خانه » بیوگرافی » بیشترین سود بانکی روز شمار بهمن ماه سال ۹۵

اطلاعیه سایت

بیشترین سود بانکی روز شمار بهمن ماه سال ۹۵

بیشترین سود بانکی روز شمار بهمن ماه سال ۹۵

بیشترین سود بانکی روز شمار بهمن ماه سال ۹۵

با آغاز تابستان بانک‌ها در حرکتی جمعی سود سپرده‌های خود را یک‌بار دیگر کاهش داده و به 15 درصد رساندند. در همین مورد در مطالبی بررسی خواهیم کرد که در تابستان از کدام بانک‌ها می‌توانید سود بیشتری دریافت کنید.

با آغاز تابستان بانک‌ها در حرکتی جمعی سود سپرده‌های خود را یک‌بار دیگر کاهش داده و به 15 درصد رساندند. در همین مورد در مطالبی بررسی خواهیم کرد که در تابستان از کدام بانک‌ها می‌توانید سود بیشتری دریافت کنید.

تیم بررسی رده؛ در بهار امسال بهترین سودهای بانکی را به شما معرفی و در آن علاوه بر میزان سود خدمات دیگری که بانک‌ها در کنار سود به سپرده‌گذاران ارائه کرده بودند را بررسی کرد.
با شروع دور دوم کاهش سود سپرده‌های بانکی از اول تیرماه 95 به‌ویژه سپرده‌های بلندمدت، همین موارد را برای تابستان 95 بررسی کردیم:

آیا تمام بانک‌ها سودها را کاهش دادند؟

تقریباً تمام بانک‌ها و مؤسسات اعتباری سود سپرده‌های بلندمدت یک‌ساله خود را 15 درصد کرده‌اند. اما استثنا هم وجود دارد. بانک سینا در آخرین پیگیری ما همچنان سود 18 درصد را به مشتریان اعلام می‌کند. سود سپرده یک‌ساله ویژه بانک مهر اقتصاد هم 18 درصد است. موسسه اعتباری ثامن برای سپرده‌های یک‌ساله به‌شرط عدم برداشت 19 درصد پرداخت می‌کند و در صورتی که بعد از یک ماه بخواهید از حسابتان برداشت کنید سود سپرده را 18 درصد محاسبه می‌کند.

سود نزدیک به سقف برای سایر سپرده‌های مدت‌دار

به‌مانند بهار امسال برخی از بانک‌ها اگرچه سود سپرده‌های یک‌سالهٔ خود را کاهش داده‌اند اما تلاش کرده‌اند تا با تعریف سپرده‌های کوتاه‌مدت سه‌ماهه، شش‌ماهه و نه‌ماهه با سودی نزدیک به سود سپرده‌های یک‌ساله جذابیت بیشتری برای سپرده‌گذاران ایجاد کنند. با این تفاوت که این بار تعداد بیشتری از بانک‌ها از این راهکار استفاده کرده‌اند و به‌غیراز 10 بانک کشور سایر بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری برای سپرده‌های سه‌ماههٔ خود سود 14 درصد و بالاتر را در نظر گرفته‌اند. در این میان بانک سپه با پرداخت سود 14.8 درصد برای سپردهٔ سه‌ماههٔ خود رتبه اول را در پرداخت بیشترین سود نزدیک به سقف در اختیار دارد. بانک‌ ملت، بانک رفاه کارگران، بانک گردشگری و موسسه اعتباری توسعه نیز با قرار گرفتن در رده‌های بعدی هر یک برای سپرده‌های سه‌ماهه سود بیشتر از 14 درصد در نظر گرفته‌اند.
نام بانک/ موسسه اعتباری سود سپرده ۳ ماهه
بانک سپه ۱۴.۸
بانک ملت ۱۴.۵
بانک رفاه کارگران ۱۴.۵
موسسه اعتباری توسعه ۱۴.۲۵
بانک گردشگری ۱۴.۲۵
جدول ۱- بانک و مؤسساتی که به سپرده‌های کوتاه‌مدت سه‌ماهه سود بالای 14 درصد و زیر سقف می‌پردازند

نگاهی به سپرده‌های شش‌ماهه همین روند را نشان می‌دهد. بانک‌ تجارت، بانک مسکن و بانک قوامین هم در سپرده‌های شش‌ماهه به لیست قبلی اضافه می‌شوند و برای سپرده‌های شش‌ماهه سود بالای 14 درصد پرداخت می‌کنند.

نام بانک/ موسسه اعتباری سود سپرده ۳ ماهه
بانک سپه ۱۴.۸
بانک ملت ۱۴.۷
بانک رفاه کارگران ۱۴.۷
موسسه اعتباری توسعه ۱۴.۵
بانک گردشگری ۱۴.۵
بانک مسکن ۱۴.۵
بانک قوامین ۱۴.۵
بانک تجارت ۱۴.۵
جدول ۲- بانک و مؤسساتی که به سپرده‌های کوتاه‌مدت شش‌ماهه سود بالای 14 درصد و زیر سقف می‌پردازند

در مورد سپرده‌های 9 ماهه به‌غیراز بانک صادرات که سود 13 درصد را در نظر گرفته است سایر بانک‌ها و مؤسسات حداقل 14 درصد سود برای این حساب‌ها منظور می‌کنند و بانک‌ ملت، بانک رفاه کارگان و بانک سپه با پرداخت 14.9 درصد سود بالاترین سود نزدیک به سقف را برای مشتریانشان در نظر گرفته‌اند.

*برخی از شعبات بانک صادرات برای تمامی سپرده‌های کوتاه‌مدت سود بالای 14 درصد اعلام می‌کنند.

با شعبه صحبت کنید!

اگر همین حالا در بانکی سپرده‌ای دارید و یا اینکه قصد دارید سپرده‌ای با مبلغ بالای چند ده میلیون تومان افتتاح کنید، شرایط می‌تواند تغییر کند. این اطلاعی است که برخی کانال‌های رسمی به‌طور غیررسمی می‌دهند. کارشناس یکی از بانک‌های کشور بعد از اعلام سود 15 درصدی توصیه کرد که برای گرفتن پیشنهادهای بهتر حتماً با شعبه صحبت کنیم. شعب بانک‌های مختلف هم گاهی پیشنهادهای جذابی ارائه می‌کنند. شعبه یکی از بانک‌ها به یکی از اعضای تیم بررسی رده سود 21 درصد را نیز پیشنهاد کرد.
بنابراین درزمینهٔ سود حساب خود حتماً با شعبهٔ خود تماس بگیرید و ببینید پیشنهاد ویژه‌ای در قالب طرح خاصی برای شما دارند یا نه. در آینده در مورد این طرح‌ها و پیشنهادها بیشتر خواهیم نوشت.

آیا سود سپرده‌های شما هم کاهش پیدا کرده است؟ آیا طرح ویژه‌ای برای دریافت سود بیشتر به شما معرفی‌شده است؟

منبع :  رده

بهمن؛ ثبت نام آزمون سراسری ۹۶

www.espeli.ir/item/irna/82404882/۱۹+بهمن؛+ثبت+نام+آزمون+سراسری+۹۶
تهران-ایرنا- مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام شرکت در آزمون سراسری سال ۹۶ از روز سه شنبه ۱۹ بهمن ماه جاری از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز و در روز …

آغاز ثبت‌نام کنکور سراسری 94 از 19 بهمن‌ – کنکور

konkur.in › اخبار دبیرستان
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت‌نام کنکور سراسری سال ۹۴ از روز یکشنبه ۱۹ بهمن‌ماه آغاز شده و تا روز سه‌شنبه 28 بهمن‌ماه ادامه دارد. حسین توکلی در …

زمان آغاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۴ – نیک صالحی

www.niksalehi.com/newspaper/view/067941.php
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ۱۹ بهمن ثبت‌نام برای کنکور ۹۴ آغاز می‌شود و در سال جاری این ثبت‌نام یک مرحله‌ انجام خواهد شد. حسین توکلی مشاور …

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۶ – انتخاب

www.entekhab.ir/fa/news/302988/زمان-ثبتنامکنکورسراسری-۹۶
ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۶ از تاریخ ۱۹ بهمن ۹۵ آغاز و تا ۲۸ بهمن ادامه دارد، این آزمون ۱۵ و ۱۶ تیر ماه سال … فهرست منابع سوالات آزمون سراسری سال ۹۶ بدین شرح است:.

ثبت نام کنکور سراسری ۹۴ از ۱۹ بهمن | زمان برگزاری آزمون …

www.phdazmoon.org/sanjesh_13528.html
اعلام زمان دقیق برگزاری کنکور سراسری ۹۴ | زمان ثبت نام کنکور ۹۴ – ۹۵ | زمان ثبت … “نظر به اینکه ماه مبارک رمضان در سال ۱۳۹۴، از اواخر خردادماه ۱۳۹۴ آغاز می‌شود، لذا …

مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۹۶ | آخرین مهلت ثبت نام … – …

ezamedaneshjoo.com/…/کنکور+سراسری+/مهلت+ثبت+نام+کنکور+سراسری+۹۶+%۷…
۲۳ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شروع ثبت نام از تاریخ ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۵ آغاز میشود و تا تاریخ ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۵ … آخرین مهلت ثبت نام کنکور ( آزمون ) سراسری سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵.

برچسب ها – ثبت نام کنکور – عصر ایران

www.asriran.com/fa/tag/1/ثبت%۲۰نام%۲۰کنکور
اعلام شد ثبت نام آزمون از ۱۶ آذر ۹۵ آغاز… می شود به … مهلت ثبت نام کنکور سراسری ۹۵ تمدید شد. ثبت نام … دوشنبه ۱۹ بهمن خبر داد و افزود ثبت نام کنکور… کد خبر: …

آغاز ثبت نام کنکور ۹۶ از هفته آینده – ایسنا

www.isna.ir/news/95110905877/آغازثبتنامکنکور-۹۶-از-هفته-آینده
۴ ساعت پیش – مشاور سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه ثبت نام برای شرکت در کنکور سراسری ۹۶ از هفته آینده شروع می شود گفت: داوطلبان از ۱۹ تا ۲۸ …

۱۹بهمن؛آغاز ثبت‌نام کنکور سراسری – خبرگزاری بسیج

basijnews.ir/fa/news/8814397/۱۹بهمنآغازثبت‌نامکنکورسراسری
۵ ساعت پیش – مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری سال ۹۶ از روز سه‌شنبه، ۱۹ بهمن ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز و …

مهر – آغاز ثبت نام کنکور سراسری از ۱۹بهمن/ برگزاری آزمون در …

sahebkhabar.ir/…/آغازثبتنامکنکورسراسری-از-۱۹بهمن-برگزاری-آزمون-در-تیر-۹…
 
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A