خانه » اخبار روز » توهین و اهانت شبکه لبنانی به امام موسی صدر+بیوگرافی

اطلاعیه سایت

توهین و اهانت شبکه لبنانی به امام موسی صدر+بیوگرافی

توهین و اهانت شبکه لبنانی به امام موسی صدر+بیوگرافی


مام موسی صدر کیست؟ + توهین و اهانت شبکه لبنانی به امام موسی صدر
امام موسی صدر کیست؟ + توهین و اهانت شبکه لبنانی به امام موسی صدر

امام موسی صدر کیست؟ + توهین و اهانت شبکه لبنانی به امام موسی صدر
امام موسی صدر کیست؟ + توهین و اهانت شبکه لبنانی به امام موسی صدر

امام موسی صدر کیست؟ + توهین و اهانت شبکه لبنانی به امام موسی صدر

به نقل از پایگاه خبری «النهار» لبنان، شبکه تلویزیونی «الجدید» لبنان چند شب پیش در یک برنامه طنز موسوم به «دمی کراسی» به مسئله ربوده‌شدن امام موسی صدر توهین کرده بود، به‌طوری‌که اقدام موهن، خشم طرفداران امام صدر و هواداران جنبش امل را برانگیخت.

در این برنامه سه عروسک به شکل «معمر قذافی»، رئیس‌جمهور معدوم لیبی، «نبیه بری»، رئیس مجلس نمایندگان لبنان و «بان کی‌مون»، دبیرکل سابق سازمان ملل طراحی و محتوای این برنامه که با جهت‌گیری خاصی تدوین شده بود، بر این موضوع تأکید داشت که نبیه بری، مکان اختفای امام موسی صدر را می‌داند.

همچنین، از آن جا که شبکه تلویزیونی الجدید سال گذشته در خبری مدعی شده بود که یک گروه مسلح در لبنان «هانیبال قذافی»، فرزند معمر قذافی را ربوده است، بخشی از این برنامه طنز نیز به این موضوع اختصاص داشت، به‌طوری‌که ادعا می‌شد مبالغی برای آزادی وی پیشنهاد شده است.

با توجه به این که «نبیه بری»، از شخصیت‌های با نفوذ شیعی و رئیس جنبش امل لبنان است، اقدام این شبکه بلافاصله با واکنش گسترده و اعتراض و عصبانیت طرفداران جنبش امل و حامیان امام موسی صدر مواجه شد.

هواداران جنبش امل شامگاه سه‌شنبه، ۲۶ بهمن‌ماه در اعتراض به این گستاخی شبکه تلویزیون «الجدید»، در مقابل ساختمان این تلویزیون تجمع کردند و با سردادن شعارهایی قصد واردشدن به ساختمان تلویزیون را داشتند که نیروهای امنیتی مانع از آن شدند.

معترضان همچنین با سر دادن شعارهایی تأکید کردند که حاضرند جان و مال و خون خود را فدای امام موسی صدر کنند و عذرخواهی این شبکه را خواستار شدند.

واکنش کمیته لبنانی پیگیری پرونده امام موسی صدر
«قاضی حسن الشامی»، گزارشگر کمیته لبنانی پیگیری پرونده امام موسی صدر و یارانش خطاب به مسئولان این شبکه گفت: «کار شما به جایی رسیده که به‌طور عمد به پرونده ربوده شدن امام موسی صدر و یارانش توهین می‌کنید».

وی افزود: «تلویزیون الجدید لبنان در حالی پرونده ربوده‌‌شدن امام موسی صدر را دست‌مایه یک برنامه طنز قرار داده است که شایسته نیست با این مسئله حساس و بزرگ این گونه تعامل شود».

حسن الشامی گفت: «این برنامه طنز طوری طراحی و تدوین شده بود که تلاش می‌کرد موضوع پرونده امام موسی صدر با شیطنتی خاص به یک جهت مشخص سوق داده شود».

واکنش منفعلانه مسئولان شبکه الجدید
«کرمه الخیاط»، نائب‌رئیس شورای اداری شبکه «الجدید» نیز که خود را در مقابل اعتراض شدید طرفداران امام موسی صدر و حامیان جنبش امل دیده و در حالی که کاملا واضح است که جهت‌گیری این برنامه طنز در صدد توهین به امام موسی صدر و جنبش امل لبنان است، اما مدعی شد که این شبکه توهین به امام صدر را نمی‌پذیرد.

وی در عین حال به جای عذرخواهی از این اقدام توهین‌آمیز شبکه متبوعش، تجمع معترضان در مقابل این شبکه و تلاش آن‌ها برای ورود به ساختمان شبکه را حمله به بدنه رسانه‌ای این کشور دانست و سعی کرد با پخش اظهارات برخی مسئولان حزبی و جناحی لبنان، اصل صورت مسئله را پاک کند و با تمسک به مفاهیمی همچون آزادی بیان و رسانه بر این اقدام موهن شبکه الجدید سرپوش بگذارد.

«شربل خلیل»، کارگردان این برنامه طنز نیز مدعی شد که محتوای این برنامه به هیچ‌ عنوان توهین‌آمیز و عبور از خط قرمز و قانون نبوده و هیچ دلیلی برای خشم و عصبانیت معترضان وجود ندارد.

قطع پخش برنامه‌های الجدید در شهرهای شیعه‌نشین لبنان
در پی این اقدام، پخش شبکه تلویزیونی جدید در ضاحیه جنوبی بیروت، منطقه البقاع و منطقه جنوب لبنان که عمدتا شیعیان در آنجا زندگی می‌کنند، قطع شد.

براساس این گزارش سرانجام پس از پیگیری‌ها و تماس‌های «‌سعد حریری»، نخست‌وزیر لبنان با رئیس جنبش امل، «یعقوب الصراف»، وزیر دفاع به نمایندگی از ژنرال «میشل عون»؛ رئیس‌جمهور، «نهاد المشنوق»؛ وزیر کشور و «ملحم الریاشی»؛ وزیر اطلاع‌رسانی با مقامات جنبش امل، معترضان به تدریج از مقابل ساختمان این تلویزیون متفرق و اوضاع به حالت طبیعی بازگشت.

امام موسی صدر بنیانگذار و رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان و جنبش امل به همراه شیخ محمد یعقوب و عباس بدرالدین (روزنامه‌نگار) در سال ۱۹۷۸ میلادی در جریان دیدار رسمی از لیبی که به دعوت معمر قذافی رئیس جمهوری وقت این کشور صورت گرفته بود، ربوده و ناپدید شدند و تاکنون از سرنوشت آن‌ها اطلاعی در دست نیست.

بیوگرافی امام موسی صدر

سید موسی صدر (زادهٔ ۱۴ خرداد ۱۳۰۷ در قم – ناپدیدشده در ۹ شهریور ۱۳۵۷ در لیبی)، مرجع دینی و سیاسی شیعیان بود که پس از هجرت از ایران به لبنان، مجلس اعلای شیعیان لبنان را تأسیس کرد و رهبری فکری و سیاسی شیعیان این کشور را عهده‌دار شد. او در میان شیعیان به «امام موسی صدر» مشهور است.

او در ۹ شهریور ۱۳۵۷، طی سفری رسمی به لیبی به دعوت معمر قذافی، ناپدید شد. در حالی که بسیاری گزارش‌ها حاکی از قتل او در همان زمان توسط قذافی است، برخی گزارش‌ها حاکی از وجود او در زندان‌های لیبی بوده است. احمد رمضان یکی از نزدیکان معمر قذافی روز چهارشنبه ۱۳۹۰/۸/۱۸ طی مصاحبه‌ای با یک شبکه خبری در دبی باز گو کرد. وی معتقد است که سید موسی صدر در سفرش به لیبی در سال ۱۳۵۷ بعد از ملاقاتش با قذافی به دستور قذافی کشته شده است. آخرین خبر از وضعیت وی را وزیر اطلاعات قذافی در شهریورماه ۱۳۹۱ مبنی بر کشته شدن او بلافاصله پس از مشاجره‌اش با قذافی و دفن او در حومه پایتخت ارائه داد.
Search Results
امام موسی صدر کیست؟ + توهین و اهانت شبکه لبنانی به امام موسی صدر
www.fundel.ir › اخبار
Translate this page
۲ hours ago – سایت تفریحی فاندل:شبکه لبنانی به امام موسی صدر توهین کرد که با واکنش هایی از سوی مردم همراه شد با خبر اهانت شبکه لبنانی پرداختن موضوع امام …
تجمع معترضان لبنانی علیه اهانت به امام موسی صدر | شیعه نیوز | خبروان
khabarone.ir/…/تجمع-معترضان-لبنانی-علیه-اهانت-به-امام-موسی-ص…
Translate this page
۲۳ hours ago – خبرگزاری رویترز گزارش داد: شماری از طرفداران جنبش امل شامگاه سه شنبه با در دست داشتن پرچم جنبش امل مقابل دفتر شبکه تلویونی «الجدید» به …
واکنش‌ها به گستاخی شبکه لبنانی در توهین به امام موسی صدر | ایکنا …
khabarone.ir/…/واکنش‌ها-به-گستاخی-شبکه-لبنانی-در-توهین-به-ا…
Translate this page
۲۲ hours ago – گروه بین‌الملل: گستاخی شبکه تلویزیونی «الجدید» لبنان در توهین به امام موسی صدر با واکنش شدید مسئول پیگیری پرونده ربوده شدن امام صدر و …
تجمع معترضان لبنانی علیه اهانت به امام موسی صدر – Shia News
shia.shafaqna.com/FA/IR/919134
Translate this page
خبرگزاری رویترز گزارش داد: شماری از طرفداران جنبش امل شامگاه سه شنبه با در دست داشتن پرچم جنبش امل مقابل دفتر شبکه تلویونی «الجدید» به دلیل اهانت این …
واکنش‌ها به گستاخی شبکه لبنانی در توهین به امام موسی صدر – Shia News
shia.shafaqna.com/FA/IR/919387
Translate this page
گستاخی شبکه تلویزیونی «الجدید» لبنان در توهین به امام موسی صدر با واکنش شدید مسؤول پیگیری پرونده ربوده شدن امام صدر و کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.
حمله به دفتر شبکه الجدیده لبنان به خاطر پخش برنامه کمدی درباره امام …
baznashr24.com/…/حمله+به+دفتر+شبکه+الجدیده+لبنان+به+خاطر…
Translate this page
۲۱ hours ago – توهین شبکه الجدیده لبنان به نبیه بری و امام موسی صدر … بلکه شامل کل بدنه رسانه‌ای لبنان می‌شود و الجدید اتهام اهانت به امام موسی صدر را نمی‌پذیرد.
چرا به حضرت موسي توهين مي شد – رزبلاگ
mahdiyavaran2015.rozblog.com/…/چرا-به-حضرت-موسي-توهين-مي-…
Translate this page
Dec 22, 2016 – منبرک •˙ – توهين به امام هادي ؟ … و توهين به . ۹٫ چرا هنوز بايد به حيات امام موسي صدر اميد داشت؟ … اين شماره از سوي رياست جمهوري لبنان گرفته مي شد . مي‌كند؟ …. سیتی تومب | بیوگرافی و تصاویر | حضرت الیاس ….. من به بن‌بست رسيدم وقتى اهانت و توهين به . مي‌شد. …. http://antivahhabi.blogfa.com/tag/شبکه-جهانی-کلمه
توهین به الهه سرور فیلم – صفحه اول
asanresan.top/search/?q=توهین+به+الهه+سرور+فیلم
Translate this page
قانون استفساریه نسبت به کلمه اهانت توهین و یا هتک حرمت مندرج در مقررات جزائی مواد. دختر بازیگر در …. الهه سرور بیوگرافی و عکس های الهه سرور استیج بیوگرافی الهه سرور شرکت کننده مسابقه خوانندگی استیج ۲ شبکه من و تو به همراه عکس های الهه سرور Stage . ….. زیارت امام موسی کاظم, امام رضا, امام جواد و امام هادی(ع) در روز چهارشنبه.
سید محمد خاتمی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/سید_محمد_خاتمی
Translate this page
سید محمد خاتمی به دلیل مطرح کردن طرح گفتگوی تمدن‌ها موفق به اخذ دکترای افتخاری از … پدر او روح‌الله خاتمی مؤسس مدرسه علمیه اردکان و امام جمعه شهر یزد در سالیان … او با زهره صادقی، خواهرزادهٔ موسی صدر و دختر علی‌اکبر صادقی استاد مشهور حقوق اسلامی در ….. جز شخص رهبر که طنزنویسی در مورد او می‌توانست به معنی اهانت تلقی شود و مجازات …
عکس تکی خوب موسی صدر
khabareruz.ir/search/?q=عکس+تکی+خوب+موسی+صدر – Translate this page
به گزارش خبرآنلاین، در نشست «دین و تحولات زمان از نگاه امام موسي صدر» حجت … از سطح یک سیر مطالعاتی امام موسي صدر و نخستین دوره از دورۀ شناخت لبنان معاصر …. کاربران خبرآنلاین می توانند از این تصاویر برای انعکاس در شبکه های اجتماعی …. بیوگرافی نهاد خان در سریال شرافت …. مجری به خانه برمی گریم توهین به حسین همدانی.
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
Next
Search Results
پاسخ امام خامنه ای به افراط و تفریط صادق شیرازی و هاشمی رفسنجانی …
www.mobarezclip.com/?p=5953
Translate this page
افراط/ صحبت های سید صادق شیرازی علیه جریان وحدت و توهین به کسانی که لعن نمی کنند! … ولی وفقیه آیت‌الله سیستانی، آیت‌الله خامنه‌ای است و این هم اهانت نیست. ….. اند- قرآنى که جدیت دارد بر ضد سلاطین قیام کنید و موسى را به قیام علیه سلاطین وا مى دارد. ….. شما شبیه تری به امام حسین یا شهید صدر که مانند امام حسین تمام عزیزانشو …
حمله سید صادق شیرازی (آیت الله) به نظام مقدس جمهوری اسلامی + فیلم …
www.zohur12.ir/25037/صادق-شیرازی-جمهوری-اسلامی
Mar 25, 2012 – همچنین وی صاحب شبکه جهانی امام حسین(ع) که در آن به تبلیغ قمه زنی و اینگونه خرافات …… اهانت به کسی که به انقلاب وشهداورهبر(ولی فقیه)توهین کرده ثواب نداشته باشه …… آیت‌الله نورالله نجفی اصفهانی، آخوند خراسانی، سید اسماعیل صدر، …… پس از آزادی به لبنان رفت و همان جا توسط دستگاه اطلاعات رژیم بعث ترورشد …
آنچه درباره سید مجتبی خامنه ای باید بدانیم :: ساندیس خور
sandiskhor.blog.ir/post/166
Translate this page
صدای آمریکا، بی‌بی سی، من و تو، منافقین و ده‌ها شبکه ماهواره‌ای دیگر خمپاره انداز‌ها و ….. که به آقا توهین میکنن باید ۱ دور تاریخ اسلام رو بخونن،به پیامبر و امام ها هم توهین ….. و صحه ی صدر همراه باشه اجر داره؛ چون اینجا یه کشور امام زمانیه و سختی کشیدنهای به …… مگه اهانت های جنبش به اصطلاح سبز به عاشورارویادت رفته واکنش آقای خاتمی به …
۱۶ – افسر سایبری امام خامنه ای – میهن بلاگ
afsar10.mihanblog.com/post/archive/1391/11/page/16
Translate this page
Jan 26, 2013 – به گزارش روز شنبه پایگاه خبری شبکه العالم، “ترکی الفیصل” در نشست … به گزارش خبرگزاری فارس، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در … دبیرکل حزب‌الله در ادامه به حرکت برنامه‌ریزی شده برای توهین به پیامبر اعظم، ….. سید حسن نصرالله، گفت: امام موسی صدر وقتی جنگ داخلی شروع شد، ركن همه امور بود.
جریان آیت الله سید صادق شیرازی را بهتر بشناسیم!+ – پایگاه خبری در …
www.darsiahkal.ir/34673/جریان-آیت-الله-سید-صادق-شیرازی-را-بهتر-ب/
Apr 9, 2014 – آیت الله سید محمد شیرازی برادر کوچک تری داشت به نام آیت الله سید صادق … ای به نام های مرجعیت، شبکه جهانی امام حسین ۳،۲،۱ ، الانوار ، بقیع و شبکه های … و فتوای ایشان مبنی بر تحریم اهانت به مقدسات اهل سنت این غائله خاتمه یافت … …… وجون هزاران شیعه عربستانیو عراقی سوری لبنانی پاکستانیو بخطر میندازن …
توهین شادی صدر به امام حسین (ع) + عکس – خبر ۲۴
macho.ir/news/194937/توهین+شادی+صدر+به+امام+حسین+ع+عکس – Translate this page
May 28, 2016 – ضد انقلاب کارش به توهین به امام حسین(ع) رسید +عکس … واکنش امام موسی صدر در برابر توهین قذافی به امیرالمومنین(ع) به روایت رفیقدوست … وزیر صنایع لبنان: شخصیت امام موسی صدر «فرامرزی» است/ امام صدر اسلام واقعی را به امت بازگرداند … قطع لوله گاز ستاری شمالی تهران · تصاویر و بیوگرافی شادمهر عقیلی …
اخبار تک خطی
۲۶۰٫blogfa.com/90081.aspx?p=2
لاریجانی: گزارش دادن قوای مجریه و قضائیه به مجلس ‘دخالت قوه مقننه’ در سایر قوا نیست · معایب آگهی ….. انتقادات صریح سایت حامی میرحسین از شبکه ماهوارهای حامی وی: رسا ناقص الخلقه است ….. جلسه فوری مجلس شیعیان لبنان درباره امام موسی صدر …… مردم سالاری: سوال از رئیس نه تحقیر است ونه اهانت/انحراف از اصول قانونی، بدعت است
۷ نکته که باید درباره آریایی قهرمان و عرب سوسمار‌خور بدانید – میدان
meidaan.com/archive/7998
Apr 27, 2015 – فقط یک کشور لبنان به تنهایی ترکیب رنگارنگی از گروه‌های جمعیتی مختلف است. …… من که یک خوزستانی ام و نه یک عرب اما در شبکه ی استانی ام تماما برنامه های …… در حقیقت قوم برگزیده خدا بودند اریایی بودند که در زمان موسی در عیلام زیر … هیچ یک از مفسران قرآن از صدر اسلام، کوچکترین اشاره ای به تطابق کوروش …
سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
www.tebyan.net/
محمد خرمگاه ،مربی استقلال تهران به خاطر اهانت و رفتار زننده به داور چهارم با توجه به سوابق قبلی به سه جلسه محرومیت و مبلغ ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
با حضور – مصاف
www.masaf.ir/ImagesSitemap
پس صاعقه‌ای آن‌ها را گرفت، موسی بن عمران به پروردگار عالمش گفت: اگر مشیّت … فاش شد shia muslim منابع لبنانی به شبکه العالم تأکید کردند، “ماجد الماجد” سرکرده …. حال و آینده shia muslim یشینة تکفیر در جهان اسلام ، به صدر اسلام بازمیگردد. shia …… muslim اعتراض به اهانت به پیامبر(تجمع روبروی سفارت سوئیس) shia muslim …
Previous
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
Next
Search Results
با حضور – مصاف
www.masaf.ir/ImagesSitemap
پس صاعقه‌ای آن‌ها را گرفت، موسی بن عمران به پروردگار عالمش گفت: اگر مشیّت … فاش شد shia muslim منابع لبنانی به شبکه العالم تأکید کردند، “ماجد الماجد” سرکرده …. حال و آینده shia muslim یشینة تکفیر در جهان اسلام ، به صدر اسلام بازمیگردد. shia …… muslim اعتراض به اهانت به پیامبر(تجمع روبروی سفارت سوئیس) shia muslim …
امام خامنه ای چقدر ثروت دارد؟ – خیبرآنلاین
kheybaronline.ir/fa/news/16348
Jan 20, 2014 – امام علی در مقابل کسانی که به او توهین میکردند صبر پیشه میکرد . ….. رهبر کسی است که دشمناش هم چون مهاجرانی و شبکه های ضدانقلاب به اون اعتراف …… بریم از لبنانی ها یاد بگیریم که می گن اگه آقا بگه سید حسن نصر الله هم می کشیم. …… ولی من کی به اآقای خامنه ای اهانت کردم یا به زندگیه شخصیشون سرک کشیدم
فیلم تجاوز یک آخوند‌ جمهوری اسلامی در در دستشویی مسجد به يك پسر بچه …
فیلم تجاوز یک آخوند‌ جمهوری اسلامی در در دستشویی مسجد به يك پسر بچه:مرحله اول گزینش در بسیج و اخوند شدن+۱۸
در نجف آباد نیز , انتشار فيلم تجاوز آخوندي به يك جوان ۱۷ساله در اين شهر, نفرت شديدي برانگيخته است. اين آخوند اهل اسلامشهر تهران كه ”هدايت فيروزبخش ”نام دارد, چندي …
نامه صوتی امام موسی صدر به صادق طباطبايي – سخن آشنا
www.sokhane-ashena.com/index.php/archive?id=542
خبرگزاری سخن آشنا ارائه دهنده برترین اخبار و مطالب سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی از دیرباز تاکنون.
iran emrooz (ايران امروز) – ایران امروز
www.iran-emrooz.net/index.php?/news1/print
۴ days ago – به همراه اسدلله مفتاحی یکی از چهار شبکه اصلی گروه فدائی را در تبریز ….. توهین به پرچم ایالات متحده آمریکا و به خصوص آتش زدن آن خودداری کنند. … خوب بگیرین، اما چرا باید جشنتون رو با اهانت به دیگر ملت‌ها کثیف کنید؟ ….. چمران می‌گفتیم بهتر است امام هم یک نفر را به عنوان نماینده خود تعیین …… ۵۲- موسی امیدی
zaum/fa_50K.txt at master · zacharydenton/zaum · GitHub
https://github.com/zacharydenton/zaum/blob/master/public/data/…/fa/fa_50K.txt
به ۳۷۵۹۴۸۲٫ از ۲۹۳۷۷۸۵ … امام ۸۷۰۳۳٫ شركت ۸۶۸۵۱٫ آموزش ۸۶۷۵۳٫ نسبت ۸۶۷۰۴٫ یکی ۸۶۵۹۴٫ زمان ۸۶۵۴۵ …. لبنان ۳۵۷۸۸ …. شبکه ۲۲۸۵۷ ….. صدر ۹۱۵۹٫ فکری ۹۱۵۵٫ منبع ۹۱۵۴٫ يارانه ۹۱۵۱٫ مخالفان ۹۱۴۹٫ نرم ۹۱۴۸ …… موسي ۲۶۶۶ ….. اهانت ۲۱۶۹٫ كمال ۲۱۶۹٫ نشين ۲۱۶۹٫ نوروزی ۲۱۶۷٫ تلقي ۲۱۶۶٫ دانشگاههاي ۲۱۶۶ …. توهين ۱۹۴۶٫
langdata/fas.wordlist at master · tesseract-ocr/langdata · GitHub
https://github.com/tesseract-ocr/langdata/blob/master/fas/fas.wordlist
شبکه. شرح. فرهنگ. آلبوم. آمار. همان. گذشته. دوستان. طرح. نقش. کند. شماره. مدل. حقوق … امام. کل. هنر. بهمن. خرید. نسخه. پایان. سازی. خانواده. گل. یعنی. سپس. دریافت …. (به. ويژه. باغ. دعوت. کودکان. باقی. اولیه. كردن. آنچه. جدیدترین. گذاری. خوانده ….. بیوگرافی …. صدر. سالن. زنجان. پژو. بختیاری. میرسد. تخم. توصیه. جون. میکردند. خارجه.
منظور شما از ترک چیست؟ > وب سایت خبری تحلیلی – آینانیوز > اخبار و …
www.ainanews.com/Default.aspx?tabid=1298&articleType=ArticleView…
حضرت امام خميني (ره) در مورد ترك زبانان ايران هيچگاه عنوان آذري را استفاده نكرده و … ۲- اين روزها پان ايرانيست ها بشدت در خارج از كشور در حال توهين به كلمه ترك و ترك زبان و . ….. از آینا هم انتظار نداشته باش که جواب توهین های خبرگزاری فارس و شبکه سه سیما …… در جائي ديگر از دکتر ضیاء صدر الاشرافی (تبريزي) براي رد زبان آذري كهن …
سید حسن نصرالله شیعه
www.dalfak.com/result/سید-حسن-نصرالله-شیعه
Translate this page
نگاهی به زندگینامه سید حسن نصرالله. ۲۵۰ بازدید; ۰:۲۶ … مصاحبه سیدحسن نصرالله با شبکه OTV لبنان – آپلود از مصطفوی. ۶۱ بازدید … اللهیاری – یاسرالحبیب و اهانت به مقدسات اهل سنت عزیز. ۳۲۴ بازدید … اسلامی در دوران دفاع مقدس. ۳۲۶ بازدید; ۱:۴۳ سید حسن نصرالله–امام موسی صدر …. شیعه , توهین به زنان شبکه کلمه. ۲۷۸ بازدید …
حمله انتحاری در سامرا در تاریخ ۱۶ ۸ – ایران مارکت
iranmc.in/search/?q…page=2985
Translate this page
سند محرمانه ای امضا نکردیم/ احمدی نژاد اعتقادی به مذاکرات محرمانه با آمریکا نداشت و … امشب مهمان برنامه دست خط شبکه پنجم سیما بود و به سوالات مطرح شده پاسخ داد. … آکاایران: بیوگرافی محمدعلی کشاورز و عکس فرزند و دخترش نلی و عکس های …. وضع ناگوار تبلیغات اسلامی در ایران و جهان/ مشاهدات امام موسی صدر از نظم و تشکیلات مسیحی‌ها.
Previous
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
Nextمنبع

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A