home تلگرام تاریخ و زمان پخش سری جدید عصر جدید

تاریخ و زمان پخش سری جدید عصر جدید

156485379 696x484 - تاریخ و زمان پخش سری جدید عصر جدید

فصل دوم عصر جدید کی پخش می شود؟

«عصر جدید ۲» اسفند پخش می‌شود

تهیه‌کننده و مجری برنامه «عصر جدید» از آغاز پیش تولید فصل دوم این مسابقه خبر داد و در عین حال خبر پخش آن را از اوایل اسفند ماه اعلام کرد

عصر جدید ۲ برنامه استعدادیابی احسان علیخانی در حال ساخت است و طبق وعده مدیر شبکه سوم سیما از زمستان ۹۸ به روی آنتن خواهد رفت. زمان پخش عصر جدید ۲ احتمالا همانند فصل اول روزهای یکشنبه و دوشنبه ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه است و این رویه باقی خواهد ماند.

در فصل اول عصر جدید، برنامه احسان علیخانی وارد مرحله‌ تازه ای شد و توانست مخاطبان گسترده ای به دست آورد. طی این برنامه که مرحله به مرحله تا فینال حساس تر شد، مدرسان از حوزه‌های مختلف هنری، ورزشی و سرگرمی، راه‌یافتگان به مرحله بالاتر برنامه عصر جدید را آموزش دادند و شاهد رشد استعدادها و کیفیت اجرای شرکت کنندگان بودیم تا جایی که اجرای فینالیست های عصر جدید ۱ بسیار متفاوت از برنامه های مرحله مقدماتی بود.

محمد اصفهانی خواننده پاپ و ارشا اقدسی، طراح حرکات بدلکاری آثار نمایشی، ریما رامین‌فر (بازیگر)، امیر کربلایی‌زاده (استندآپ کمدین)، بهرام عظیمی (انیماتور)، علی بیات‌موحد (ریاضیدان)، علی میرصادقی (روان‌شناس)، مهرداد نصرتی (آهنگساز) و مسعود مرعشی (طنزپرداز) گروه آموزشی این دوره را تشکیل می دادند. البته در کنار این افراد اساتید دیگری نیز عصر جدید را همراهی کردند.

مشاهده فیلم های بیشتر از برنامه عصر جدید و اتفاقات آن


منبع:رصد امروز
گرداوری مطلب مورد نظر توسط:علی نادری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A