home دسته‌بندی نشده تیم ملی والیبال ایران بدون ست باخته، جهانی شد!

تیم ملی والیبال ایران بدون ست باخته، جهانی شد!


valiball time meli - تیم ملی والیبال ایران بدون ست باخته، جهانی شد!

به نقل از ایرانی عکس ، ملی پوشان ایران که پیش از صعود خود به رقابت های قهرمانی ۲۰۱۸ جهان را قطعی کرده بودند، از ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه) در این آخرین مسابقه این تورنمنت به مصاف قطر رفتند. سه ست این دانلود بازی با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۹ به سود ایران به پایان رسید.

ایگور کولاکوویچ در این این مسابقه برخلاف سه دانلود بازی قبلی ترکیب دوم خود را روانه میدان کرد. فرهاد نظری افشار، میلاد عبادی پور، فرهاد سال افزون، رضا قرا، علی شفیعی و مسعود غلامی بازیکنان اصلی ایران در این این مسابقه بودند. مصطفی حیدری و مهدی مرندی هم به تناوب، هنگام دریافت و توپ گیری به عنوان لیبرو وارد زمین می شدند.

ملی پوشان ایران در این این دانلود بازی در این زدن سرویس و دفاع روی تور برتری محسوسی بر حریف خود داشتند و با ارائه یک دانلود بازی پر فشار بر قطری ها کاری کردند که ضریب اشتباهات این تیم بالا برود. دریافت های خوب بازیکنان ایران نیز باعث شد که فرهاد سال افزون پاسور ایران به خوبی از برنامه های متنوع هجومی بهره ببرد و بارها از پاس های سرعتی بخاطر جا گذاشتن خط دفاع حریف استفاده کند.

رقابت های گروه A انتخابی مسابقات قهرمانی ۲۰۱۸ جهان در این منطقه آسیا، از ۱۹ تا ۲۳ در این سالن حسین رضازاده اردبیل برگزار شد. تیم های ایران، کره جنوبی، چین، قطر و قزاقستان در این این رقابت ها به مصاف هم رفتند و در این نهایت تیم های ایران و چین توانستند سهمیه مسابقات جهانی را کسب کنند.

پیش از ژاپن و استرالیا با قرار گرفتن در این رده های اول و دوم گره B رقابت های انتخابی آسیا، سهمیه شرکت در این مسابقات قهرمانی جهان را به دست آورده بودند.

تیم های بلغارستان و ایتالیا به عنوان میزبان، لهستان قهرمان دوره قبل، برزیل قهرمان آمریکای جنوبی و فرانسه، هلند، اسلوونی، روسیه، صربستان، فنلاند و بلژیک (هفت سهمیه اروپا) نیز تیم های راه یافته به مسابقات قهرمانی ۲۰۱۸ جهان هستند.

جمع اوری: ۹۰tvجمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A