خانه » اخبار روز » تبدیل پسر به دختر با آرایش و عمل زیبایی عجیب + عکس

اطلاعیه سایت

تبدیل پسر به دختر با آرایش و عمل زیبایی عجیب + عکس

تبدیل پسر به دختر با آرایش و عمل زیبایی عجیب + عکس


عکس های جالب از تبدیل پسر به دختر با ارایش

تبدیل پسر به دختر : مردی که قیافه خود را به طور کلی به عمل های جراحی سپرده است تا شبیه به عروسک معروف کن شود. جانی دیلن از پروتز لب گرفته تا گونه ها و چشم ها،همه را به تیغ جراحی سپرده است. جانی دیلن که خودش را «عروسک زنده کن» معرفی می کند می گوید هیچ چیزی حتی هشدارهای بهداشتی پزشکان نمی تواند او را از اینکه شبیه عروسک کن به نظر برسد بازدارد.

تبدیل-پسر-به-دختر

1092159424 parsnaz ir - تبدیل پسر به دختر با آرایش و عمل زیبایی عجیب + عکس

او هرماه ۸۰۰ دلار خرج تزریق بوتاکس و فیلر می کند برای اینکه اینکه ظاهر پلاستیکی او خود را به این شکل حفظ کند.جانی که در هنگ کنگ بزرگ شده اکنون در ونکوور زندگی می کند. او توضیح می دهد که وقتی ۵ ساله بوده اولین عروسک کن را می گیرد. یک مالیبو کن که موهای بلوند، چشمان آبی و مژه های مشکی داشته است. او بی عیب و نقص بودن را اولین بار که این عروسک را دیده در او یافته است.

عکس پسری که به دختر تبدیل شد

1618947869 parsnaz ir - تبدیل پسر به دختر با آرایش و عمل زیبایی عجیب + عکس

این پسر ۲۷ ساله خود را برنزه کرده، همیشه ناخن های مانیکور شده و آرایش آراسته دارد و از لنزهای رنگی برای آبی کردن چشمانش استفاده می کند. او حدود دو سال پیش استفاده از فیلر را آغاز کرده و اکنون همه او را با لب های بزرگش می شناسند. هرچند هنوز از اندازه آن راضی نیست و سعی دارد بزرگترش کند.

1418532583 parsnaz ir - تبدیل پسر به دختر با آرایش و عمل زیبایی عجیب + عکس

اخیرا دکتر به او گفته که فکر می کند لب های او واقعا بزرگ هستند و استفاده بیشتر از فیلر برایش خطرناک خواهد بود. اما او اعتقاد دارد افرادی با لب های بزرگتر از خودش دیده و تصمیم دارد پزشکش را عوض کند. جانی هیچ گاه بدون آرایش از خانه خارج نمی شود.

1106664369 parsnaz ir - تبدیل پسر به دختر با آرایش و عمل زیبایی عجیب + عکس

او از کودکی همیشه دوست داشته که یک عروسک کن باشد. علاقه او به آرایش از سنین جوانی آغاز شد و بعد از ترک دانشگاه به آموزشگاه آرایشگری رفت. واکنش والدین او به آرایش جانی خوب نبود و راضی نبودند به خصوص مادرش. او زودتر به مدرسه می رفت تا بتواند آرایش کند و قبل از آمدن به خانه آرایشش را می شست.

1448183917 parsnaz ir - تبدیل پسر به دختر با آرایش و عمل زیبایی عجیب + عکس

درحال حاضر همه چیز خوب است. آن ها می دانند که آرایش چیزی است که او دوست دارد و با آن راحت تر است. بهترین دوست جانی «جاناتان» او را در این کار حمایت می کند و معتقد است که جانی الهام بخش است و نشان داده که خودتا بودن اهمیت دارد و باعث شادی واقعی می شود. او می گوید: «خانواده من ترجیح می دهند چهره طبیعی تر داشته باشم اما وقتی به آینه نگاه می کنم به نظر خودم فوق العاده هستم.»

1764993679 parsnaz ir - تبدیل پسر به دختر با آرایش و عمل زیبایی عجیب + عکس

به گزارش شهر مطلب جانی قصد دارد تحت جراحی پلاستیک قرار بگیرد تا چهره اش را عروسکی تر کند و می گوید: «من واکنش های زیادی را نسبت به صورتم دریافت می کنم اما معمولا مردم آن را دوست دارند.» خیلی ها هم از او متنفرند اما برایش اهمیتی ندارد که درباره او چه فکری می کنند.

2121571220 parsnaz ir - تبدیل پسر به دختر با آرایش و عمل زیبایی عجیب + عکس

تبدیل پسر به دختر با عمل زیبایی

498942469 parsnaz ir - تبدیل پسر به دختر با آرایش و عمل زیبایی عجیب + عکس

تبدیل پسر به دختر با آرایش عجیب و غریب و احمقانه

نوشته تبدیل پسر به دختر با آرایش و عمل زیبایی عجیب + عکس اولین بار در شهر مطلب پدیدار شد.منبع مطلب

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A