home بیوگرافی اولین صحبت احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده فیلم + فیلم

اولین صحبت احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده فیلم + فیلم

اولین صحبت احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده فیلم + فیلم

اولین صحبت احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده فیلم + فیلم

به گزارش سبک ۹۸ ، احسان علیخانی یکی از مجری های معروف و محبوب ایران می باشد . وی تهیه کننده و مجری برنامه پر طرفدار ماه عسل می باشد . وی برای اولین در سینما در مقام تهیه کننده حضور یافت . احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده فیلم سینمایی بدون تاریخ بدون امضا فعالیت خود را در سینما آغاز کرد .

احسان علیخانی درباره حضورش در سینما به عنوان تهیه کننده صحبت های جالبی انجام داد .

وی گفت : یک نکته که باید حتما درباره آن بگویم که وحید جلیلوند خیلی بر روی فیلمنامه وقت می گذارد و زمان زیادی را صرف آن می کند . احسان علیخانی اظهار کرد ، بهترین زمان برای من زمانی بود که وحید جلیلوند جایزه بهترین کارگردانی اش را در جشنواره ونیز اهدا کرد به برادر بزرگترش علی جلیلوند .

مجری برنامه از احسان علیخانی پرسید : حالا که آن ها توانستند نظر شما را درباره حضور درسینما جلب کننده ، آیا شما به عنوان بازیگر نیز فعالیت خواهید کرد ؟

احسان علیخانی در پاسخ گفت : وی جواب داد نه واقعا ! چون تصوری از آن ندارم ، دغدغه ای نیز در این زمینه نیز ندارم و فکر کنم بلدش هم نیستم . وی گفت در زمینه تهیه کنندگی هم می خواهم نقطه مشترکی مثل همین کار با آن داشته باشم . من برای شهرت و پول حاضر نیستم هر کاری در سینما انجام دهم .

علیخانی افزود : دلیلی که برای خودم اتفاق افتاد و در کنار دوستان عزیزم قرار گرفتم را برای شما می گم ، تلخی این فیلم رو می شود به واقعیت داشتن آن بخشید ، چون واقعی بودند .

مجری از احسان علیخانی پرسید : اگر شخصیت های این فیلم واقعی بودند دوست داشتی کدام را به برنامه ماه عسل دعوت کنی ؟

وی پاسخ داد : توی برنامه هم کاوه رو دعوت می کردم و هم موسی رو

 

اولین صحبت احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده فیلم + فیلم


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A