home اخبار روز الحوثی: تجاوز به یمن، برنامه آمریکا و اسرائیل است

الحوثی: تجاوز به یمن، برنامه آمریکا و اسرائیل است


خبرگزاری تسنیم: سید عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن گفت که تجاوز به این کشور، تجاوز به این کشور برنامه آمریکا و اسرائیل است که برخی کشورهای بدبخت در منطقه آن را اجرا می‌کنند.

وی افزود: هدف از تجاوز به یمن این است که آزادی و استقلال و سرزمین و منابع ما از ما گرفته شود.

رهبر جنبش انصارالله اظهار داشت که ائتلاف متجاوز سعودی می‌خواهد ملت یمن مانند مزدورانی باشند که آن‌ها را با پول خریده‌ و اغفال کرده‌اند.

الحوثی تاکید کرد که ائتلاف متجاوز حرمت هیچ چیزی را در یمن نگاه نداشت و بوق‌های تبلیغاتی این کشورهرگاه تلاش کردند افکار عمومی را فریب دهند، خون هزاران زن و کودک ما آن‌ها را رسوا کرد.

رهبر جنبش انصارالله یمن خاطرنشان کرد: کسانی که با اسرائیل دشمن و مخالف سلطه‌گری آمریکا هستند، رژیم سعودی آن را دشمن خود می‌داند و تلاش می‌کند آن را هدف قرار دهد.

الحوثی افزود: ملت ما آزادی‌ خود را اثبات کرد و بندگی برای قدرت‌های طاغوتی را قبول نمی‌کند.

وی در ادامه تاکید کرد: ما ملتی اخلاقمند و دارای هویت ثابت شده‌ای هستیم و با این تجاوز با جدیت مبارزه خواهیم کرد.

رهبر انصارالله خاطرنشان کرد: ما سطح این نبرد را درک می‌کنیم و می‌دانیم کسانی که جنگ را بر ما تحمیل کرده‌اند، کشورهای طاغوت در دنیا هستند.
الحوثی افزود: یکی دیگر از نتایج مقاومت این است که ملت ما خسارات سنگینی به متجاوزان وارد ساخت و هزاران نفر از آن‌ها را کشته و یا زخمی کرده است. هزاران مورد از تجهیزات نظامی آن‌ها منهدم شد و متجاوزان مجبور شدند برای جایگزین این تجهیزات پی در پی قرارداد خرید سلاح امضا کنند

رهبر انصارالله تاکید کرد: ملت ما امروز با وجود محاصره شدید موفق شد گام بزرگی را بردارد و امکانات نظامی خود را به‌صورت حیرت‌آوری بسازد.

وی در ادامه سخنانش گفت: در راس تونایی‌های نظامی ما توان موشکی ما قرار دارد. از موشک الصرخه گرفته تا برکان ۲ که به ریاض می‌رسد و در آینده به جاهایی دور تر از ریاض نیز خواهد رسید.

الحوثی افزود: تجاوز به یمن موجب شد که امارات و عربستان از زمان نعمت به تونل تاریکی از بحران‌های اقتصادی وارد شوند.

رهبر انصارالله گفت: آن‌ها گمان می‌کردند که می‌توانند طی دو هفته کار یمن یعنی کشوری که آن‌ها آن را فقیرترین کشور جهان عرب می‌دانستند، تمام کنند.

الحوثی تاکید کرد که تجاوز به یمن هیچ دستاورد سیاسی برای متجاوزان نداشته است و ما به جز مقاومت و پایداری راهی نداریم.

مطالب روز جدید را با ofoghfun.com دنبال کنید
از بقیه مطالب دیدن فرمایید
farda - الحوثی: تجاوز به یمن، برنامه آمریکا و اسرائیل استمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A