خانه » اخبار روز » اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویر

اطلاعیه سایت

اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویر

اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویر


چهره ها و هنرمندان در فضای مجازی

اینستاگرام ایرانی ؛ عکس های جذاب و دیدنی بازیگران و ستاره های ایرانی که امروز در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند را مشاهده می کنید.

“همسایه و رفیق” عنوان خوبی که المیرا شریفی مقدم، مجری پرکار این روزهای شبکه خبر، برای این بنر و اقدام قابل تحسین کسبه پاساژ کویتی ها در یاری به همسایه های خسارت دیده و داغدار خود در پلاسکو، انتخاب کرده است. شروعی که امیدوارم بتواند، حتی خیلی اندک، از غم این ساعات و روزها بکاهد. دمشان گرم.

1663162677 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویر

پستی که جناب آقای طعمه در روز تولدش به اشتراک گذاشته است. پس از هجمه هایی که علیه استفاده بیجا و غلط خیلی ها از “ـه” به جای “کسره” در کلمات فارسی صورت گرفت، حالا یک سری از آن سر بام افتادند و کلا برای همه چیز کسره میگذارند. زبان فارسی، زبان رسمی ماست و اینکه میبینیم یک چهره شناخته شده،

 

علی الخصوص یک هنرمند ابتدایی ترین قواعد آن را نمی داند، حس خوبی ندارد. البته اردلان جان توضیحات ما کلی بود و امیدوارم به دل نگیری. ما اصلاً چنین انتظاری از شما نداریم که درست بنویسی، روی صحبتمان با بقیه بود!
1161204735 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرمهدی جان ای کاش برای چنین جمله ای عکسی مناسب تر از عکست در حال قرعه کشی مسابقه همراه اول انتخاب میکردی.
1464661983 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرامیر قلعه نویی با ایستادن در کنار این دو آتشنشان عزیز و گرفتن عکس یادگاری با آن ها خواسته نشان دهد که به یاد قرمانان شهید پلاسکو است. امیر خان حداقل کاپشن یکی از عزیزان را میگرفتی و می پوشیدی تا این همدردی ملموس تر میشد.
1573759542 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرعکس مجله ای امیر کاظمی، با یکی از این کلاه هایی که در ابتدا قرار بوده گونیِ سیب زمینی بشوند، ولی چون برای این مصرف زیادی کوچک بودند، به کلاه تغییر کاربری داده اند.
158739397 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرامیرعباس گلاب با این عکس در کنار مادر عزیزش، تولد ایشان را تبریک گفت. تبریک بی پایان به امیرحسین و مادر عزیزش.
1239290360 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویردر تایید تمامی حرف های عارف، پیشنهاد میکنم برای بهره گیریِ کامل از تخصص و توانایی های این دو عزیز، از آن ها در حمل آوار و تیر آهن ها و کمک های فیزیکی در پلاسکو استفاده شود تا حداقل به یک دردی بخورند!
876931225 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرخاطره بازی رامبد شکرآبی با این عکس از فیلمی که در بیست و دو سال پیش بازی کرده است.
338736070 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرپیشنهاد بسیار خوبِ رضا کیانیان به خانواده های ایرانی. پیشنهادی سنجیده و منطقی، به جای اینکه پنجاه تومن خرج کنیم تا هم بچه ی خود، هم شهر خود و هم خانه و زندگی خود را منفجر کنیم، پولش را به سازمان آتش نشانی اهدا کنیم تا کمکی کوچک برای تجهیز کردن امکانات مورد نیاز شهرمان باشد.
738194319 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویراین روز ها سخت میشه خندید… سخت میشه حرف زد … ولی خیلی آسون میشه پست گذاشت!
1232997454 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویر

هر کسی به نوعی و بسته به امکانات و تخصص خود سعی در کمک به قهرمانان پلاسکو دارد. تشکر از خاله نسرینِ عزیز. فقط امیدواریم از فردا هرکسی که چای شیرین روی صورتش ریخته و سوخته است به بهانه آسیب دیدن در پلاسکو بر سرِ خانم مقانلو خراب نشود!
92652505 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرکاری که باید آتش نشان ها و نیروی انتظامی با اولین دوربین به دست ها در مقابل پلاسکو میکردند!
1725999680 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویربله سپند جان، هر شروعی یک پایانی دارد، ولی ای کاش برخی کار ها هیچگاه شروع نشوند تا با عذاب به انتظار پایانشان ننشینیم!
517136357 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرنسیم ادبی در نمایی از فیلم “خوب، بد، جلف” ساخته پیمان قاسمخانی که در جشنواره فیلم فجر اکران خواهد شد.
2143832465 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویردعوت متفاوت و تاثیرگذار افشین هاشمی از مردم برای داوطلب شدن و دریافت کارت اهداء عضو. اقدامی پسندیده که امیدواریم هیچگاه هیچکسی مجبور به استفاده از آن کارت نشود.
573862420 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرروز گذشته مراسم رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برگزار شد. پوستری مزین به تصویر زنده یاد استاد علی حاتمی که بهترین طرح ممکن برای بزرگترین اتفاق سینمای کشورمان است. ژست مجید خان مظفری در این مراسم.
215186529 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرآزاده صمدی هم در این مراسم حضور پیدا کرده بود.
1359026763 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرعکس زمستانی نجمه جودکی و همسر جان در زیر کتیبه های تاریخی گنجنامه همدان.
359277511 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویراجرشان با بالاسری.
551340743 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرعلی مصفا، لیلا حاتمی و فرزندان عزیزشان، آقا مانی و عسل خانم در مراسم رونمایی از پوستر رسمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر.
54345619 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرپژمان و نفس اش هم در مراسم حضور داشتند.
243272322 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرعلی انصاریان که این روز ها از اکثر “هنرپیشه های واقعی” سینما و تلویزیون پرکار تر است، از نقش جدیدی که دارد بازی میکند، رونمایی کرد.
743533560 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویربانو ثریا قاسمی و بانو مریم شیرزاد در حاشیه دوبله فیلم “سلام بمبئی” که دارد برای پخش نمایش خانگی آماده میشود.
1155944973 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرعشوه های دلبرانه ی تیارا خانم صادقی برای بابا رضا.
265073085 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرمهناز افشار مبهوت در حاشیه مراسمی که در حمایت از کودکان بدسرپرست در فرهنگسرای ارسباران برگزار شده بود.
316305823 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرتشکرِ بهنامِ تشکر، از همه کسانی که تولدش را تبریک گفته بودند. تبریک بی پایان به بازیگر متشخص و خوش صدای کشورمان.
124452736 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرحضور استاد محمدعلی کشاور در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره، یکی از شیرین ترین اتفاقات سینمایی در سال گذشته بود. خیلی خوشحالیم که حالِ پدرسالارِ سینما بهبود پیدا کرده است، امیدواریم ایشان را باز هم در اینگونه مراسم ها ببینیم. در کتار بانو احترام برومند که به نمایندگی از همسر فقیدشان استاد داود رشیدی در مراسم حاضر بودند. روح همنه درگذشتگان سینما علی الخصوص استاد رشیدی و استاد حاتمی، قرین رحمت و شادی.
1424483953 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرجشن تولدِ علی فروتنِ عزیز و دوست داشتنی در حاشیه تمرین تیم والیبال هنرمندان. امیدواریم سالیان سال شاد و سرزنده باشد. امید جهان، مسعود روشن پژوه، علی ضیاء، میثم مجیدی و خیلی های دیگر در عکس حضور دارند.
1556981773 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرنگار جواهریان در کنار خواهر و خواهرزاده عزیزش درحال گشت و گذار.
1668148819 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرامروز تولد سینا حجازی عزیز هم هست. تبریک فراوان به این خواننده خلاق و محبوب.
1606256872 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرزری خوشکام، همسر زنده یاد استاد حاتمی در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره فیلم فجر.
1285145558 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرعکس یادگاری مهناز افشار با کودکان عزیزی که بدون کودکی کردن بزرگ شدند. آن هم در خیابان های شهر.
289676867 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرپست های تسلیت و همدردی با ضایعه تلخ شهادت آتشنشان های عزیز و مرگ دردناک تعدادی از هموطنان (یا به گفته شهرداری؛ تعدادی اندک از هموطنان) در حادثه ساختمان پلاسکو، کماکان ادامه دارد، چون این مصیبت در همین لحظه که در حال خواندن این مطلب هستید، تمام نشده و بسیاری از عزیزان هنوز در زیر آوار هستند. نوشته تأمل برانگیز پارسا پیروزفر بمناسبت همین اتفاق.
1911842896 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویراین هم پست عمو پورنگ در پی این اتفاق تلخ. خودتان با بالایی مقایسه کنید!
780053054 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرعکس هنری در صحن حرم مطهر امام رضا (ع).
1226903414 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرهمین که روایت به چه گوارا منتسب نشده جای بسی شکر دارد.
528709118 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویربرخی ها هستند که اصرار به اخم کردن در عکس هایشان دارند در حالی که اصلاً به آن ها نمی آید. عده ای دیگر هم هستند که به هر نحوی شده ریش میگذارند، بدون توجه به این که این ریش اصلا مناسب ظاهرشان نیست. مصیبت وقتی اتفاق می افتد که این دو موضوع، یک جا، در یک مورد خاص پیش بیاید و کسی نباشد که کمکش کند!
1633665264 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرآقا رضا قوچان نژاد، رضا گوچیِ خودمان است. اولین ایرانی که توانست در اروپا هت تریک کند و فعلاً آقای گل لیگ هلند است. من بروم اسپند دود کنم و بیایم.
778212539 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرعکس متفاوت شبنم مقدمی، بر سر مزار زنده یاد مهدی اخوان ثالث، از شاعریان بی تکرار معاصر.
“تو چه دانی که پسِ هر نگهِ ساده ی من…
چه جنونی
چه نیازی،
چه غمی ست؟”
393218296 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرمهرداد صدیقیان و بهرام رادان در حاشیه مراسم رونمایی از پوستر جشنواره. در خبرهای دیروز آمده بود که جشنواره امسال، به احترام آتشنشان های شهید، بدون فرش قرمز و جشن و مراسم اینچنینی برگزار خواهد شد. باید صبر کنیم و ببینیم زورشان به این فشن شوی سالانه خواهد رسید، یا خیر.
1027522651 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرابراز همدردی الهام حمیدی با عکسی قدیمی از خود در لباس آتش نشانان.
1232457466 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرای بابا.. این بچه هم از دست رفت.
906354335 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرای کاش هیچوقت هنرمندان مان شأن و جایگاه خود را بخاطر فالوئر و لایک فراموش نمیکردند و دلقک بازی را با “کول بازی” اشتباه نمی گرفتند.
668368044 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرزیبا بروفه با سوهان کام آتش نشان هایی که چند شبانه روز بی وقفه در حال آوار برداری هستند، را شیرین کرد. دستش درد نکند.1845666471 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویرعکسی عالی از جوانی های فرمانده دسته گروهان دوم ستوان دوم فیروز کریمی. من خودم بشخصه حاضر بودم ۲۸ ماه زیر دست چنین فرمانده ای خدمت میکردم :))) مطلب امروز هم به پایان رسید. تا فردا خداوند یار و نگهدارتان.
575423918 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویر

نوشته اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت بیستم) + تصاویر اولین بار در شهر مطلب پدیدار شد.منبع مطلب

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A