خانه » اخبار روز » بیماری کاظم افرندنیا بازیگر معمای شاه چیست ؟ + عکس و علت بستری شدن کاظم افرندنیا

اطلاعیه سایت


بیماری کاظم افرندنیا بازیگر معمای شاه چیست ؟ + عکس و علت بستری شدن کاظم افرندنیا


سکته مغزی کاظم افرندنیا بازیگر معمای شاه + عکس

سکته مغزی کاظم افرندنیا  : کاظم افرندنیا بازیگر پیشکسوت تلوزیون به دلیل سکته مغزی در آی سی یو بستری است, دختر این بازیگر خواسته تا برای پدرش دعا کنند.

DSC 0081 800x600  بیماری کاظم افرندنیا بازیگر معمای شاه چیست ؟ + عکس و علت بستری شدن کاظم افرندنیاکاظم افرندنیا بازیگر معمای شاه سکته مغزی کرد

کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه ۵ دهه حضور در سینما و تلویزیون را دارد شب گذشته به دلیل آنچه پزشکان “مشکوک به خونریزی مغزی” اعلام کرده بودند راهی بیمارستان شد.

دختر کاظم افرندنیا در خصوص آخرین وضعیت بیماری پدرش گفت:دو شب گذشته به دلیل سکته مغزی در بیمارستان بستری شد و با توجه به لخته خون موجود در سر پدرم، لوله هایی برای خروج این لخته در سر او گذاشتند.

وضعیت فعلی پدر چندان مناسب نبوده و از سطح هوشیاری پایینی برخوردار است. وی حافظه خود را فعلاً از دست داده و قدرت تکلم ندارد اما به اصوات واکنش نشان می دهد.

عکس کاظم افرندنیا

DSC 0019 800x600  بیماری کاظم افرندنیا بازیگر معمای شاه چیست ؟ + عکس و علت بستری شدن کاظم افرندنیا

سکته مغزی کاظم افرندنیا

وی ادامه داد:در حال حاضر در آی سی یو بستری هستند و قرار است بعد از خارج شدن لخته خون ها فردا یا پس فردا عمل جراحی شود و از همه مردم می خواهم برای سلامتی پدرم دعا کنند.

کاظم افرندنیا در سریال تاریخی معمای شاه نقش تیمسار طوفانیان را بازی کرده است.

سکته مغزی کاظم افرندنیا بازیگر معمای شاه + عکس

نوشته بیماری کاظم افرندنیا بازیگر معمای شاه چیست ؟ + عکس و علت بستری شدن کاظم افرندنیا اولین بار در شهر مطلب پدیدار شد.منبع مطلب

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A