خانه » بیوگرافی » انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در دانلود بازی بانوان

اطلاعیه سایت

انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در دانلود بازی بانوان

انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در دانلود بازی بانوان

انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در دانلود بازی بانوان / عصبانیت شدید کریمی از کمیته داوران / واکنش علی کریمی به اشتباهات داوری / فیلم پرت کردن میکروفن برنامه نود توسط علی کریمی / فیلم کامل عصبانیت علی کریمی در کنفرانس خبری

انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در دانلود بازی بانوان / عصبانیت شدید کریمی از کمیته داوران / واکنش علی کریمی به اشتباهات داوری / فیلم پرت کردن میکروفن برنامه نود توسط علی کریمی / فیلم کامل عصبانیت علی کریمی در کنفرانس خبری

به گزارش سبک ۹۸ ؛ پس از دانلود بازی سپیدرود رشت و استقلال خوزستان علی کریمی در کنفرانس خبری ، انتقاد های تندی علیه داور مسابقه ، مهدی تاج ، کمیته داوران و برنامه نود انجام داد . در یک واکنش احساسی تند لوگوی میکروفن نود را از جایش بلند کرد و به سمتی پرتاب کرد ؛ که احتمالا از نظر کریمی ، قرابتی میان این برنامه و سیستم معیوب فوتبال ایران وجود دارد . او که در پایان دانلود بازی هفته پیش و شکست سنگین مقابل نفت با صبر این باخت را پذیرفته بود در مسابقه دیروز ، سه امتیاز را حق تیمش می دانست که با وجود ده نفره شدن در نیمه اول به حریف مستقیم در جنگ بقا مسلط بود .

01280687 - انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در دانلود بازی بانوان

کریمی که از اخراج میثم تهی دست و ده نفره شدنش در اواسط نیمه نخست عصبانی بود پس از عدم اعلام یک ضربه ی پنالتی در واپسین دقیقه مسابقه از کوره در رفت و به همراه نیمکت نشینهای تیم به داور مسابقه اعتراض کردند. اعتراضات دنباله دار کریمی پس از سوت پایان فزونی گرفت و تا سالن کنفرانس ادامه یافت. او آنقدر از داور عصبانی بود که شبیه آن را قبلا در محرومیت کذایی و مشهورش در دوران حضور در تیم امید دیده بودیم که داور ژاپنی را مورد نوازش قرار داده بود .

علی کریمی در یک واکنش احساسی و تند لوگوی میکروفن نود را از جایش بلند کرد و به سمتی پرتاب کرد ؛ که احتمالا از نظر کریمی ، قرابتی میان این برنامه و سیستم معیوب فوتبال ایران وجود دارد . او که در پایان دانلود بازی هفته پیش و شکست سنگین مقابل نفت با صبر این باخت را پذیرفته بود در مسابقه دیروز ، سه امتیاز را حق تیمش می دانست که با وجود ده نفره شدن در نیمه اول به حریف مستقیم در جنگ بقا مسلط بود .

پست اینستاگرام بعد از دانلود بازی

علی کریمی در پست اینستاگرام خود انتقاد شدیدی علیه رئیس کمیته داوران انجام داد . سرمربی سپیدرود در جدیدترین پیام خود در فضای مجازی دست به افشاگری در مورد ناظران مسابقات فوتبال بانوان زده است.

کریمی نوشت :

<< این همه اشتباهات داورى، هر هفته !!؟؟؟  چرا امثال ترکى ها، مرادى ها، کامرانى فر‌ها در کمیتتون جایى ندارن !!؟؟  چرا شما باید ناظر بازیهاى بانوان باشین؟؟!!
چرا پاسخگو این همه اشتباهات داورى نیستین!!؟؟؟ >>

7509917 961 - انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در دانلود بازی بانوان

انتقاد علی کریمی از حضور ناظر آقا در دانلود بازی بانوان / عصبانیت شدید کریمی از کمیته داوران / واکنش علی کریمی به اشتباهات داوری/ فیلم پرت کردن میکروفن برنامه نود توسط علی کریمی / فیلم کامل عصبانیت علی کریمی در کنفرانس خبری


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A