خانه » اخبار روز » جنجال مرحوم جعفر شجونی و عکس یک زن + بیوگرافی

اطلاعیه سایت

جنجال مرحوم جعفر شجونی و عکس یک زن + بیوگرافی

جنجال مرحوم جعفر شجونی و عکس یک زن + بیوگرافی


51272b9b50af0f31841746fb1b3e05bd?s=70&d=mm&r=g - جنجال مرحوم جعفر شجونی و عکس یک زن + بیوگرافی


پاسخ حجت الاسلام جعفر شجونی به سوال رضا رشیدپور در برنامه دید در شب

رضا رشیدپور: اتهامات پرویز ثابتی در مورد شما و عکس هایی که وجود دارد را می دانید، شما هیچ وقت جواب روشنی ندادید، می شود در برنامه من تکلیف آن را مشخص کنید؟

شجونی: عرض کنم که این برنامه را ساواک برای چند نفر از وعاظ مشهور تهران انجام داد. برای مرحوم فلسفی ، حجازی، بنده و به اعتراف خودشان برای سیصد نفر از وعاظ معروف . یک نفر آقای تهامی بود معاون ساواک تهران و یکی هم اقای کمالی بود که بعدها چندین بار من را بردند و بدترین شکنجه ها را انجام دادند. ما رفتیم نشستیم شروع کردند صحبت کردند که ساواک چنین است و چنان است . شما اخوندها فکر کردید می توانید شاه را برکنار کنید؟ تو می روی منبر باید با ما همکاری کنی . این معاون ساواک و شکنجه گر این را به من گفتند. گفتم من پدرم روضه خوان بود ما جاسوسی نمی کنیم. این دو نفر در بازجویی از من تهدید کردند و گفتند باید با ساواک همکاری کنی . رفتند دیدم دو نفری یک چمدان به چه بزرگی را دارند می آورند . چمدان را وارونه کردند روی میز . روی میز پر شد عکس بنده با یک خانم.

 

بیوگرافی جعفر شجونی

جعفر جوادشجونی (۱۳۱۱ فومن  گیلان – ۱۶ آبان ۱۳۹۵ تهران) روحانی ایرانی و عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران بود.

او از همراهان سید مجتبی نواب صفوی در دوران مبارزه با نظام پهلوی بوده است. وی پس از انقلاب مسئول اداره کاخ شمس پهلوی و نماینده کرج در اولین دوره مجلس شورای اسلامی و به گفته خودش از بازجویان زندان اوین بوده است. در دوران دولت اول محمود احمدی‌نژاد از حامیان وی به شمار می‌رفت. او سابقاً رئیس جامعه وعاظ تهران بود که منجر به انشعاب جامعه وعاظ ولایی شد.

 

سخنان جعفر شجونی درباره حسن روحانی

روحانی هم فقط رای نصف مردم را دارد و یک مشت زن بدحجاب به امید آنکه بی‌حجابی شود رفتند و به او رای دادند و پیشنهاد داد که حسن روحانی باید استعفا بدهد و به خانه برود و پس از او دوباره انتخابات آزاد برگزار می‌کنیم و یک آدم حسابی می‌آوریم». او همچنین حسن روحانی را به دلیل آنکه گفته بود بعد از۱۰۰ روز ارزانی می‌آید، اما نیامد به دروغ گویی متهم کرد.

 


 
منبع

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A