛‌و ان  ها از جود این بچه شرمگین وخجالت زده می شوند  و دعوایی میان آن دو راه می افتد.

اسامی بازیگران فیلم سینمایی خجالت نکش:

بازیگران فیلم سینمایی خجالت نکش هنوز به طور کامل انتخاب نشده اند ؛ اما طبق آخرین خبر احمد مهران‌فر و شبنم مقدمی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند. بازیگران دیگر نیز در روز های آینده به گروه خواهند پیوست.

اسامی عوامل فیلم سینمایی خجالت نکش:

سیدامیر پروین حسینی تهیه‌کننده «خجالت نکش» است. دیگر عوامل اصلی این پروژه سینمایی عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: مهدی جعفری، طراح گریم: محسن دارسنج، صدابردار: امیر حاتمی، دستیار اول کارگردان: حامد مختاری، مدیر تولید: سجاد رحیمی.

این پست توسط بخش سریال مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

اسامی بازیگران فیلم سینمایی خجالت نکش همراه عکس بازیگران و خلاصه داستان

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A