خانه » بیوگرافی » اسکرین شات از استوری اینستاگرام بدون باخبر شدن طرف مقابل

اطلاعیه سایت

اسکرین شات از استوری اینستاگرام بدون باخبر شدن طرف مقابل

اسکرین شات از استوری اینستاگرام بدون باخبر شدن طرف مقابل

اسکرین شات از استوری اینستاگرام بدون باخبر شدن طرف مقابل

ترفند اسکرین شات از استوری بدون سین شدن

چگونه بدون اینکه طرف بفهمه از استوری اسکرین شات بگیرم؟

 

دیگر باید اسکرین شات گرفتن از استوری اینستاگرام دوستان خود را فراموش کنید. این شبکه اجتماعی زیرشاخه فیسبوک تغییراتی را در اپ خود اعمال کرده است و این اپ کاربر ها را هنگامی که فالوورها از استوری آن ها اسکرین شات می گیرند باخبر می سازد.

اگر در هنگام پخش استوری دوستانتان از صفحه گوشی خود اسکرین شات گرفته یا از آن فیلمی ضبط کنید اینستاگرام مچ شما را گرفته و یک علامت ستاره شکل را در کنار اسم شما به دوستتان نشان خواهد داد.

اینستاگرام

اینستاگرام همچنین کاربران را از پنهانی نبودن اسکرین شات و فیلمبرداری از صفحه گوشی باخبر می سازد و پیام هشداری برای کاربرانی که عادت به اسکرین شات گرفتن از استوری دارند می فرستد.

به نظر می رسد این شبکه اجتماعی زیرشاخه فیسبوک یک بار کاربر را از این واکنش مطلع می کند. بنابراین اگر این پیام هشدار را نادیده بگیرید، دفعات بعدی باید پیش از اسکرین شات گرفتن از استوری ها کمی به عواقبش نیز فکر کنید.

با وجود تغییراتی که اخیراً در مورد گرفتن اسکرین شات در اینستاگرام اعمال شده بهتر است بدانید که هنوز هم راه هایی برای گرفتن اسکرین شات بدون شناسایی وجود دارد.

ترفند های گرفتن اسکرین شات

آن طور که کاربران توییتر می گویند، قرار دادن گوشی هوشمندتان در حالت پرواز در حین گرفتن اسکرین شات، اعلان های هشدار ایسنتاگرام را روشن نخواهد کرد. یکی دیگر از روش های دیگر نیز دانلود استوری از طریق وب سایت اینستاگرام و باز کردن این شبکه اجتماعی در مرورگرهای اینترنتی است. همچنین برای انجام این کار می توانید از اپ Story Reposter برای گوشی ها و دستگاه های مجهز به iOS کمک بگیرید.

نکته قابل توجه آن است که اپ ایسنتاگرام قرار است این قابلیت جدید را در بروزرسانی های آتی در اختیار کاربران قرار دهد. در حال حاضر برخی از کاربران متوجه اسکرین شات گرفته شده توسط دوستانشان می شوند ولی به نظر می رسد دیگر کاربران هنوز چنین قابلیتی را در اپ خود ندارند.

 


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A