خانه » عکس جدید » تور اروپا

اطلاعیه سایت

تور اروپا

تور اروپا


Europe - تور اروپاقاره‌ی اروپا یکی از مقاصد گردشگری است که سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران، به آن‌جا سفر می‌کنند. هرکدام از شهر‌های این قاره جاذبه‌های خود را دارند اما می‌توان به‌طور کلی اطلاعاتی را در این خصوص این قاره در این اختیار گردشگران قرار داد تا به خوبی بتوانند مقصد مورد‌نظر خود را بیابند و همچنین با هزینه‌های آن‌جا آشنا شوند. در این این مقاله ایرانی عکس راهنمای تور اروپا، جاذبه های تور اروپا، هزینه تور اروپا و … را بخاطر شما عزیزان منتشر می کنیم.

بخاطر جوانان ، سفر به دور اروپا می‌تواند یکی از تجربه‌های فراموش نشدنی باشد. از پاریس  زیبا گرفته تا کافی‌شاپ‌های آمستردام و سواحل یونان، جاذبه‌های گردشگری اروپا هستند. در این این قاره چیز‌های زیادی بخاطر دیدن وجود دارد که حتی اگر بخواهیم نمی‌توانیم همه را نام ببریم. اما حتی اگر قصد سفر به دور اروپا را نداشته باشید، این قاره سواحل زیبا، معماری‌های با‌شکوه و قدیمی و مردمی مهربان دارد. هر کشور به‌طوری باور‌نکردنی با دیگر کشور‌ها تفاوت دارد.

tour of Europe - تور اروپا

هزینه‌های معمول تور اروپا

هتل و هاستل در این تور اروپا

بسته به اندازه‌ی اتاق و میزان محبوبیت هاستل، کرایه‌ی اتاق بین ۱۸ تا ۴۰ یورو بخاطر هر‌شب است. هزینه‌ی اتاقی ۶ تخته در این برلین ۱۵ یورو است. در این‌حالی‌که هزینه‌ی همین اتاق در این پاریس ۳۲ یورو می‌شود. پاریس گران‌ترین و آتن ارزان‌ترین اتاق‌ها را ارائه می‌دهند. هزینه‌ی محوطه‌های اردوگاهی بخاطر هرشب و بخاطر یک جای چادر بین ۹ تا ۱۵ یورو است. در این اروپای شرقی هزینه‌ی هاستل بسته به اندازه‌ی آن‌جا و میزان محبوبیت، بین ۶ تا ۱۵ یورو است. هرچه بیشتر به سمت شرق روید، هزینه‌ی محل اقامت ارزان‌تر خواهد شد. هزینه‌ی اتاق دو تخته‌ی خصوصی در این هاستل با حمام مشترک نزدیک به ۲۷ تا ۵۵ یورو بخاطر هر‌شب خواهد بود.هزینه‌ی اتاق دو تخته در این هتل دو ستاره با صبحانه، وای‌فای و حمام خصوصی، ۲۷ یورو است.

 غذا در این تور اروپا

در این اروپای غربی می‌توانید از مغازه‌های کوچک ساندویچ، برش‌های پیتزا و سوسیس تهیه کنید. این مغازه‌ها در این ایستگاه‌های قطار و اتوبوس و خیابان‌های پر رفت و آمد هستند. شما با ۶۵ یورو می‌توانید غذای یک هفته را خود بپزید. این مغازه‌های کوچه غذای ارزان ارائه می‌دهند و شما می‌توانید روزانه با ۹ تا ۱۵ یورو غذای خود را تهیه کنید. غذا‌ی رستوران بخاطر یک وعده‌ی کامل به همراه نوشیدنی بین ۱۳ تا ۲۵ یورو است. غذا در این شرق اروپا ارزان‌تر از غرب است.

حمل ونقل در این تور اروپا

عموما هزینه‌ی حمل و نقل در این سراسر اروپا با تراموا، قطارو مترو ۱.۸۰ یورو بخاطر بلیت یک‌طرفه است. هزینه‌ی قطار‌های میان شهری در این شهر‌های مختلف اروپا فرق می‌کند و بخاطر قطار‌های سریع‌السیر یا عادی تفاوت دارد. هزینه‌ی بلیت قطار سریع‌السیر از برلین به مونیخ نزدیک به ۱۹۰ یورو، بوردو به پاریس ۹۵ یورو و مادرید به بارسلون ۱۵۰ یورو است.

فعالیت‌ها در این تور اروپا

هزینه‌ی اکثر موزه‌ها و تور‌ها از ۱۴ یورو شروع می‌شود. البته این هزینه در این شرق اروپا کم‌تر است. هزینه‌ی تور‌های یک‌روزه ۳۵ تا ۱۰۰ یورو است. از آن‌جایی‌که قیمت‌ها بین‌ کشور‌های مختلف متفاوت است، صحبت در این خصوص هزینه‌های کلی کمی سخت است.

نکاتی بخاطر کم کردن هزینه‌ها در این تور اروپا

در این تور اروپا غذا را خودتان درست کنید

در این این قاره مغازه‌های کوچک زیادی وجود دارند که ساندویچ‌های نیمه آماده و مواد اولیه‌ی غذا‌ها را دارند. کمی غذا تهیه کرده و در این‌حالی‌که از شهر دیدن می‌کنید غذا بخورید. این راهی بسیار ارزان‌ و لذت‌بخش بخاطر غذا‌خوردن است.

غذا درست کردن را نمی‌پسندید؟ مشکلی نیست. راه‌های دیگری نیز بخاطر تهیه غذا با قیمت مناسب وجود دارد. از مغازه‌های ساندویچ فروشی محلی، فلافلی مائوز (Maoz)، فست‌فود‌های فرانسوی وک‌تو‌واک (Wok to Walk) و دست‌فروش‌های خیابانی غذا تهیه کنید. از رستوران رفتن پرهیز کرده و سعی کنید از همین مکان‌های محلی و با قیمت مناسب غذا تهیه کنید.

در این تور اروپا بخاطر رسیدن به مقصد برنامه داشته باشید

حمل و نقل نیز می‌تواند هزینه‌ی معقولی داشته باشد اگر به مسیر اشتباه نروید. در این‌صورت اشتباه رفتن باید راه را برگردید و پول اضافه پرداخت کنید.

couchsurfing - تور اروپا

کاوچ‌سرفینگ (Couchsurfing)

هاستل‌ها به سرعت پر می‌شوند. اکر دوستی ندارید که با او اتاق بگیرید، از کاوچ‌سرفینگ (زندگی با کسانیکه حاضرند اتاقی را به رایگان در این اختیار گردشگران قرار دهند) استفاده کنید.

در این تور اروپا از پرواز‌های ارزان استفاده کنید

اگر می‌دانید به کجا سفر خواهید کرد و مقصد قطار (شبکه‌ی ریلی) ندارد، هرچه زود‌تر پرواز را رزرو کنید. ایرلاین‌هایی چون ترانساویا، ایزی‌جت، ویز ایر و رایان ایر معمولا تخفیف می‌دهند. هزینه‌ی سفر رفت و برگشت با این هواپیمایی‌ها در این زمان تخفیف، تنها ۵ دلار آمریکا خواهد بود.

در این تور اروپا در این باغچه‌ها چادر بزنید

سرویس خدماتی بسیار خوبی وجود دارد که با ورود به سایت این سرویس، شما می‌توانید باغچه‌هایی را پیدا کنید که صاحبانشان اجازه می‌دهند شما به‌طور رایگان یا با پرداخت مبلغی اندک (۴-۱۰ یورو) در این باغچه‌ی آن‌ها چادر بزنید. این سرویسی جدید است و از سال ۲۰۱۰ آغاز به کار کرده است. همواره افراد زیادی به این سرویس می‌پیوندند و آمادگی خود را جهت در این اختیار قرار دادن باغچه اعلام می‌کنند. شما می‌توانید با جستجو در این این سایت از امکانات هرکدام از باغچه‌ها اطلاع یابید.

در این تور اروپا کارت توریست شهر بگیرید

دفاتر محلی گردشگری، کارت‌های توریست شهر را بخاطر تمامی امکانات شهری همچون جاذبه‌های گردشگری تور‌ها و رستوران‌ها ارائه می‌دهند. با استفاده از کارت از امکاناتی چون جاذبه‌های گردشگری و تور‌های شهری، سیستم حمل و نقل عمومی و برخی رستوران‌ها و فروشگاه‌های بزرگ به‌ رایگان استفاده کرده یا تخفیف بگیرید.این کارت پول زیادی را ذخیره می‌کند. با استفاده از کارت در این شهر اسلو پایتخت نروژ، می‌توان نزدیک به۲۷ یورو ذخیره کرده و از سیستم حمل و نقل رایگان استفاده کرد. در این بازدید از موزه‌ای در این پاریس ۷۸ یورو تخفیف گرفته و با استفاده از لندن کارت، تقریبا۶۵ پوند انگلیس (۸۳ یورو) ذخیره کنید. اگر می‌خواهید از جاهای زیادی دیدن کنید، حتما از کارت تهیه کنید.

در این تور اروپا از تور‌های شهری رایگان استفاده کنید

یکی از بهترین گزینه‌های موجود در این شهر‌های بزرگ، وجود تور‌های رایگان با پای پیاده است. این تور‌ها بهترین راه بخاطر دیدن جاذبه‌های مختلف، آشنایی با تاریخ و محک بردباری خود شما است!

tour of Europe4 - تور اروپا

در این تور اروپا از شبکه‌ی ریلی استفاده کنید

استفاده از شبکه‌ی ریلی صد‌ها دلار به نفعتان خواهد شد. در این‌صورتی‌که می‌خواهید به نقاط دور و دور اروپا سفر کنید، استفاده از شبکه‌ی ریلی بهترین گزینه است.

در این تور اروپا از راید‌شر (Rideshare) استفاده کنید

اگر برنامه‌ای قابل واکنش دارید می‌توانید از سرویس راید‌شر (Rideshare)  استفاده کنید و با ماشین‌های مردم محلی بخاطر سفر‌های بین شهری حتی میان کشوری سفر کنید. من از سرویس در این سوییس استفاده کردم و نه تنها مقدار قابل توجهی پول کمتر خرج کردم، بلکه با مردم جالبی آشنا شده و چیز‌های زیادی راجع‌به فرهنگ و نوع زندگی آن‌ها آموختم. رانندگان تایید‌شده هستند و این نوع سفر کاملا امن است.

مکان‌های دیدنی و فعالیت‌های جالب در این تور اروپا

چیز‌های جالب زیادی در این اروپا وجود دارد و اسم بردن تک تک آن‌ها غیر‌ممکن است. اما در این ‌این‌جا می‌خواهیم با چند فعالیت محبوب آشنا شوید.

در این تور اروپا در این پاریس گردش کنید

شهر نور، لقبی است که همگان به پاریس می‌دهند. غذا، محیط، تاریخ، همه و همه پاریس را شهری جذاب کرده‌اند و نادیده گرفتن این حس جادویی نا‌ممکن است. با یک‌بار سفر، قادر به بازدید از کل شهر نخواهید بود. کار‌های زیادی بخاطر انجام وجود دارد و سال‌ها طول می‌کشد تا همه چیز را ببینید! اما با چند روز گردش نظر خوبی راجع‌به شهر پیدا خواهید کرد.

آمستردام در این تور اروپا

علاوه‌بر کافی‌شاپ‌ها و نور‌های قرمز چیز‌های زیادی در این این شهر وجود دارد. خیابان‌های سنگ‌فرش شده و آجری در این اطراف کانال‌های زیبا منظره‌ی زیبایی به وجود آورده‌اند. آمستردام شهری سرشار از هنر است و مردم محلی آن‌جا هرلحظه آماده‌ی کمک به شما خواهند بود. در این سفر به آمستردام حتما از کافی‌شاپ‌های جردان (Jordaan)  و اوست (Oost)  در این همسایگی آمستردام دیدن کنید.

tour of Europe3 - تور اروپا
کوه های آلپ

جزایر یونان در این تور اروپا

این جزایر قطب گردشگری تابستانه‌ی اروپا است. جزایر کاس و کرت مقاصد محبوب انگلیسی‌ها هستند. جزیره‌ی سادورینی اهمیت تاریخی دارد، میکونوس جزیره‌ای لوکس و پاروس جزیره‌ای آرام و ساکت است. با وجود صد‌ها جزیره، شما می‌توانید مکان مورد علاقه‌ی خود را بیابید.

در این تور اروپا در این بارسلون، اوقاتی آرام داشته باشید

بارسلون شهری است که ۲۴ ساعت شبانه‌روز  و ۷روز هفته بیدار و پر از جنب‌و‌جوش است. بخاطر دیر‌وقت شام خوردن و جشن‌های مختلف آماده باشید. در این کنار غذا‌های خوشمزه و تفریحات شبانه، سبک معماری گادی (Gaudi)  و تاریخی که به زمان رم باستان‌ می‌رسد، این شهر را متمایز کرده‌است.

لندن در این تور اروپا

فرهنگ انگلیسی را در این لندن تجربه کنید. بهترین موزه‌های جهان در این این شهر قرار دارند (رایگان هستند) و غذا‌های لذیذ، شگفت‌انگیز هستند. بخاطر خرید از یازار غذای یک‌شنبه‌ها، به خیابان بریک لین (Brick Lane) بروید. شاید برخی پاریس را به لندن ترجیح دهند اما چیز‌هایی جالب و غیر‌طبیعی در این لندن زیاد وجود دارد. لندن شهری ارزان نیست.

برلین در این تور اروپا

شهر امروزی و زیبای برلین مقصد گردشگری جذابی خواهد بود. برلین یکی از ارزان‌ترین شهر‌های اروپا است و شهر هنر، موسیقی و غذا‌های لذیذ است. غذا‌های خاورمیانه با قیمت‌های بسیار ارزان عرضه می‌شوند.از موزه‌ی تاریخ این شهر که یکی از بهترین موزه‌های اروپاست، حتما دیدن کنید.

پراگ در این تور اروپا

شهری زیبا با تاریخی شگفت‌انگیز است. مقصدی ارزان است. در این تعطیلات آخر هفته مردم به خیابان‌ها می‌آیند و غذا می‌خورند. پراگ یکی از زیبا‌ترین شهر‌های اروپا است.

اینترلاکن در این تور اروپا

اینترلاکن (Interlaken) در این کوه‌های سوییس واقع شده است. به دلیل امکان کوه‌نوردی، هات‌چاکلت‌های خوشمزه و ورزش‌های گوناگون بهترین مکان بخاطر استراحت پس از بازدید از شهر‌ها و موزه‌های گوناگون است.

در این تور اروپا در این رم گردش کنید

این شهر تاریخی غذا‌های خوشمزه و تفریحات شبانه‌ی مختلفی دارد. خیابان‌های کوچک رم که به راحتی نمی‌توان در این آن‌ها قدم زد، فضای شهر را رویایی کرده‌اند. حتما از منطقه‌ی تراستور (Trastevere) دیدن کنید. در این این منطقه با فرهنگ ایتالیا به خوبی آشنا خواهید شد.

tour of Europe1 - تور اروپا

در این تور اروپا در این منطقه‌ی چینکوئه تره (Cinque Terre) در این ایتالیا کوه‌نوردی کنید

این پنج صخره‌ی زیبا در این کنار آب‌های گرم و نخلستان‌های زیبای زیتون و انگور قرار گرفته است. در این این صخره‌ها، شما کوه‌نوردی جذاب و شگفت‌انگیزی را تجربه خواهید کرد. بخاطر چالش بیشتر به آرامی از صخره‌ها بالا روید. یا تنها روی خط ساحلی قدم بزنید.

کراکوف در این تور اروپا

شهر کراکوف شبیه به شهری قرون وسطایی در این یک کارت پستال است. این شهر حتی از پراگ نیز زیبا‌تر است. شهری فعال، امروزی، جوان‌پسند و مرکز علم و دانش در این لهستان است. دانشجویان زیادی در این این شهر زندگی می‌کنند. اکثر گردشگران بخاطر شرکت در این جشن‌های مختلف به این‌جا می‌آیند. اما در این کنار شرکت در این این جشن‌ها، از غذا‌های خوشمزه و بُعد تاریخی شهر نیز لذت ببرید. همچنین اردوگاه آشویتس (بزرگترین اردوگاه کار اجباری آلمان نازی در این لهستان) در این این منطقه قرار دارد.

کورنوال در این تور اروپا

بهترین قسمت انگلستان خارج از لندن است و متاسفانه عده‌ی کمی از گردشگران لندن را ترک می‌کنند. بخاطر رفتن به جایی با قیمت‌های ارزان‌تر، محلی‌های مهربان، زیبایی طبیعی، کوه‌نوردی فوق‌العاده، شهر‌های کوچک و در این یک کلام بخاطر  دیدن انگلستان قدیمی و سنتی، به طرف غرب و سمت کورنوال بروید.

آلپ سوییس در این تور اروپا

چه در این زمستان و چه در این تابستان بخاطر کوه‌نوردی به کوه‌های آلپ سوییس بروید، با مناظری بسیار زیبا و هیجان‌انگیز رو‌به‌رو خواهید شد. البته کوه‌های آلپ در این همه‌ی کشور‌ها زیبا هستند. و در این کشور‌های ایتالیا، فرانسه و سوییس این مناظر به یک اندازه زیبا هستند.

tour of Europe2 - تور اروپا

در این تور اروپا در این جشن توماتینا (La Tomatina) گوجه فرنگی پرتاب کنید

توماتینا (La Tomatina)، این جنگ بزرگ غذایی هر سال در این آخرین چهارشنبه‌ی ماه اوت در این شهر بونل اسپانیا برگزار می‌شود. در این این جشن مردم ۱ ساعت به یکدیگر گوجه پرتاب می‌کنند. خیابان‌ها تا قوزک پای افراد پر از گوجه و آب گوجه می‌شود. پس از آن مردم به رودخانه رفته و در این آن‌جا خود را تمیز کرده و سپس به شهر برگشته و جشن می‌گیرند.

در این تور اروپا چیزی بیش از دراکولا در این رومانی پیدا کنید

 عده‌ی کمی از مردم از رومانی دیدن کرده‌اند. این کشور که در این جنوب شرقی اروپا واقع است با شهر‌های قرون وسطایی، سواحل زیبای دریای سیاه و کوه‌نوردی فوق‌العاده، کشف‌نشده باقی‌مانده‌است. همه‌ی این تفریحات و فعالیت‌ها در این این کشور ارزان است و تنها با روزی ۳۰ دلار می‌توانید در این کل کشور گردش کرده و از شلوغی و اذدحام مرکز و غرب اروپا در این امان بمانید.

رومانی در این تور اروپا

در این تور اروپا در این اسکاندیناوی گردش کنید

در این این‌جا کیفیت زندگی بالاست، مردم بسیار مهربان و صمیمی هستند و خصوصیت بارز شهر‌ها، تمیز و تاریخی بودن آن‌هاست. این منطقه از اروپا ارزان نیست اما راه‌های زیادی بخاطر کاهش هزینه‌ها وجود دارد. اجازه ندهید قیمت‌های بالا شما را از‌جا فراری دهند! از شهر‌های زیبای این شبه جزیره می‌توان به کپنهاگ، استکهلم، گوتلاند (Gotland)، آبدره‌های نروژ و لاپلند (Lapland) در این فنلاند  اشاره کرد.جمع اوری

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : ,
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A