خانه » اخبار روز » تشریح جزییات برگزاری آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی وزارت بهداشت

اطلاعیه سایت

تشریح جزییات برگزاری آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی وزارت بهداشت

تشریح جزییات برگزاری آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی وزارت بهداشت


قائم مقام دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در تشریح جزییات آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی 96 وزارت بهداشت، گفت: این آزمون به صورت متمرکز و توسط دانشگاه‌های مجری برنامه آموزشی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکترسید حسن امامی رضوی به زمان ثبت نام آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی سال 96 وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: ثبت نام این آزمون از سوم بهمن ماه جاری آغاز شده و تا بیستم این ماه ادامه دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: آزمون فلوشیپ وزارت بهداشت در دو مرحله کتبی و شفاهی به صورت منفرد با ترکیبی از روش‌های PMP، OSCE و مصاحبه ساختارمند با سایر روش‌های نوین ارزشیابی و اختصاصی مرتبط با رشته برگزار می‌شود.

دکتر امامی رضوی گفت: آزمون کتبی فلوشیپ، روز پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۶ و آزمون شفاهی تمام رشته‌ها از تاریخ 23 تا 25 اردیبهشت 96 برگزار می‌شود.

قائم مقام دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی در پایان خاطرنشان کرد: به منظور تسهیل فرایند ثبت نام و جلوگیری از تداخل بین دانشگاه‌های مختلف، ثبت نام آزمون فوق به صورت متمرکز از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می‌شود و بررسی مدارک نیز توسط دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی صورت می‌پذیرد.منبع کنکور

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A