home دسته‌بندی نشده جواب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی

جواب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی


azadeh namdari answer to hesam navab safavi - جواب آزاده نامداری به حسام نواب صفویبه نقل از ایرانی عکس:در این ادامه جواب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی را که در این فضای مجازی سرو صدا برپا کرده مشاهده کنید
چند روز پیش بود که فضای مجازی پر شد از عکس های منتشر شده از آزاده نامداری در این یکی از پارک های سوییس با حجابی نامناسب . سپس او در این ویدیویی اشاره کرد که فقط یک زمان باد باعث افتادن روسری ام شده است!

پس از اتفاق او سوژه ی افراد مختلف از جمله بازیگران و صاحب نظران عرصه ی فرهنگ و هنر شده است. اخیرا حسام نواب صفوی در این ویدیویی در این اینستاگرامش به طنز ویدیویی قرار داده است.

انتشار ویدیوی حسام نواب صفوی و شوخی اش با آزاده نامداری سر و صدای زیادی در این فضای مجازی ایجاد کرده است با اینکه وی توضیح داده که اشاره به فرد خاصی ندارد اما اشارات او همه را یاد ماجرای آزاده نامداری انداخته و همین باعث واکنش این مجری تلویزیون شده به شکلی که در این زیر پست اینستاگرامی نواب صفوی نوشته است: دنیا گرده جناب نواب صفوی مراقب باشید!

گویا ماجرای آزاده نامداری و انتشار عکس های بدون حجاب او در این سوئیس تمامی ندارد و هرکس به نحوه به دنبال ادامه دار کردن این ماجرا است و میخواهد از آب گل آلود ماهی بگیرد. بعد از کنایه تند احسان خواجه امیری در این کنسرتش به آزاده نامداری که خیلی زود مجبور به عذرخواهی شد حالا نوبت به حسام نواب صفوی رسیده است.این بازیگر کشورمان با انتشار ویدئویی در این اینستاگرامش به ماجرای عکس های بدون حجاب آزاده نامداری اشاره کرد.

حسام نواب صفوی با انتشار ویدئویی در این اینستاگرامش نوشت:تمام تلاشم این بود که باد بر من غلبه نکند و طبق موازین و شئونات برخورد کنم و خوشحالم که در این این جنگ بر باد پیروز شدم.

جمع اوری: باشگاه خبرنگاران جوانجمع اوری

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A