home بیوگرافی حرف های جالب سرمربی جدید استقلال

حرف های جالب سرمربی جدید استقلال


برچسب ها : حرفهای جالب وینفرد شفر , سرمربی جدید استقلال , فرهاد مجیدی دستیار شفر , مصاحبه سرمربی آلمانی استقلال , مصاحبه سرمربی جدید استقلال , نخستین حرفهای سرمربی استقلال , نظر شفر درمورد دربی , نظر شفر درموردفوتبال ایران , وینفرد شفر

حرف های جالب سرمربی جدید استقلال

57567693 new 300x300 - حرف های جالب سرمربی جدید استقلال

حرف های جالب سرمربی جدید استقلال

مصاحبه سرمربی جدید آبی پوشان؛ وینفرد شفر سرمربی جدید استقلال از حضور در این تیم ابراز خرسندی کرد. او همچنین از دانلود بازی تاریخی تیم ملّی ایران برابر تیم ملّی آرژانتین در جام جهانی گذشته یاد کرد و گفت: هنوز دانلود بازی ایران برابر آرژانتین در ذهن من است و تنها مسی باعث شد ایران بازنده آن دیدار باشد.

حرف های جالب سرمربی جدید استقلال

سرمربی جدید استقلال

57567693 new - حرف های جالب سرمربی جدید استقلال

حرف های جالب سرمربی جدید استقلال

وینفرد شفر ظهر سه‌شنبه بعد از مراسم معارفه‌اش به عنوان سرمربی استقلال گفت: به همه حاضران ظهر بخیر می‌گویم. ممنونم که با این تعداد فراوان در این‌جا حاضر هستید و این موضوع برای من ارزش دارد. خیلی خوشحال و خوشبختم که برای این باشگاه بزرگ کار می‌کنم.

شفر ادامه داد: هدف اوّل من این بود که به عنوان یک گلزن و بازیکن به ایران بیایم امّا وقتی به من گفتند سن من برای دانلود بازی کردن بالا است، به عنوان مربی به ایران آمدم ( خنده ).

وی افزود: از وزیر ورزش و جوانان ایران، هیئت مدیره و آقای افتخاری تشکّر می‌کنم. صحبت‌های مثبتی با او در دبی داشتیم. از زحمات توفیقی نیز تشکّر می‌کنم. از مربی قبلی و کادرفنی نیز برای زحماتی که کشیدند تشکّر می کنم و برای آن ها آرزوی موفّقیّت دارم. ایران یک کشور قدیمی و با تمدّن است. فوتبال ایران در آسیا خیلی مطرح است. می‌دانم که جواد قراب عضو هیئت مدیره استقلال در المپیک مونیخ حضور داشته است. هنوز دانلود بازی ایران و آرژانتین در ذهن من است و تنها مسی باعث شد ایران بازنده آن دیدار باشد.

سرمربی جدید استقلال ادامه داد: بازیکنان ایرانی را به خوبی می‌شناسم و علی کریمی شاگرد من بوده است. باقری، دایی، مهدوی کیا، هاشمیان و چند نفر دیگر را می‌شناسم. از هواداران عزیز تشکّر می‌کنم و می‌خواهم با آن ها صحبت کنم. ما بدون آن ها موفّق نمی‌شویم. در گذشته همواره کنار تیم بودند و الآن نیز همین توقع را از آن ها دارم. هر تیم بزرگی حتی بایرن مونیخ و رئال مادرید نوسان دارند و برای خروج از این شرایط تنها باید تمرینات زیاد انجام داد. از تماشاگران توقع دارم در ورزشگاه کنار ما باشند زیرا به آن ها احتیاج داریم.

جایگاه الآن تیم، جایگاه اصلی استقلال نیست. باید با بازیکنان و مسئولان صحبت کنیم تا دلایل ضعف مشخص شود و بتوانیم تیم را به مسیر اصلی برگردانیم. من، افتخاری را چندین سال است که می‌شناسم و خیلی خوشحالم که او را دیدم و می‌دانم کار کردن با او راحت است. هدف اصلی من این است که به باشگاه کمک کنم و تیم را به جایگاه اصلی برگردانم. باید دانلود بازی به دانلود بازی بجنگیم تا به جایگاه اصلی برسیم و هدف اصلی این است که آینده باشگاه را بسازیم. الآن روی دانلود بازی بعدی تمرکز می‌کنیم.

شفر اضافه کرد: وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد، دلایل زیادی وجود دارد که باید آن را برّرسی کنیم. توقع این را نداریم که من با دست زدن، تیم را متحول کنم و ما باید قدم به قدم تیم را واکنش دهیم. ما باید به تیم آرامش دهیم تا مشکلات را در مسیر درست با استفاده از تمرینات حل کنیم. از همه اعضای باشگاه استقلال می‌خواهم از نظر نظم و انضباط، زندگی حرفه‌ای و غیره کمک کنند. بازیکن جوان و پیر برای من فرقی نمی‌کند و تنها بازیکن خوب و بد داریم. شخصیت بازیکنان مهم ترین موضوع است. در کارلسروهه و دیگر تیم‌ها از استعدادهای پایه برای شروع کار خودم شروع کردم. کار تیمی برای من بسیار مهم است. این صحبت شامل تمامی اجزای باشگاه می‌شود و همه باید همدل باشیم. از باشگاه بابت این که به من اطمینان کردند خیلی تشکّر می‌کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا او اوّلین مربی خارجی خواهد بود که در این سال‌ها در استقلال موفق می‌شود، گفت: با پشتیبانی همه اعضا می‌توانیم باشگاه را به جایگاه اصلی برگردانیم. هر کسی پیراهن استقلال را بر تن می‌کند، باید به این موضوع افتخار کند. من همواره بیش از سه سال در تیم‌های خودم کار کرده‌ام و در یک تیم نیز ۱۲ سال حضور داشتم. این‌جا انسان‌های مهربانی را دیدم پس چرا این‌جا طولانی مدت کار نکنم؟

شفر درباره ایران و داربی پایتخت گفت: از همین دیشب که وارد ایران شدم، انسان‌های مهربانی را دیدم و صحبت‌هایی که با هیات مدیره و مدیرعامل داشتم، می‌دانم که همه همدل هستیم. داربی هم برای من یک دانلود بازی معمولی مانند دیگر مسابقات است. ۹۰ دقیقه مسابقه انجام می‌شود و بعد از آن همه چیز به شرایط عادی قبل از دیدار باز می‌گردد. مهم‌ترین موضوع این است که تیم خودش را جمع کند و بتواند فوتبالی که می‌خواهیم را دانلود بازی کنیم. بازیکنان باید از نظر ذهنی آزاد باشند و می‌خواهیم روی این مسائل کار کنیم. در تمام کشورهایی که حضور داشتم، مربیان داخلی را به کادر اضافه کردم تا برای آینده زمینه سازی ایجاد شود و بتوانند مسیر را ادامه بدهند.

سرمربی جدید استقلال درباره دستیارانش، رحمتی و جباری و فوتبال پایه گفت: باید مربیانی حضور داشته باشند تا بتوانیم همکاری کنیم. در مورد بازیکنان من نظری ندارم زیرا تازه آمدم و هیچ ذهنیتی ندارم. برای فوتبال پایه هم زمان کنار می‌گذارم تا به آن رسیدگی کنیم. زمانی که در کارلسروهه بودم روز شنبه با بایرن مونیخ دانلود بازی داشتیم و من یک‌شنبه دانلود بازی‌های اولیور کان در رده نوجوانان را تماشا می‌کردم. این وظیفه من است.

وی درباره امکانات ایران اظهار کرد: من بابت زمین شکایتی ندارم و اگر مشکلی باشد، با باشگاه هماهنگ می‌شویم تا برطرف شود. ما صحبت‌های مثبتی در دبی داشتیم و آمادگی داریم تا مسائل را مدیریت کنیم. اجازه بدهید ابتدا با چهره بازیکنان روبه‌رو شوم سپس در چشم آن ها نگاه می‌کنم و از شرایطشان آگاه می‌شوم امّا الآن نمی‌توانم نظر بدهم. اگر بازیکنی لبخند نداشته باشد، در زمین نیز نمی‌تواند موفق باشد.

شفر در پایان و در پاسخ به سؤالی درباره دستیاری فرهاد مجیدی گفت: می‌دانم مجیدی برای همکاری تمایل دارد اما این مسائل با هماهنگی باشگاه انجام می‌شود. شما خبرنگاران به دنبال اطّلاعات دست اوّل هستید امّا سیستم ما این است که تمام مسائل درون باشگاه انجام شود و سپس سخنگوی باشگاه آن ها را اعلام می‌کند.

منبع: ایسنا

 

گردآوری : ایرانی عکس


منبع:khargush.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A