home بیوگرافی جزئیات تجمع جمعی از مردم مشهد، نیشابور و کاشمر در اعتراض به گرانی+عکس

جزئیات تجمع جمعی از مردم مشهد، نیشابور و کاشمر در اعتراض به گرانی+عکس

نگرانی از افزایش قیمت حامل های انرژی در سال ۹۷ و گرانی های اخیر از دلایل تجمع کنندگان در شهرهای مشهد مقدس، نیشابور و کاشمر بود. مردم در این تجمع بدون مجوز، با شعارهای علیه دولت روحانی، رکود، اختلاس، وعده های برزمین مانده از مسئولان خواستند تا با پیاده کردن واقعی اصول اسلامی با مفسدان اقتصادی مقابله کنند.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

ویژه

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

فیلم‌ها و تصاویری از تجمع اعتراضی شهروندان در برخی شهرهای خراسان منتشر شده است. فرمانداری مشهد روز گذشته در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود هیچ سازمان، تشکل و یا گروهی درخواستی مبنی بر تجمع نداشته است.
فیلم‌ها و تصاویری از تجمع شهروندان در اعتراض به گرانی و وضعیت معیشتی مردم در برخی شهرهای کشور منتشر شده است.
تصاویر و فیلم‌های منتشر شده از اعتراض‌ها نشان می‌دهد که در مشهد، نیشابور، شاهرود و برخی شهرهای خراسان مردم تجمع و شعارهایی در اعتراض به گرانی سر می‌دهند.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - جزئیات تجمع جمعی از مردم مشهد، نیشابور و کاشمر در اعتراض به گرانی+عکس


خبرگزاری ایلنا نیز در همین‌باره نوشته است: جمعی از مردم مشهد، نیشابور و کاشمر در اعتراض به گرانی تجمع کردند.
پیش از این در شبکه‌های مجازی از مردم خواسته شده بود در این تجمع شرکت کنند. با این حال فرمانداری مشهد روز گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرده بود  هیچ سازمان، تشکل و یا گروهی درخواستی مبنی بر تجمع نداشته و مجوزی هم در این خصوص صادر نشده است و هر گونه اقدام احتمالی در این رابطه غیرقانونی است. لذا جهت پیش گیری از سوءاستفاده های احتمالی عناصر بدخواه، مراتب به اطلاع عموم شهروندان عزیز می رسد.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - جزئیات تجمع جمعی از مردم مشهد، نیشابور و کاشمر در اعتراض به گرانی+عکس


با این حال در تصاویری که به صورت گسترده در شبکه های مجازی منتشر شده است، تجمعاتی در مشهد، کاشمر و نیشابور اتفاق افتاده است و معترضین شعار مرگ بر گرانی و شعارهایی در انتقاد از مسئولان کشور سر داده‌اند.

فرمانداری مشهد: مجوزی برای راهپیمایی صادر نشده

فرمانداری مشهد با اشاره به انتشار برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر تجمع شهروندان مشهدی در واکنش به گران شدن برخی کالاها اعلام کرد که هیچ سازمان، تشکل و یا گروهی درخواستی مبنی بر تجمع نداشته و مجوزی هم در این خصوص صادر نشده است.
در اطلاعیه‌ای که روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری مشهد مقدس صادر کرده، آمده است.
با عنایت به انتشار برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر برگزاری تجمع در برخی نقاط شهر، بدین وسیله اعلام می‌دارد هیچ سازمان، تشکل و یا گروهی درخواستی مبنی بر تجمع نداشته و مجوزی هم در این خصوص صادر نشده است.
بدیهی است هر گونه اقدام احتمالی در این رابطه غیرقانونی می‌باشد، لذا جهت پیش گیری از سوءاستفاده‌های احتمالی عناصر بدخواه مراتب به اطلاع عموم شهروندان عزیز می‌رسد.

نگرانی از افزایش قیمت حامل های انرژی یکی دیگر از نگرانی ها تجمع کنندگان

براساس همین گزارش نگرانی از افزایش قیمت حامل های انرژی یکی دیگر از نگرانی ها تجمع کنندگان این تجمع بود.
مردم در این تجمع بدون مجوز، با شعارهای علیه، رکود، اختلاس، وعده های برزمین مانده از مسئولان خواستند تا با پیاده کردن واقعی اصول اسلامی با مفسدان اقتصادی مقابله کنند.

این پست توسط بخش ویژه مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

جزئیات تجمع جمعی از مردم مشهد، نیشابور و کاشمر در اعتراض به گرانی+عکس

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A