خانه » اخبار روز » جزئیات و شرایط خرید اینترنتی بلیت جشنواره سی و پنجم سال ۹۵

اطلاعیه سایت

جزئیات و شرایط خرید اینترنتی بلیت جشنواره سی و پنجم سال ۹۵

جزئیات و شرایط خرید اینترنتی بلیت جشنواره سی و پنجم سال ۹۵


خرید اینترنتی بلیت جشنواره سی و پنجم

خرید اینترنتی بلیت جشنواره سی و پنجم : در متن زیر گزارش تجربی خرید اینترنتی بلیت جشنواره سی و پنجم فیلم فجر را در ساعت های مختلف می خوانید.

000 43 - جزئیات و شرایط خرید اینترنتی بلیت جشنواره سی و پنجم سال ۹۵

خرید اینترنتی بلیت جشنواره سی و پنجم

جشنواره فیلم فجر که به عنوان بزرگترین رویداد سینمایی کشور شناخته می شود , به بدترین شکل و به مراتب از سال های قبل بی نظم تر شروع شد .

قرار بود ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱ بهمن ماه پیش فروش بلیت های جشنواره در تهران آغاز و در سایت سینوگرام صورت بپذیرد . نگارنده این متن زیر لحظه به لحظه با فروش بی نظم این سامانه همراه بوده است .

ساعت ۷:۵۰ : سامانه مربوطه هنوز از خواب بیدار نشده است و به خاطر بار کاربران کاملا قابل پیش بینی شده از دسترس خارج شده است ,آن هم قبل از شروع پیش فروش!

ساعت ۷:۵۵ سامانه برای تنوع هرچه بیشتر خطاهای متنوع می دهد تا حوصله کاربرانی که صبح روز تعطیل خود را برای خرید بلیت های جشنواره اختصاص داده اند سر نرود !

ساعت ۸ : سایت مثلا به حالت اولیه خود بازگشته و سپس برای تلطیف روح و روان کاربران گزینه “در حال بارگذاری جدول جشنواره” تا ابد در حال چرخش است .

ساعت ۸:۰۳ : سامانه تعارف را کنار می گذارد و مجددا با عبارت ” سایت در حال به روز رسانی است , لطفا دقایقی بعد مراجعه کنید ” به خواب ناز روز جمعه باز می گردد.

ساعت ۸:۴۰ : اعتراضات مردم در شبکه های اجتماعی / نرم افزار های پیام رسان و …. ادامه دارد و مسئولین برای آغاز بلیت فروشی و رفع مشکلات قابل پیش بینی شده که از سال قبل و نه روز های قبل واضح و آشکار بود ساعت ها از مردم وقت خواستند !

ساعت ۸:۵۲ : سامانه که مجددا پس از دسترسی چند ثانیه ای کاربران از مجددا دسترس خارج می گردد .

ساعت ۸:۵۹ : عده ای از کاربران به شدت عصبانی هسند و این مشکلات را توهین به شعور مخاطبان می دانند .

ساعت ۹:۰۲ : شوخی ها با تاخیر به وجود آمده به تلخ ترین شکل و ارتباط آن با حادثه دلخراش روز گذشته ساختمان پلاسکو ادامه پیدا میکند .این عکس دست بدست در تلگرام در حال جابه جا شدن است .

جزئیات و شرایط خرید اینترنتی بلیت جشنواره سی و پنجم سال ۹۵

نوشته جزئیات و شرایط خرید اینترنتی بلیت جشنواره سی و پنجم سال ۹۵ اولین بار در شهر مطلب پدیدار شد.منبع مطلب

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A