خانه » عکس جدید » اینترنت اداری چیست؟

اطلاعیه سایت

اینترنت اداری چیست؟

اینترنت اداری چیست؟


official Internet 2 - اینترنت اداری چیست؟

در این مورد اینترنت اداری چه می دانید؟ ایرانی عکس در این این مقاله اطلاعات کاملی در این مورد اینترنت اداری و مزایای اینترنت اداری و نکات بسیار مهم دیگری در این مورد اینترنت اداری بخاطر شما عزیزان تهیه کرده است که دعوت می کنیم تا پایان این مقاله همراهمان باشید.

اینترنت اداری به چه صورت کار می کند ؟

یکی از شیوه های استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت ، wireless میباشد که میتواند پهنای باندی بسیار بیشتر از آنچه که بوسیله سیم تامین میشود در این اختیار مشترک قرار دهد .

در این این روش ، از امواج رادیویی بخاطر انتقال سیگنال بین دو دستگاه استفاده میشود ، مشتری میتواند بسته به نیاز خود و با پرداخت هزینه ای که با توجه به نیاز وی به میزان پهنای باند سنجیده میشود از مزایای داشتن سرویس اینترنت پرسرعت بهره مند شود . در این این روش برخلاف سرویس ADSL 2 + مخابرات نقشی بر عهده نخواهد داشت ، تنها محدودیتی که در این این روش در این نظر گرفته خواهد شد انتقال سیگنالها در این باند فرکانسی مجاز اینترنت بی سیم Wireless است . باند فرکانسی مجاز این خدمات در این سراسر جهان ، فرکانسهای 2.4، 5.4 و 5.8 میباشد و شرکتهای ارائه دهنده سرویسهای اینترنت پرسرعت تنها در این این فرکانسها مجاز به ارائه سرویس به مشترکین میباشند . بخاطر استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت بصورت بی سیم (Wireless ) لازم است موارد زیر در این محل نصب و راه اندازی محیا باشد ؛

ارایه‌ی تخفیف ویژه در این خرید انبوه

اگر سازمان‌های طرف قرارداد یا متقاضی خدمات وایمکس قصد خرید انبوه داشته باشند، شرکت ارائه دهنده سرویس، بسته به حجم قرارداد تخفیف قابل‌توجهی را به این سازمان‌ها ارایه می‌دهد. تخفیف قابل ارایه به سازمان‌های مختلف، با تعداد خرید سازمان رابطه‌ی مستقیم دارد.

ارایه‌ی خدمات Postpaid

در این این طرح، مشترکین سازمانی تنها هزینه‌ی مودم را به شرکت ارائه دهنده سرویس پرداخت می‌کنند. طبیعتاً با این شیوه، هزینه‌ی اولیه‌ی طرح بخاطر سازمان‌ها بسیار کم‌تر و قابل‌پرداخت‌تر خواهد بود .پس از راه‌اندازی خدمات، میزان مصرف کاربر است که هزینه‌ی پرداختی او را مشخص می‌کند و مشترکین کم‌مصرف و متوسط‌مصرف با استفاده از طرح صرفه‌جویی بسیار زیادی خواهند کرد.

تعریف خدمات خاص و جدید ویژه‌ی سازمان‌ها

شرکت ارائه دهنده سرویس بخاطر سازمان‌هایی که اقدام به خرید انبوه کرده‌اند این امکان را فراهم کرده است که بسته به نیاز و نوع مصرف کاربران سازمان، خدمات کاملاً جدیدی براساس سفارش سازمان تعریف شود. ارایه‌ی این نوع خدمات و سرویس‌های سفارشی‌سازی‌ شده از مهم‌ترین مزایای شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت است.

official Internet 1 - اینترنت اداری چیست؟

خدمات پشتیبانی VIP ویژه‌ی سازمان‌ها

از دیگر مزایای بزرگی که رضایت‌مندی این گروه از مشترکین را به بالاترین حد خود خواهد رساند، امکان ارایه‌ی خدمات VIP بخاطر افراد خاصی است که از طرف سازمان معرفی می‌شوند. به منظور این نوع پشتیبانی، به نفراتی اعم از اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد سازمان، شناسه‌های خاصی اختصاص می‌یابد تا با بالاترین اولویت پشتیبانی شوند و در این صورت وجود موارد خاص حتی از مزایای پشتیبانی حضوری نیز بهره‌مند شوند.

نداشتن تداخل فرکانسی با مراکز دیگر ؛

بخاطر استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم، لازم است مکان جغرافیائی مورد نظر مشتری از نظر تداخل فرکانسی سنجیده شود ، اگر در این فاصله میان شرکت ارائه دهنده سرویس و محل مشتری ، مکان دیگری در این حال استفاده از فرکانسهای مجاز بی سیم باشد ، امکان تداخل فرکانسی وجود خواهد داشت که میتواند ارائه خدمات را با مشکل روبرو سازد ، در این صورت وجود اختلال فرکانسی ، شرکت ارائه دهنده سرویس در این وهله اول فرکانس در این محدوده مجاز را واکنش خواهد داد ، اگر استفاده از هیچ یک از فرکانسهای مجاز در این محدوده مورد نظر میسر نباشد ، شرکت ارائه دهنده سرویس، سایت خدمات خود را به یکی دیگر از پایگاه های خود که در این سطح شهر موردنظر وجود دارد منتقل خواهد نمود.

تامین خط دید مستقیم بین مرکز مشتری و شبکه رسانه

بخاطر ایجاد ارتباط به وسیله امواج رادیویی لازم است که دو مرکز ارائه دهنده و گیرنده خدمات دارای خط دید مستقیم نسبت به یکدیگر باشند.

تامین امکانات سخت افزاری

بخاطر استفاده از خدمات بی سیم (Wireless ) ، بسته به این امر که مشتری چه نوع استفاده ای از سرویس را در این نظر داشته باشد امکانات سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی در این نظر گرفته شده است ، لازم به ذکر میباشد تعیین این امکانات به امکان سنجی منطقه وابسته بوده و به نسبت فاصله شخص از یکی از پایگاه های رسانه در این شهر بستگی دارد ، مسئولین فروش شرکت ارائه دهنده سرویس پس از بررسی منطقه بصورت تلفنی و یا ارسال کارشناس امکان سنج به محل ، طی تماس با مشتری و اعلام قیمت ، هماهنگی های لازم بخاطر نصب و راه اندازی سرویس در این محل را نیز انجام میدهند .

official Internet 3 - اینترنت اداری چیست؟

ملاحظات امنیتی

بی شک ، هنگامی که ارتباط شبکه شما با اینترنت بصورت کلی خارج از شرکت برقرار میشود خطرات نفوذ به این شبکه به طبع افزایش خواهد یافت و ریسکهای امنیتی نیز بالاتر میرود ، بخاطر جلوگیری از نفوذ دیگران به شبکه شخصی شما ، کارشناسان فنی شرکت ارائه دهنده سرویس در این هنگام نصب و راه اندازی حداکثر ایمنی را در این نظر گرفته و با نصب امکانات ویژه و کدهای مخصوص بخاطر جلوگیری از نفوذ به شبکه ، امنیت شبکه را فراهم خواهد نمود تا مشتریان با خیالی آسوده از سرویس اینترنت پرسرعت آن شرکت استفاده نمائید .

نصب در این کوتاه‌ترین زمان ممکن

نصب در این کم‌ترین زمان ممکن و مدیریت آن توسط گروه فنی، یکی از نقاط قوت شرکت های ارائه دهنده سرویس در این قراردادهای سازمانی است. در این شرایط عادی، پس از ثبت ‌نام میانگین 1 روز زمان بخاطر هر نصب لازم است.جمع اوری

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A