home بیوگرافی اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸

FIFA worldcup russia2018 logo 03 660x330 - اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸

به گزارش سبک ۹۸ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ؛

۴ روز دیگر به پایان زمان اعلام شده باقی مانده و پس از آن دیگر هیچ امکانی برای فدراسیون فوتبال وجود نخواهد داشت تا بلیت‌ها را در اختیار علاقه مندان قرار بدهد.

پس از این فرصت، فدراسیون فوتبال ایران مجبور است تمامی بلیت‌های باقی‌مانده خود را به فیفا بازگرداند تا از طریق سایت خود به فروش برسد.

چند نکته که برای خرید بلیط جام جهانی باید به آن توجه کرد:

  1. هواداران گرامی میتوانند علاوه بر سه دانلود بازی مشخص ایران در مرحله اولیه بلیط بازیهای ایران در صورت صعود از گروه خود را نیز رزرو نمایند . برای این کار مطابق نرخهای بالا میبایست صد + ده درصد از مبلغ پرداخت گردد و در صورت عدم صعود تیم ملی عزیزمان مبلغ دریافت شده مسترد خواهد شد و صرفا مبلغ ده دلار به عنوان کارمزد از طرف فیفا کسر خواهد گردید و الباقی مسترد خواهد شد ، لازم به ذکر است جمع کارمزدها برای بازیهای مختلف حداکثر میتواند چهل دلار باشد و از این سقف فراتر نخواهد رفت .
  2. هوادارن محترمی که معلول هستند میتوانند از نرخ ردیف سوم که مربوط به معلولین محترم میباشد استفاده نمایند و یک نفر را به رایگان به همراه خود در استادیوم ببرند . همچنین میبایست مدارک پزشکی خود را بصورت فیزیکی به فدراسیون ارایه نمایند.
  3. هواداران محترمی که دچار چاقی مفرط هستند میتوانند صرفا برای خود بلیط تهیه نمایند و امکان اضافه کردن همراه را ندارند . این عزیزان نیز از نرخ سوم میتوانند بهرمند باشند و میبایست مدارک پزشکی خور را بصورت فیزیکی به فدراسیون ارایه نمایند .

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸مطلب پیشنهادیphoto 2018 01 14 21 10 44 310x165 - اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره فروش بلیت‌های جام جهانی ۲۰۱۸

تشویق ایسلندی پرسپولیسی‌ها، در بین ۱۰ عکس برتر آسیا سایت رسمی AFC همه ساله برترین …


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A