خانه » بیوگرافی » برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران

اطلاعیه سایت

برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران

برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران

برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران / برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر / زمان دانلود بازی پرسپولیس و سپاهان / زمان دانلود بازی استقلال و ذوب آهن

برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران / برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر / زمان دانلود بازی پرسپولیس و سپاهان / زمان دانلود بازی استقلال و ذوب آهن

به گزارش سبک ۹۸ ؛ دانلود بازی های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران در روز پنجشنبه با دو دیدار آغاز می شود .

 

گسترش فولاد _ سیاه جامگان / پنج شنبه ۱۲ بهمن ساعت ۱۴:۳۰

تیم فوتبال گسترش فولاد با هدایت فیروز کریمی در دیدار هفته بیست و یکم به تساوی یک بر یک مقابل نفت تهران دست پیدا کردند و در صورت پیروزی می تواند یک پله در جدول صود کند .

شاگردان کریمی همچنین با کسب ۲۹ امتیاز موفق شدند تا به اینجا رده هفتم رقابت ها را بدست آورند.

تیم فوتبال سیاه جامگان با هدایت عنایتی موفق شده با کسب ۱۴ امتیاز رده شانزدهم جدول را نیز از آن خود کند.

بازیکنان تیم سیاه جامگان در دیدار هفته گذشته مقابل تراکتورسازی به تساوی صفر بر صفر دست پیدا کردند و آنها در صورت برد مقابل شاگردان فیروز کریمی می توانند تنها در جای خود در جدول باقی بمانند.

 

نفت تهران _پیکان / پنجشنبه ۱۲ بهمن ساعت ۱۵

تیم فوتبال نفت تهران با هدایت هومن افاضلی تا هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر موفق شده ۵ برد،۶ مساوی،۱۰ باخت،۱۸ گل زده و ۲۷ گل خورده را در کارنامه ثبت کند.

شاگردان افاضلی همچنین تا به اینجای رقابت ها توانسته اند با کسب ۲۱ امتیاز رده دوازدهم جدول را به خود اختصاص دهند.

بازیکنان تیم نفت تهران با تساوی یک بر یک مقابل گسترش فولاد در هفته گذشته به دنبال این هستند تا در دیدار با پیکان به پیروزی برسند تا در آن صورت بتوانند جایگاه خود را در جدول تا ۲ پله ارتقا دهند.

در آن سو نیز شاگردان جلالی تا هفته بیست و یکم رقابت هاى ليگ برتر توانستند ۷برد،۷ مساوى،۶ باخت،۱۹ گل زده و ۱۷ گل خورده را در كارنامه به ثبت برسانند.

پيكانى ها همچنين تا به اينجاى رقابت ها موفق شدند با كسب ۲۸ امتياز رده هشتم جدول را از آن خود كنند.

بازيكنان تيم فوتبال پيكان در ديدار هفته گذشته با شكست ۳ بر يك مقابل پرسپوليس به دنبال جبران هستند و بر همين أساس آنها به دنبال اين هستند تا در ديدار مقابل نفت با كسب ۳ امتياز بتوانند جايگاه خود را تا يك پله در جدول ارتقا دهند.

 

برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران / برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر / زمان دانلود بازی پرسپولیس و سپاهان / زمان دانلود بازی استقلال و ذوب آهن

هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال روز جمعه با برگزاری ۴ دیدار پیگیری می شود و در یکی از حساس ترین دانلود بازی ها پرسپولیس میزبان سپاهان است.

پرسپولیس- فولاد مبارکه سپاهان؛ ساعت ۱۵:۱۵

دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و سپاهان همواره جذاب و دیدنی بوده است و این دانلود بازی ال کلاسیکوی ایرانی معروف است.

هر دو تیم در این دانلود بازی وضعیت متفاوتی در جدول رده بندی دارند. پرسپولیس به دنبال تکرار قهرمانی اش در لیگ برتر فوتبال است و سپاهان هم در اندیشه ماندن در لیگ برتر است.

سرخپوشان پایتخت هفته گذشته برابر پیکان به برتری دست یافتند و با ۴۸ امتیاز صدرنشین بلامنازع لیگ برتر فوتبال هستند. آنها با یک دانلود بازی بیشتر اختلاف ۱۲ امتیازی با تیم دوم دارند و با خیال راحت دانلود بازی های بعدی خود را پیگیری می کنند.

اگر شاگردان برانکو بتوانند تا قبل از دربی پایتخت دانلود بازی های خود را پیروز شوند در آن صورت می توانند قهرمانی خود را در لیگ برتر جشن بگیرند.

سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس صدمین دانلود بازی خود را برای سرخپوشان پایتخت در روز جمعه انجام می دهد.

تیم پرسپولیس به جز کامیابی نیا مصدومی ندارد و همه بازیکنان می توانند برابر سپاهان دانلود بازی کنند.

در آن سوی میدان، زرد پوشان اصفهانی وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارند و با ۲۰ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار دارند.

مسئولان سپاهان هم منصور ابراهیم زاده را به عنوان سرمربی جدید تیم خود انتخاب کردند تا این مربی بتواند زردپوشان اصفهانی را از وضعیت بحرانی خارج کند.

زرد پوشان اصفهانی به سه امتیاز این دانلود بازی نیاز مبرم دارند و باید دید آنها با هدایت ابراهیم زاده می توانند این دانلود بازی را پیروز شوند و از وضعیت بحرانی خارج شوند یا نه!

ابراهیم زاده در اولین حضورش در تیم سپاهان با مشکلاتی مواجه است و سه بازیکن اصلی خود را در این دانلود بازی در اختیار ندارد.

عزت الله پور قاز به علت محرومیت و رسول نوید کیا و جلال الدین علی محمدی هم به علت مصدومیت قادر به همراهی سپاهان در این دانلود بازی نیستند.

دانلود بازی رفت دو تیم با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

محمد حسین زاهدی فر به همراه کمک هایش علیرضا ایلدروم، سجاد طوری و سید مهدی مرجان زاده این دانلود بازی را قضاوت می کنند. حیدر شکور هم ناظر این دانلود بازی است.

سپیدرود رشت- استقلال خوزستان؛ ساعت ۱۴:۳۰

تیم سپید رود رشت هفته گذشته با نتیجه ۳ بر صفر شکست سنگینی برابر صنعت نفت آبادان متحمل شد. این تیم وضعیت مناسبی در جدول رده بندی ندارد و با ۱۹ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار دارد.

شاگردان علی کریمی قصد دارند از میزبانی خود استفاده کنند و با برتری برابر آبی پوشان اهوازی وضعیت خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشند.

در آن سوی میدان، شاگردان ویسی هفته گذشته با نتیجه ۲ بر صفر برابر ذوب آهن شکست خوردند. آنها با ۱۸ امتیاز در جایگاه پانزدهم قرار دارند.

وضعیت هر دو تیم بحرانی است و به سه امتیاز این دانلود بازی نیاز مبرم دارند.

جدال گواردیولای وطنی و جادوگر در این دانلود بازی جذاب و دیدنی است.

دانلود بازی رفت دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

بیژن حیدری، سید یعقوب حجتی، علی اکبرعظیم پور و وحید صالحی تیم داوری این دانلود بازی هستند. بهرام مهر پیما هم ناظر این دانلود بازی است.

پدیده خراسان- تراکتورسازی تبریز؛ ساعت ۱۴:۳۰

تیم پدیده مشهد هفته گذشته برابر نارنجی پوشان سایپا با نتیجه ۱ بر صفر شکست خورد. این تیم برای جبران شکست هفته قبل به مصاف تراکتورسازی می رود.

شاگردان مهاجری با ۲۳ امتیاز در جایگاه دهم هستند و قصد دارند با برد در دانلود بازی خانگی جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بخشند.

در آن سوی میدان، تیم تراکتورسازی با هدایت ساغلام سرمربی جدید خود برابر تیم مشکی پوشان دیار خراسان با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شد.

این تیم تبریزی با ۲۲ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار دارد.

دانلود بازی رفت دو تیم با نتیجه ۲ بر یک به نفع پدیده به پایان رسید و تیم تراکتورسازی برای جبران شکست دانلود بازی رفت به مصاف حریف مشهدی خود می رود.

پیام حیدری به همراه کمک هایش علی میرزا بیگی، فرهاد فرهادپور و سید احمد موسوی این دانلود بازی را قضاوت می کنند. بهرام مهر پیما هم ناظر این دانلود بازی است.

پارس جنوبی جم- سایپا تهران؛ ساعت ۱۷:۱۵

تیم پارس جنوبی جم در هفته های اخیر سیر نزولی در لیگ برتر فوتبال داشته است. این تیم هفته گذشته با باخت سنگین برابر استقلال با ۳۳ امتیاز در جایگاه ششم قرار گرفت.

به هر حال شاگردان تارتار قصد دارند با برتری برابر نارنجی پوشان سایپا جبران مافات کنند اما کار سختی برابر شاگردان دایی دارند.

در آن سوی میدان، نارنجی پوشان سایپا وضعیت مناسبی در جدول رده بندی دارند و با ۳۴ امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارند. آنها قصد دارند روند رو به رشد خود را برابر حریف جنوبی خود ادامه دهند و همچنان در کورس مدعیان قهرمانی و کسب سهمیه آسیایی بماند.

جدال دو مربی پرسپولیسی در این دانلود بازی جذاب و دیدنی است.

دانلود بازی رفت دو تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

سید مهدی سید علی، بابک داوری، براتعلی مولوی و پیمان فرخی مهر تیم داوری این دانلود بازی هستند. ابوطالب طاهریان هم ناظر این دانلود بازی است.

برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران / برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر / زمان دانلود بازی پرسپولیس و سپاهان / زمان دانلود بازی استقلال و ذوب آهن

فولاد -صنعت نفت آبادان / شنبه ۱۴ بهمن ساعت ۱۵

تيم فوتبال فولاد با هدايت پورموسوى تا به اينجاى رقابت هاى ليگ برتر موفق شده ۹ برد ،۹ مساوى،۲ باخت ،۲۳ گل زده و ۱۶ گل خورده را در كارنامه ثبت كند.

شاگردان پورموسوى همچنين تا هفته بيست و يكم رقابت ها توانستند با كسب ۳۶ امتياز رده دوم جدول را به خود اختصاص دهند.
فولادى ها در هفته بيست و يكم مقابل سپاهان به برترى يك بر صفر رسيدند و در همين راستا آنها به دنبال كسب برد در ديدار مقابل صنعت نفت هستند تا به اين ترتيب در جايگاه خود باقى بمانند در غير اين صورت آنها يك پله سقوط خواهند كرد.

در طرف مقابل شاگردان كمالوند تا هفته بيست و يكم رقابت ها موفق به كسب ۲۸ امتياز شدند و رده نهم جدول را از آن خود كردند.

صنعت نفتى ها همچنين تا به اينجاى رقابت ها ۸ برد ،۴ مساوى ،۹ باخت ،۲۴ گل زده و ۲۵ گل خورده را در كارنامه به ثبت رساندند.

بازيكنان تيم فوتبال صنعت نفت آبادان با برد سه بر صفر مقابل سپيد رود در هفته بيست و يكم در صدد هستند تا با پيروزى مقابل فولاد و كسب ۳ امتياز جايگاه خود را در جدول تا دو پله ارتقا دهند.

ذوب آهن -استقلال تهران / يكشنبه ۱۵ بهمن ساعت ۱۷

بازيكنان تيم فوتبال استقلال تا هفته بيست و يكم رقابت هاى ليگ برتر موفق شدند ۸ برد ،۸ مساوى ،۵ باخت ،۲۳ گل زده و ۱۰ گل خورده را در كارنامه به ثبت برسانند.

شاگردان شفر همچنين تا به اينجاى رقابت ها با ۳۲ امتياز رده ۶ جدول را به خود اختصاص داده اند.

استقلالى ها با برد ۴ بر صفر مقابل پارس جنوبى در هفته گذشته به دنبال اين هستند تا در ديدار مقابل ذوب آهن نيز به پيروزى برسند و با كسب امتياز جايگاه خود را در جدول ۲ پله ارتقا دهند.

اميد نورافكن به دليل محروميت نمى تواند در اين ديدار آبى ها را همراهى كند.

همچنين محسن كريمى و قائدى هم به دليل مصدوميت از همراهى آبى پوشان باز مانده اند.

در طرف مقابل تيم فوتبال ذوب آهن با هدايت قلعه نويى توانسته تا به اينجاى رقابت ها ۹ برد ،۸ مساوى ،۴ باخت ،۳۰ گل زده و ۲۲ گل خورده را در كارنامه ثبت كند.

بازيكنان تيم فوتبال ذوب آهن همچنين تا به اينجاى رقابت ها موفق شدند با كسب ۳۵ امتياز رده سوم جدول را بدست آورند.

شاگردان قلعه نويى در ديدار هفته گذشته نيز مقابل استقلال خوزستان به برد ۲ بر صفر دست پيدا كردند و در همين راستا آنها در صدد هستند تا با كسب پيروزى مقابل شاگردان شفر يك پله جايگاه خود را ارتقاء دهند.

برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران / برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر / زمان دانلود بازی پرسپولیس و سپاهان / زمان دانلود بازی استقلال و ذوب آهن

برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر ایران / برنامه دیدار های هفته بیست و دوم لیگ برتر / زمان دانلود بازی پرسپولیس و سپاهان / زمان دانلود بازی استقلال و ذوب آهن

منبع : باشگاه خبرنگاران

 


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A