خانه » اخبار روز » اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویر

اطلاعیه سایت

اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویر

اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویر


بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام ایرانی

اینستاگرام گردی همراه با بازیگران و چهره های مشهور ایرانی را برای شما داریم که تصاویر بسیار جالب و دیدنی از چهره های مشهور را در زیر می بینید.

“هیچ الزامی نیست که هر کجا آینه دیدید سلفی بگیرید” و “هیچ الزامی نیست که هر سلفی ای که گرفته اید را به اشتراک بگذارید”، دو گزاره ای که باید با فرهنگ سازی و تلاش مستمر برای چهره های نازنین مان خوب جا بیافتد. هم دغدغه های خودشان کم میشود، هم اعصاب و روان مخاطب آسوده شده و هم سِروِر های اینستاگرام نفسی راحت می کشند.

1673467303 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرما که هیچ چیز جدیدی نمی بینیم، همان قند و عسلی است که قبلا بود.
1463588156 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویروقتی سر جلسه امتحان، متوجه صدای نفس های یک مورچه در راهروی دانشگاه می شوی و نمیتوانی تمرکز کنی.
1205215031 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرکلا همه لحظات زندگی و مایتعلقِ حیات مجید خراط ها با تیغ مأنوس شده است و تیغ برای مجید مثل آب برای ماهی است. اگر خدایی نکرده تیغ دم دستش نباشد، باز هم جای نگرانی نیست، چون سایر ادوات خودکشی را خوب میشناسد و شرمنده دوست و آشنا و هواداران اش نمی ماند.
1163167753 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرپستی که سارا عبدالملکی کاپیتان مصدوم تیم ملی راگبی بانوان کشورمان از قبل و بعد از آن سانحه و مصدومیت خود به اشتراک گذاشته است. خودت را ناراحت نکن سارا جان، شک نکن خیلی زود باز هم مثل گذشته قدم خواهی زد و این روز ها را به دفتر خاطرات خواهی سپرد. یا مَنِ إسمهُ دَواء و ذِکرِهُ شِفاء.
548622901 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرمهدی جان به جای این جملات تکان دهنده و پست های طعنه دار، اندکی روی تمرینات و آمادگی ات تمرکز کن تا علیمنصور را مجاب کنی که به نیمکت نشینی ات خاتمه دهد. یا اینکه اخلاقت را خوب کنی، این مورد هم میتواند در فیکس شدن ات تاثیر گذار باشد! خلاصه هر کاری جز این پست ها به تغییر این وضع کمک خواهد کرد.
663173182 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرپست پدرانه سعید شهروز برای پسرش که علاقه وافری به موسیقی دارد و انشاالله باز هم نام شهروز را سطح اول موسیقی خواهد آورد. خودِ سعید شهروز یکی از زیباترین صدا ها را درد، ولی افسوس که در رقابتی ناعادلانه با پاپ خوان های نسل بعدی اش، محو شد.
1698834749 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویربله. این هم یکی دیگر از ستاره های پاپ دهه گذشته که گویا این روز ها به شغل لبو فروشی روی آورده است!4013479 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرهنرنمایی خاطره اسدی با جینگولک هایی که خیلی دوست دارند نقش پرده را بازی کنند، ولی فقط جلوی دست و پا را میگیرند. زیبایی خاصی هم ندارند و دلیل گرایش مردم به آن ها واقعاً جای سوال است!
1934577795 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویر
علیرضا جان قبل از اینکه موجب سقوط سهام نمک در بازار جهانی بورس شوی، سعی کن هنگام عکاسی مثل گارسون های رستوران های ایتالیاییِ سعادت آباد لباس نپوشی تا رویمان بشود بگوییم خواننده مملکت است! ممنون.

1504454388 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرنام: آرمان گرشاسبی

پیشه: روشنفکر است. (بعضی وقت ها صدای خود را در بینی می اندازد و “ماران توئی” میگوید و آلبوم پر میکند)179965739 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرحامد جان حدادی و کوکای عزیزش در سرمای – ۱۷ درجه ی چین.
161898228 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرماشاالله جناب عابدزاده خود را مثل این سایت های خبری وقف آگهی کرده است و همزمان با یک عکس، تبلیغاتِ کرم دست و صورت، دستکش دروازه بانی، آدامس نعنایی خروس نشان و جملات الهام بخشِ شهرداری نظیر” بخند تا دنیا به رویت بخندد” را عرضه میکند.  1671355501 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویربا ریش و قیافه سید محمد موسوی کنار بیایم، یا سبیل سامورایی فرهاد قائمی هیچ جوره نمی توانم! خود را شبیه جوانی های وزیر اعظم در سریال جومونگ کرده است!
1467220358 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرکمند امیرسلیمانی و ذوقِ اینستاگرامی بایت گردنبند جدیدش.
226109146 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرسلفی داریوش سلیمی با پوزیشنی که در بخش تزریقات درمانگاه ها و مراکز درمانی رایج است، در خانه مادری.
886926359 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرهدی جان زین العابدین در حاشیه اکران خصوصی فیلم “خانه ای در خیابان چهل و یکم” ساخته ی ارزشمند حمیدرضا قربانی.
1495421742 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرشاگردنوازیِ استاد محمدعلی بهمنی با این پستی که پس از تماشای کنسرت سیامک عباسی گذاشت.
1293471150 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرواکنش سیامک عباسی پس از دیدن این پستِ استاد بهمنی.
521787953 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرسپیده خداوردی در حال بازدید از نمایشگاه ۲۱، نمایشگاهی که نام آن از اختلال ژنتیکی تریزومی ۲۱ و یا سندروم داون گرفته شده است و در آن تصاویر و آثاری مربوط به بیماران مبتلا به این اختلال دیده میشود. نمایشگاهی که مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است. آرزوی سلامتی داریم برای همه ی این کودکان ابدیِ نازنین و دوست داشتنی.
256803757 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویراستاد رکن الدین خسروی یکی از پیشگامان تئاتر مدرن و کارگردان صاحب سبک تئاتر کشورمان از بین ما رخت بست تا روزهای تلخ تئاتر ادامه دار باشد. استاد خسروی پایه گذار هنرهای دراماتیک ایران بودند. روحشان شاد.  319325239 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرستاره بانو اسکندری در ایوان شمس. مربوط به اکران خصوصی فیلم “خانه ای در خیابان چهل و یکم”.  157881211 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرو افتخاری که نصیب صادق زیباکلام شد.
1511422316 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرسحر قریشی در نمایی از سریال “پیکسل” اثر در حال ساخت محمدحسین لطیفی. گویا سحر در این سکانس قرار است بانجی جامپینگ کند. ورزشی مهیج که در دنیای واقعی برای خانم ها ممنوع است و در آثار هنری و سریال ها، ایرادی ندارد. 160303988 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویریزدان فتوحی، یکی از خوب های کمدیِ رادیو و تلویزیون.
343632479 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویررامین رضائیان، قربانی اصلی دعوای کی روش و برانکو که از بیچارگی خود را به کمردرد زده است، شب گذشته در کنار شهره لرستانی در حاشیه یک مراسم دیده شد. احتمالاً رفته تا آدرس یک فیزیوتراپ خوب را از خانم لرستانی بپرسد. 686224045 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرپذیرایی ویژه مهران مدیری از میهمان های عزیزش با نوشیدنیِ گوارا و در محیطی دل باز و نور گیر! طوری که بروند و پشت سرشان را هم نگاه نکنند، به بقیه عزیزان هم توصیه کنند که این روز ها مزاحم مهران و فیلمش نشوند!1772385520 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویربار الها، نور خورشید را از چهره های ما نگیر!
1469598826 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرنازنین بیاتی در حال سلفی گیری در یزد، بعد از پلان های فیلم “مادری”. از قاب آیفون نازنین مشخص است که “سبیل” یکی از فاکتور های اصلی او برای انتخابِ یار است.
158412799 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرنازنین جان ببین این خوب است؟ مرد بسیار با اخلاق و اهل خانه و خانواده است. سبیل هم که به اندازه کافی دارد.
1608159213 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرسلفی سمانه پاکدل، حسین سلیمانی و سایر همکارانِ سریال “همسایه ها” در یکی از رستوران های جاده کَن. عکسی که حاوی خبر خوبِ رسیدن این سریال به روزهای پایانیِ خودش است. بخاطر علاقه قلبی ای که به مهران غفوریان دارم تا این لحظه از سریالش چیزی نگفتم، فقط امیدوارم دیگر به فکر ساختن هیچ سریالی نیافتد!
1021921599 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرسلفی علی انصاریان و علی کریمی، دو یار قدیمی و خاطره ساز پرسپولیسی ها که پس از مدت ها دیداری با هم تازه کردند. موی برد پیت، عینک هری پاتر و ریشِ صدام حسین در هنگام بازداشت را اگر ترکیب کنی، می شود یک چیزی مثل قیافه این روز های علی انصاریان.
671530382 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویربنده خدا استاد مشایخی آنقدر شایعه و اخبار دروغ پیرامون اش زیاد است، هر صبح که از خواب میشود با یک عکسِ یهویی در اینستاگرام حاضری میزند. آرزوی سلامتی و طول عمر داریم برای ایشان.251588036 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرچه اتفاق و یا اتفاقاتی برای یک هنرمند می افتد که به این نقطه میرسد که احساس می کند جوراب هایش برای مخاطب جذاب است؟! نظرتان چیست مریم معصومی را تحریم کرده و هیچ عکسِ دیگری از او نگذاریم؟!
1841668640 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرواقعاً تمام شد؟! مگر ممکن است؟! ای بابا، تازه داشت جذاب میشد! من که منتظر بودم داستان سریال هر چه سریع تر وارد دهه هشتاد شود و ساسی مانکن را هم از شبکه یک نشان بدهند! حیف شد…
1106102091 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرعکس یادگاری فاطمه گودرزی و پسرش در کنار زوج هنرمند و دوست داشتنیِ تئاتر، استاد محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپورِ عزیز.
790963032 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرسلفی مادر و پسریِ بابک جهانبخش و مادر عزیزش در حال گشت و گذار.
2021977707 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرعکس یادگاریِ زوج هنرمند یعنی اصغر همت و افسر اسدی به همراه پسرشان آقا هامون در کنار شهره لرستانی در یک رستوران سنتی.
1930427128 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرعمو رضا رویگری، شبِ امتحان درس عمومی دو واحدی ترم دو. متاسفانه تئوریک هیچی بلد نیست و فقط عملی بلد است، لذا نگران است که نتواند پاس کند.
412213214 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرسلفی آینه ای فرناز رهنمای همیشه خندان، پیش از رفتن روی سن برای اجرا در نمایش “حادثه در ویشی”.
816559553 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرنیکی کریمی از اتمام نقش آفرینی اش در سریال “سرزمین کهن” خبر داد. سریالی ساخته (بهتر است بگوییم بازساخته) کمال خان تبریزی که بیصبرانه منتظر پخش آن هستیم. خانم کریمی همچنان بر قوانین تحول و تغییراتِ منوط به گذر زمان پایبند است؛ قوانینی منطبق بر اصول قالی های کرمان.
676144668 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرپیمان جان معادی و همسر عزیزش هم در اکران خصوصی “خانه ای در خیابان چهل و یکم” حضور داشتند.
2142716040 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرآخرین تلاش های رامبد برای نجات خندوانه مریض احوال اش در روزهای سخت بدون جناب خان. تلاشی که نتیجه ای نخواهد داشت.
1207054100 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویر

719204328 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویرهادی ساعی با این عکس تولد پسر عزیزش را تبریک گفت و از خداوند بابت این هدیه قشنگ، تشکر کرد. مطلب امروز هم به پایان رسید. ممنون از همراهی تان.
1867573075 parsnaz ir - اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویر

اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویر

نوشته اینستاگرام ایرانی های معروف و محبوب (قسمت هجدهم) + تصاویر اولین بار در شهر مطلب پدیدار شد.منبع مطلب

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A