home اخبار روز تاثیر حادثه پلاسکو بر پوشاک و لباس شب عید چقدر است؟

تاثیر حادثه پلاسکو بر پوشاک و لباس شب عید چقدر است؟


حادثه پلاسکو چه تاثیری روی بازار لباس شب عید می گذارد؟

تاثیر حادثه پلاسکو بر پوشاک : حادثه پلاسکو و آتش سوزی دومین مرکز تجاری تهران سوالاتی در مورد آینده بازار پارچه و لباس در آستانه شب عید ایجاد کرده است.

277834 827 - تاثیر حادثه پلاسکو بر پوشاک و لباس شب عید چقدر است؟حادثه پلاسکو در بازار لباس شب عید تاثیری نخواهد داشت

ساختمان پلاسکو تهران با عنوان دومین ساختمان بلند تجاری تهران که از سال ۴۱ در پایتخت بنا شده بود، دیگر نیست، چرا که پنج شنبه گذشته پس از آتش سوزی و در حالی که آتش نشانان در حال اطفای حریق و تخلیه این ساختمان بودند، ناگهان فرو ریخت و همه چیز بر سر مردم آوار شد.

اما علی رغم نگرانی کاسبان و خسارت دیدگان این حادثه، نسبت به آینده بازار پارچه و لباس در آستانه شب عید، امیر قدیمی نژاد -رئیس اتحادیه بنکداران و طاقه فروشان پارچه – معتقد است که گرچه در ساختمان پلاسکو پارچه فروشان حضور پررنگی نداشتند اما این اتفاق نیز بی ارتباط با این صنف و صنعت نیست و می تواند بر روی آن اثرگذار باشد.

وی ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت برخی آتش نشانان در حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو، افزود:گرچه ساختمان پلاسکو یکی از مراکز عمده تولید و عرضه انواع پوشاک به شمار می رفت اما غیر از طبقات فوقانی تولید چندانی در این ساختمان صورت نمی گرفت و پلاسکوی تهران مرکز پخش عرضه البسه بود که با توجه به وضعیت موجود به نظر نمی رسد این حادثه تاثیری روی بازار و قیمت پارچه و لباس بگذارد.

قدیمی نژاد اعلام کرد:دولت و مسئولان ذیربط درصددند تا جایی را به صورت موقت برای ساکنان و صاحبان پلاسکو در نظر بگیرند تا آنها بتوانند محصولات و تولیدات خود را در آنجا عرضه کنند و شب عیدشان را بگذرانند.

وی تصریح کرد:با توجه به اینکه توانایی و پتانسیل بالایی برای تولید پارچه و لباس در کشور وجود دارد، می توان همه آنهایی که در این صنعت و پیش از این حادثه بیکار شده بودند را حمایت کرد تا بتوان از ظرفیت های خالی تولید در این صنعت استفاده و خلاهای موجود را پر کرد؛ بنابراین به نظر نمی رسد حادثه ساختمان پلاسکو تاثیر چندانی روی بازار لباس بگذارد.

تاثیر حادثه پلاسکو بر پوشاک و لباس شب عید چقدر است؟

نوشته تاثیر حادثه پلاسکو بر پوشاک و لباس شب عید چقدر است؟ اولین بار در شهر مطلب پدیدار شد.منبع مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A