خانه » بیوگرافی » برترین های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران

اطلاعیه سایت

برترین های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران

برترین های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران

برترین های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران / برترین تیم هفته بیست و دوم لیگ برتر / برترین بازیکن هفته بیست و دوم لیگ برتر

برترین های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران / برترین تیم هفته بیست و دوم لیگ برتر / برترین بازیکن هفته بیست و دوم لیگ برتر

به گزارش سبک ۹۸ ؛ رقابت های هفته بیست و دوم لیگ برتر با دانلود بازی پرسپولیس و سپاهان آغاز شد . در این دانلود بازی پرسپولیس توانست به پیروزی برسد و فاصله خود را با تیم دوم جدول زیاد کند . در آخرین دانلود بازی هفته نیز تیم ذوب آهن و استقلال به مصاف هم رفتند که در این دانلود بازی ذوب آهن در آخرین دقایق توانست گل پیروزی بخش را وارد دروازه استقلال کند و اولین باخت شفر و شاگردانش را در نیم فصل دوم رقم بزند .

در نهایت تنها سه تیم پرسپولیس تهران، تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان توانستند حریفان خود را شکست دهند و پنج دانلود بازی هم با تساوی به پایان رسید .

به طور کلی نتایج دانلود بازی های هفته بیست و دوم لیگ برتر را مشاهده می کنید .

پرسپولیس تهران ۲ – ۰ سپاهان اصفهان  : گلزنان مسابقه ؛ علی علیپور و شجاع خلیل زاده

گسترش فولاد تبریز۰ – ۰ مشکی پوشان دیار خراسان

نفت نوین تهران ۱ – ۱ پیکان تهران  : گلزنان مسابقه ؛ محسن بنگر و مهدی شیری

پارس جنوبی جم ۰ – ۰ سایپا تهران

سپیدرود رشت ۱- ۱ استقلال خوزستان  : گلزنان مسابقه ؛ محمد نزهتی و جونیور مارینی

پدیده مشهد ۰ – تراکتورسازی تبریز۳ : گلزنان مسابقه ؛ مهدی مهدی پور و احسان پهلوان (۲گل)

فولاد خوزستان ۱ – ۱ صنعت نفت آبادان  : گلزنان مسابقه ؛ رحیم زهیوی و لوسیانو پریرا

ذوب آهن اصفهان۲- استقلال تهران ۱ : گلزنان مسابقه ؛ کی روش استنلی سوارز ، محمد حسینی و وریا غفوری

 

به طور کلی ۱۴ گل در تمام دانلود بازی ها به ثمر رسید و میانگین ۱٫۷۵ گل در هر دانلود بازی به ثبت رساند و می توان گفت این هفته ، یکی از هفته های کم گل لیگ می باشد .

 

برترین های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران / برترین تیم هفته بیست و دوم لیگ برتر / برترین بازیکن هفته بیست و دوم لیگ برتر

 

 

مهمترین اتفاقات هفته بیست و دوم لیگ

 • اعتراض گسترده علی کریمی به مسئولان فدراسیون فوتبال، برنامه ۹۰ و کمیته داوران پس از اتمام دیدار سپیدرود- استقلال خوزستان
 • پرتاب صندلی از سوی هواداران استقلال در دانلود بازی با ذوب آهن
 • تداوم شکست ناپذیری فولاد و پرسپولیس برای شانزدهمین هفته متوالی
 • اشتباهات تاثیرگذار داوری در برخی دیدارها
 • آشتی کنان امیر قلعه نویی و مهدی رحمتی پیش از دیدار ذوب آهن – استقلال

 

احسان پهلوان هافک تراکتور برترین بازیکن هفته :

بعد از مدت ها شاهد برد تراکتورسازی تبریز بودیم . این تیم با درخشش سرباز جدید خود یعنی احسان پهلوان ؛ بعد از مدت ها طعم برد را چشید . شاید بتوان پهلوان را بهترین بازیکن این هفته هم انتخاب کرد . این بازیکن در مقابل پدیده ، دو گل حساس و زیبا برای تیمش به ثمر رساند . اولین گلش در دقیقه ۸۲ و بر روی نفوذش در عمق دفاع پدیده به دست آمد . پهلوان پس از دریافت پاس ارسالی از مهدی پور ، با یک سر توپ دروازبان و دفاع پدیده را محو کرد و با ضربه فنی و آرام گل اول خود و دوم تیمش را به ثمر رساند . اما این پایان کار پهلوان نبود . این بازیکن در دقیقه ۹۰ هم با نفوذ به دفاع از هم پاشیده پدیده ، دروازبان این تیم مشهدی را با دریبل عجیبی از پیش روی برداشت تا علاوه بر این که گل سوم تراکتور را به ثمر برساند ، در این دانلود بازی دبل هم کرده باشد .

علت اصلی بهترین بازیکن شدن احسان پهلوان همین موضوع می باشد .

 

ارطوغرول ساغلام برترین سرمربی هفته :

ارطوغرول ساغلام سرمربی جدید تیم تراکتور از زمان حضورش در این تیم نسبت به زمان سرمربیگری یحیی گل محمدی سبک دانلود بازی پرشورها را متحول کرده است و آنها توانستند با استفاده از تدابیر بکر ساغلام فوتبال روان و جذابی را در زمین ورزشگاه تازه تاسیس امام رضا(ع) مقابل پدیده ارائه دهند و این تیم مشهدی را در خانه اش زمین گیر کنند.

همین امر سبب شد تراکتورسازان پس از پنج دانلود بازی طعم شیرین پیروزی در لیگ برتر را بچشند و در آستانه دربی تبریز و رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در وضعیت روحی ایده آلی قرار گیرند.

همین امر کافی بود تا سرمربی تراکتور در بین مربیان حاضر ، برترین مربی شود .

 

ذوب آهن اصفهان برترین تیم هفته :

ذوبی ها پس از قطعی کردن صعودشان به مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به دلیل پیروزی مقابل آیزاول هندوستان با انگیزه بالایی به مصاف استقلال تهران آمدند و امیدوار بودند با استفاده از توقف فولاد در هفته بیست و دوم بتوانند آبی های پایتخت را شکست داده و به رتیه دوم جدول صعود کنند.

هرچند شاگردان امیر قلعه نویی مقابل تیم محبوب سرمربی خود در نیمه اول دانلود بازی نتوانستند نمایش جذاب هفته های اخیرشان را ارائه دهند اما در نیمه دوم ورق کاملا به سود ذوب آهن بازگشت و این تیم ضمن جبران عقب ماندگی اش توانست با گل دقیقه ۹۱ محمد حسینی استقلال را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد و پس از پرسپولیس بالاتر از تمام تیم های لیگ قرار گیرد. نکته جالب این جاست ۱۲ هفته پس از شکست استقلال در دربی پایتخت، ذوب آهن تنها تیمی است که توانست این تیم را با سرمربیگری وینفرد شفر آلمانی شکست دهد و البته تنها تیمی است که تاکنون موفق شده ۲ گل وارد دروازه تیم این پیرمرد آلمانی کند.

علت اصلی بهترین تیم شدن ذوب آهن همین موضوع می باشد .

وحید شیخ ویسی از استقلال خوزستان برترین دروازه بان هفته :

وحید شیخ ویسی در دیدار سپیدرود – استقلال خوزستان به ناجی عبدالله ویسی و تیمش تبدیل شد چراکه او در کنار مهار پنالتی حسین ابراهیمی در نیمه اول، توانست ۲ موقعیت فوق العاده شاگردان علی کریمی را هم در نیمه دوم مهار کند تا یک تنه مانع شکست آبی های خوزستان در دانلود بازی تیم های انتهای جدولی شود.

شاید اگر درخشش شیخ ویسی نبود امید استقلالی ها برای بقا در لیگ برتر تا حد زیادی از بین می رفت.

علت اصلی بهترین دروازبان شدن وحید شیخ ویسی همین موضوع می باشد .

 

ذوب آهن- استقلال برترین دانلود بازی هفته :

هر ۲ تیم پیش از شروع این دانلود بازی دنبال کسب ۳ امتیاز بودند تا در میان مدعیان کسب سهمیه آسیا وضعیتشان را سر و سامان دهند. به همین دلیل شاگردان امیر قلعه نویی و وینفرد شفر از همان ابتدا در راه رسیدن به این هدف حملات متعددی روی دروازه حریف خلق کردند.

در نهایت این دانلود بازی جذاب با گل دقیقه ۹۱ سید محمد حسینی به سود ذوب آهن‌ تمام شد تا این تیم با قرار گرفتن در رتبه دوم جدول همچنان به عنوان صدرنشین دور برگشت رقابت ها باقی بماند.

یکی از حساسیت های این دانلود بازی تقابل رحمتی و قلعه نوعی بود که باعث جذابیت این دانلود بازی شد .

 

برترین های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران / برترین تیم هفته بیست و دوم لیگ برتر / برترین بازیکن هفته بیست و دوم لیگ برتر

 

بهترین پاسور های لیگ برتر تا این زمان

 • محسن مسلمان (پرسپولیس) :  ۹  پاس گل
 • مهدی مهدی پور (تراکتورسازی) : ۵ پاس گل
 • داریوش شجاعیان (استقلال) : ۴پاس گل
 • معین عباسیان (پدیده) : ۴پاس گل
 • وحید امیری (پرسپولیس) : ۴پاس گل
 • ربیع عطایا (ذوب آهن) : ۴پاس گل
 • عبدالله ناصری (فولاد) : ۴پاس گل

 

 

بهترین گلزنان لیگ برتر تا این زمان

 • علی علیپور از پرسپولیس :  ۱۵ گل
 • مرتضی تبریزی از ذوب آهن : ۱۰ گل
 • محمد قاضی از پدیده :  ۹ گل
 • لوسیانو پریرا از صنعت نفت آبادان :  ۸ گل
 • عیسی آل کثیر از نفت تهران :  ۸ گل
 • مهدی ترابی از سایپا :  ۷ گل
 • جلال‌الدین علی‌محمدی :  ۷ گل
 • ساسان انصاری از سپاهان :  ۷ گل

 

برترین های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران / برترین تیم هفته بیست و دوم لیگ برتر / برترین بازیکن هفته بیست و دوم لیگ برتر

برترین های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران / برترین تیم هفته بیست و دوم لیگ برتر / برترین بازیکن هفته بیست و دوم لیگ برتر


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A