خانه » عکس جدید » برانکو: بهترین بازیکنان را در این پرسپولیس داریم/ الاهلی مثل دیناموکیف هجومی دانلود بازی می‌کند

اطلاعیه سایت

برانکو: بهترین بازیکنان را در این پرسپولیس داریم/ الاهلی مثل دیناموکیف هجومی دانلود بازی می‌کند

برانکو: بهترین بازیکنان را در این پرسپولیس داریم/ الاهلی مثل دیناموکیف هجومی دانلود بازی می‌کند


Ivanković 688x460 - برانکو: بهترین بازیکنان را در این پرسپولیس داریم/ الاهلی مثل دیناموکیف هجومی دانلود بازی می‌کند

 به نقل از ایرانی عکس، برانکو ایوانکوویچ در این کنفرانس خبری پیش از دانلود بازی برابر الاهلی گفت:

ما با یکی از بهترین تیم‌های عربستانی در این کنار الهلال و النصر دانلود بازی داریم. بخاطر این تیم احترام خاصی قائل هستیم. آنها تعداد زیادی از ملی‌پوشان خود را در این اختیار دارند که پتانسیل بالای آنها را نشان می‌دهد. نتیجه را نمی‌توانم پیش‌بینی کنم. قانون فوتبال می‌گوید این ورزش و مسابقه قابل پیش بینی نیست.

سرمربی سرخپوشان خاطرنشان کرد:

الاهلی در این سطح خیلی خوبی فوتبال دانلود بازی می‌کند و پرسپولیس هم چنین است و انتظار یک فوتبال با کیفیت را داریم. آنها بازیکنان جدید و کادر فنی خوبی را در این اختیار گرفته‌اند. ربروف، سرمربی الاهلی، در این دیناموزاگرب و اروپا دانلود بازی می‌کرد. نسبت به تفکرات او شناخت داریم. او سعی می‌کند فوتبال هجومی دیناموکیف را به الاهلی بیاورد. رونالدو هم که در این این تیم دانلود بازی می‌کند، قبل از در این پارتیزان دانلود بازی می‌کرد و نسبت به او شناخت دارم.

ایوانکوویچ در این پاسخ به سوالی درباره آینده ربروف در این عربستان با توجه به اینکه خودش در این آن جا سرمربیگری کرده است، گفت:

ربروف از اوکراین که یک فوتبال در این حال پیشرفت دارد، به عربستان رفته است. در این مهمترین تیم اوکراین کار کرد و همانطور که گفتم به نظر می‌رسد می‌خواهد همان تفکرات هجومی را منتقل کند. آنها سعی می‌کنند روش دانلود بازی خود را واکنش دهند.

برانکو درباره اینکه چرا وی و باشگاه پرسپولیس از تمام ظرفیت جذب بازیکنان خارجی استفاده نکرده‌اند، گفت:

ما از روی خط دروازه که یکی از بهترین دروازه‌بان‌های سال‌های اخیر فوتبال ایران را در این اختیار داریم تا نوک حمله که آقای گل و بهترین بازیکن دو فصل اخیر ایران در این آنجا بخاطر ما دانلود بازی می‌کند. تیمی داریم که در این تمام پست‌ها از بازیکنان سطح اول و بالا استفاده می‌کند. بازیکنان ما یا ملی‌پوش هستند یا اینکه در این این سطح قرار دارند. از جهت مشکلی نداشتیم. با این وجود بخاطر اطمینان خاطر بیشتر یک دروازه‌بان خارجی خیلی خوب و یک مهاجم خارجی خوب داریم. بشار رسن هم که به تازگی به ما پیوسته است.

جمع اوری: ۹۰tvجمع اوری

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A