خانه » اخبار روز » ثبت نام بیش از ۵۰۰۰ داوطلب در آزمون دستیاری ۹۶

اطلاعیه سایت

ثبت نام بیش از ۵۰۰۰ داوطلب در آزمون دستیاری ۹۶

ثبت نام بیش از ۵۰۰۰ داوطلب در آزمون دستیاری ۹۶


رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با بیان اینکه بیش از ۵۰۰۰ داوطلب برای شرکت در آزمون دستیاری سال آینده ثبت نام کرده اند،گفت: داوطلبان تا دهم بهمن ماه فرصت دارند برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کنند.

دکتر محمد حسین پورکاظمی در گفت و گو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: دفترچه راهنمای ثبت نام برای شرکت در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال ۹۶ که از روز جمعه اول بهمن ماه 95 بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت به نشانی http://sanjeshp.ir/  قرار گرفته و ثبت نام برای شرکت در این آزمون تا دهم ادامه دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: تا امروز پنج شنبه هفتم بهمن ماه بیش از ۵۰۰۰ برای شرکت در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال ۹۶ ثبت نام کرده اند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در پایان با تاکید بر اینکه ظرفیت پذیرش در دوره دستیاری تخصصی پزشکی برای سال آینده کاهش نخواهد یافت گفت: ظرفیت پذیرش در این آزمون اردیبهشت ماه سال 96 از سوی دانشگاه‌ها به وزارت بهداشت اعلام خواهد شد. اما نکته مهم این است که ظرفیت پذیرش در این آزمون در مقایسه با سال 95 که بیش از 3 هزار نفربود، کاهش نخواهد یافت.منبع کنکور

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A