home تلگرام اعدام عامل قتل عام خانوادگی

اعدام عامل قتل عام خانوادگی

این مرد همسرش و پدر، مادر و برادر او را به قتل رسانده بود.

ایرانی عکسمرد ۶۰ساله که پس از جر و بحث با پدرزن و مادرزنش خانواده آنها را به گلوله بسته و ۴نفر را به قتل رسانده بود به دار مجازات آویخته شد.

 

این جنایت هولناک صبح هفتم خرداد سال گذشته در یکی از روستاهای شهر خنداب در استان مرکزی رخ داد. حدود ساعت ۱۰صبح آن روز، مرد ۶۰ساله‌ای که برای حل اختلافات با خانواده همسرش به خانه آنها رفته بود پس از جر و بحث و دعوا با آنها دست به اسلحه شد و دست به جنایتی هولناک زد.

 

او که از قبل یک قبضه کلت کمری تهیه کرده و همراه خود برده بود، وقتی مشاجره‌اش با پدر و مادر همسرش بالا گرفت، سلاح خود را بیرون کشید و علاوه بر همسرش، پدر، مادر و برادر او را هدف گلوله قرار داد و پس از آن از خانه بیرون دوید و فرار کرد.وقتی ماجرا به پلیس گزارش شد، تیم‌های عملیاتی راهی محل حادثه شدند و در بررسی‌های اولیه معلوم شد که همسر و برادرزن مرد تیرانداز در دم فوت شده‌اند اما پدرزن و مادرزن پس از انتقال به بیمارستان جان باختند. به‌دنبال این حادثه، متهم خودش را تسلیم کرد.

 

او اعتراف کرد به‌خاطر اختلافات خانوادگی و مشاجره با خانواده همسرش دست به این جنایت زده است. به گفته محمود صدیقی، دادستان شهرستان خنداب، حکم قصاص این مرد از سوی دادگاه کیفری یک استان مرکزی صادر و در دیوان‌عالی کشور تأیید شد. به این ترتیب، وی ساعت ۶ و‌۳۰دقیقه صبح دیروز در خیابان جهاد شهر خنداب در ملأعام به دار مجازات آویخته شد.


گرداوردی مطلب مورد نظر توسط:علی نادری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A