home بیوگرافی السا فیروز آذر: باندبازی نه، گروه داریم !

السا فیروز آذر: باندبازی نه، گروه داریم !

السا فیروزآذر (متولد ۲۵ شهریور ۱۳۶۲ در تهران) بازیگر و منشی صحنه سینما و تلویزیون ایران است. وی فارغ‌التحصیل رشته معماری از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی دانلود بازی را از کودکی با فیلم افسانه آه (۱۳۶۹) آغاز کرد و با فیلم «زن زیادی» ساخته تهمینه میلانی بازیگری را جدی‌تر دنبال کرد. او خواهر الناز فیروزآذر و خواهرزاده تهمینه میلانی کارگردان سینما است.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

چهره ها

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - السا فیروز آذر: باندبازی نه، گروه داریم !

وقتی که می گوییم باندبازی انگار فقط جنبه منفی اش را نگاه می کنیم، یک واقعیتی وجود دارد به نام ارتباط در هر حرفه ای، به خصوص سینما که پروژه پروژه است، یعنی هر دو ماه یکبار شما کوچ می کنید به کار دیگری، البته با پیش تولید حدود چهار ماه، در تئاتر هم و است، خب قاعدتا وقتی من خودم بخواهم کاری را بسازم مثلا با بچه های گروهی و دانشجویی، طبیعتا از اطرافیانی که در دسترس من هستند و توانایی هایشان را می شناسم استفاده می کنم، من اسم این را باندبازی نمی گذارم و اسم این را می گذارم گروه و چه خوب که آدم بتواند گروه خودش را پیدا کند و شما حداقل بتوانید روی چند نفر حساب کنید، چند نفر که با آنها کار کرد اید، به نظر من اسم این باندبازی نیست و باندبازی قشنگش نمی کند هر چند که یک جاهایی هم می بینیم، کسانی که سرجای خودشان نیستنذ یا بازیگر خوبی نیستند یا حتی در پشت صحنه، منشی صحنه ی خوبی نیستند، دستیار خوبی نیستند، صدابرادر و تصویربردار آنچنان قابلی نیستند ولی می بینیم که مثلا در همه جا حضور دارند و فقط مخصوصا بازیگری نیست.

گفتگو: عباسعلی اسکتی

این پست توسط بخش چهره ها مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

السا فیروز آذر: باندبازی نه، گروه داریم !

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A