home بیوگرافی جنجال رفتار زشت بازیگران مشهور در مراکز خیریه

جنجال رفتار زشت بازیگران مشهور در مراکز خیریه

بازیگران مشهور در اقدامات خیرخواهانه حضور پررنگی دارند و همیشه در مراکز خیریه حضور پیدا میکنند اما یکی از رفتارهایی باعث میشود اجر کارهای خیرخواهانه آنها کم شود گرفتن سلفی ها و عکس هایی با بچه های این مراکز است.بازیگران در مراکز خیریه

کمک به هم نوعان و دستگیری از افراد ناتوان همیشه به عنوان یک اقدام ارزشمند معرفی می شود. بازیگران و چهره های معروف هم از اقشاری محسوب می شوند که در نهادینه کردن این حرکت می توانند یاری رسان باشند.
اما سوالی که اینجا مطرح می شود این است که این افراد با سر زدن به مراکز خیریه و توان بخشی قرار است اقدام فرهنگی انجام دهند یا با پوشش و ظاهر فاخر و سوء استفاده از تصاویر این افراد از آن به عنوان نمایشی برای خودنمایی استفاده کنند.
رفتارهای زشت و زننده بازیگران در مراکز خیریه جنجال به پا کرد

در این هفته مینا وحید، بازیگر مطرح سینما نسبت به این حرکت ها واکنش تندی نشان داد به همین بهانه نمونه ای از این رفتارهای زشت و زننده در ادامه آمده است.
الهام چرخنده زیر قولش زد
حدود یک سال قبل الهام چرخنده برای حمایت از کودکان کار به یک مرکز خیریه رفته بود. پس از این دیدار الهام چرخنده با چشم پوشی بر حداقل های اخلاقی مبنی بر حفظ هویت این کودکان، علی رغم قولی که به مسئولین خیریه داده بود عکس های این عزیزان را در تمامی صفحات مربوط به خود منتشر کرد که با اعتراض مسئولین خیریه و واکنش مردم رو به رو شده است.یکی از سرپرست های خیریه عنوان کرده که اگر میدانستیم خانم چرخنده قرار است اینگونه بی اخلاقی کند، هیچگاه اجازه ملاقات با ین کودکان داده نمیشد.

اقدام عجیب «بهنوش بختیاری»!
بهنوش بختیاری هم چند وقت قبل در اقدامی عجیب شروع به سلفی گرفتن با کودکی بیمار کرد.

ژست خیرخواهی شیلا خداداد و همسرش
شیلا خداداد و همسرش چند ماه پیش از طریق برنامه اینترنتی با حضور در خانواده نیازمندی، در ظاهر می خواستند به آنها کمک کنند، اما دراین مورد هم چهره این خانواده آبرومند نمایش داده شد.

انتقاد تند «مینا وحید» از رفتارهای همکارانش
مینا وحید ولین کسی بود که به رفتار زشت همکارانش معترض شد. وی بیان کرد:واقعاً برخی کارهای همکارانم بسیار زننده و ناجوانمردانه است. مثلاً در جشن موسسه خیریه ی محک که به کودکان سرطانی کمک می کند، آن هم کار هنرمند من با شیک ترین و گران ترین اتومبیل، همین طور لباس و آرایش مو به این جشن می آید. در محک! جایی که بچه ها مو ندارند تا آرایشش کنند. پولی ندارند که هزینه ی درمان خود را بدهندو … آن هنرمند فقط دارد با موبایلش برای صفحه های مجازی اش فالوئر بیشتر جمع می کند و عکس می گیرد!
این رفتارها محدود به این مثال ها نمی شود بلکه تقریبا در اکثر موارد متاسفانه چهره های هنری در بازدید از مراکز خیریه و توانبخشی با پوشش های فاخر اقدام به عکس گرفتن با این افراد و نشر آنها می کنند.

موضوع: خبر فرهنگی و هنری


منبع:newsair.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A