home دسته‌بندی نشده به آتش کشاندن اداره تعزیرات بندرانزلی بخاطر نابود کردن یک پرونده

به آتش کشاندن اداره تعزیرات بندرانزلی بخاطر نابود کردن یک پرونده


به نقل از ایرانی عکس:فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری عامل آتش‌سوزی در این اداره تعزیرات این شهرستان خبر داد.Bandar Anzali suspended managed to bring fire to destroy a file - به آتش کشاندن اداره تعزیرات بندرانزلی بخاطر نابود کردن یک پرونده
 
سرهنگ هرمز عشقی فرمانده انتظامی بندرانزلی با اعلام این خبر گفت: در این پی دریافت خبری مبنی بر وقوع حریق در این اداره تعزیرات حکومتی شهرستان در این بامداد دوازدهم مرداد، ماموران انتظامی بلافاصله بخاطر بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با بررسی‌های فنی، عمدی‌بودن حریق در این این ساختمان محرز شد، اضافه کرد: فردی ابتدا پرونده‌ها را به طور کامل سوزانده بود و سپس با باز کردن شیر گاز، از ساختمان خارج شده بود.

فرمانده انتظامی بندرانزلی با اشاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات پلیسی و تعقیب سرنخ‌ها و استفاده از ابزاری که در این صحنه جرم Crime جا مانده بود، موفق به شناسایی یک متهم ۲۲ ساله در این این پرونده شدند، تصریح کرد: متهم در این بررسی‌های فنی پلیس صریحا به انجام جرم انتسابی اعتراف کرد.

سرهنگ عشقی تلاش بخاطر نابود کردن یک پرونده خاص را انگیزه اصلی متهم بخاطر رقم زدن انفجار دانست و اضافه کرد: بعد از اعتراف متهم به داشتن یک همدست، این همدست نیز توسط پلیس شناسایی شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در این ساعت اداری در این ساختمان پنهان شده تا در این بامداد دست به این جرم بزند، خاطرنشان کرد: متهم ۲۲ ساله بخاطر سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد

جمع اوری: باشگاه خبرنگاران جوانجمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A