home بیوگرافی اشتباه خانواده جان زن باردار را گرفت+تصاویر

اشتباه خانواده جان زن باردار را گرفت+تصاویر


برچسب ها : اشتباه خانواده جان دختر باردار را گرفت , خودکشی به خاطر مخالفت خانواده , خودکشی زن ۲۶ ساله چینی , خودکشی زن باردار , خودکشی زن جوان , زن جوان چینی , عمل سزارین , قوانین چین , مخالفت خانواده برای عمل سزارین جان دختر جوان را گرفت

اشتباه خانواده جان زن باردار را گرفت+تصاویر

6747719 347 new 300x300 - اشتباه خانواده جان زن باردار را گرفت+تصاویر

اشتباه خانواده جان زن باردار را گرفت+تصاوی

زن جوان به دلیل رد درخواست عمل سزارین توسط خانواده اش خودکشی کرد این زن جوان باردار بعد از اینکه خانواده اش درخواست او را برای عمل سزارین رد کردند خود را از پنجره طبقه چهارم یک بیمارستان به پایین پرت کرد این زن جوان چینی که با مخالفت خانواده اش برای عمل سزارین روبه رو شده بود به زندگی خود و فرزندش پایان داد و خودکشی کرد

زن جوان باردار خودکشی کرد

خودکشی زن جوان باردار به دلیل مخالفت خانواده با سزارین

6747719 347 new - اشتباه خانواده جان زن باردار را گرفت+تصاویر

اشتباه خانواده جان زن باردار را گرفت+تصاویر

زن باردار ۲۶ ساله چینی که با مخالفت خانواده اش برای انجام عمل سزارین روبرو شده بود با خودکشی به زندگی خود و فرزندش پایان داد. پس از آنکه چهار بار تلاش زن جوان برای راضی کردن خانواده اش بی نتیجه ماند، او با پرت کردن خود از طبقه چهارم بیمارستان خودکشی کرد.

 

زن جوان که هفته ۴۱ بارداری را پشت سر می گذاشت پس از احساس درد شدید توسط پزشکان بیمارستان تحت آزمایش قرار گرفت. به علت بزرگ بودن سر نوزاد پزشکان زایمان طبیعی را خطرناک دانستند و اعلام کردند که باید با عمل سزارین فرزندش را به دنیا بیاورد. اما خانواده او اصرار به زایمان طبیعی داشتند. سرانجام مادر باردار پس از مخالفت خانواده اش، خود را از طبقه چهارم بیمارستان به پایین پرت کرد.

بلافاصله پس از این حادثه، پلیس در محل حاضر شد و تحقیقات را در این خصوص آغاز کرد. در حالی که برخی غفلت و کم توجهی پرسنل بیمارستان را دلیلی بر موفقیت آمیز بودن خودکشی این زن جوان می دانند، برخی کاربران چینی نیز خانواده او را مقصر اصلی دانستند و از آنها به شدت انتقاد کردند.

گفتنی است؛ طبق قوانین چین، عمل سزارین زنان در این کشور با اجازه خانواده زن انجام می شود.

6747737 716 new - اشتباه خانواده جان زن باردار را گرفت+تصاویر

اشتباه خانواده جان زن باردار را گرفت+تصاویر

گردآوری : ایرانی عکس


منبع:khargush.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A