خانه » اخبار روز » تشریح جزییات برگزاری آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی وزارت بهداشت

اطلاعیه سایت

تشریح جزییات برگزاری آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی وزارت بهداشت


قائم مقام دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در تشریح جزییات آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی ۹۶ وزارت بهداشت، گفت: این آزمون به صورت متمرکز و توسط دانشگاه‌های مجری برنامه آموزشی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکترسید حسن امامی رضوی به زمان ثبت نام آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی سال ۹۶ وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: ثبت نام این آزمون از سوم بهمن ماه جاری آغاز شده و تا بیستم این ماه ادامه دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: آزمون فلوشیپ وزارت بهداشت در دو مرحله کتبی و شفاهی به صورت منفرد با ترکیبی از روش‌های PMP، OSCE و مصاحبه ساختارمند با سایر روش‌های نوین ارزشیابی و اختصاصی مرتبط با رشته برگزار می‌شود.

دکتر امامی رضوی گفت: آزمون کتبی فلوشیپ، روز پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۶ و آزمون شفاهی تمام رشته‌ها از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت ۹۶ برگزار می‌شود.

قائم مقام دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی در پایان خاطرنشان کرد: به منظور تسهیل فرایند ثبت نام و جلوگیری از تداخل بین دانشگاه‌های مختلف، ثبت نام آزمون فوق به صورت متمرکز از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می‌شود و بررسی مدارک نیز توسط دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی صورت می‌پذیرد.منبع کنکور

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A