home بیوگرافی حرف های دل رضا صادقی

حرف های دل رضا صادقی


برچسب ها : اینستاپست رضا صادقی , پست رضا صادقی , رضا صادقی , رضاصادقی و عمو غیرتا , ستایش خواننده پاپ ازشهدا , ستایش رضاصادقی ازمردان باغیرت , مردان باغیرت , یادداشت رضاصادقی درباره شهیدان , یادداشت رضاصادقی درمردمردان باغیرت

حرف های دل رضا صادقی

AndroidOnlineNewsImage.aspx new 45 300x300 - حرف های دل رضا صادقی

حرف های دل رضا صادقی

چند کلمه حرف دل رضا صادقی؛ رضا صادقی یادداشتی منتشر کرد و در آن از بزرگی مردان باغیرتی که از جان و خانواده خود گذشتند و از کشور و ناموس دفاع کردند، نوشت. یادداشت رضا صادقی را در ادامه مطلب مشاهده می کند.

حرف های دل رضا صادقی

رضا صادقی

AndroidOnlineNewsImage.aspx new 45 - حرف های دل رضا صادقی

حرف های دل رضا صادقی

رضا صادقی خواننده مطرح پاپ، با انتشار فیلمی از شعرخوانی زنده یاد ابوالفضل سپهر در اینستاگرام، در ستایش افرادی که برای دفاع از کشور و مردم به جنگ رفته‌اند نوشت:

« این روزا همه جا نقل شعاره و حرفاى فصلى . نمی خوام از این دسته باشم، فقط چند کلمه حرف دلمه براى اونایى که با من هم عقیده هستن ….

خیلى دل می خواد از بچّه هات دل بکنى براى دل بچّه هاى وطنت، خیلى دل می خواد برى جلو گلوله اى که حتّى شکلشم از نزدیک ندیدى، خیلى دل می خواد از خونه و همسر و پدر و مادر بگذرى که تمام این قرابت ها از بقیه برقرار بمونه …

دمشون گرم اونایی که سر دادن تا وطنم سربلند باشه امّا یه کم منصف باشیم می بینیم اونى که آسمونى شد یه نقله و اونى که برگشت امّا آدم سابق برنگشت یه قصّه هزار و یک شب. یکى بى دست، یکى بى پا یکى بى نفس یکى بى چشم و یکى هم بى حواس … همین چند روز پیش پدرم براى قلبش بیمارستان خوابید فقط دو روز من و یک خانواده شب و روزمون عزا بود. حالا فقط تصور کن اون خانواده اى که هر زمان درد و رنج پدرش و می بینه. یکى می گفت: جاش دانشگاه و وام و مجوزهارو دارن، گفتم: همینا رو بدن بهت بابات و می دى، یا دست و پات و می دى؟ …. عمو غیرتا، براى لبخند دخترام ازتون ممنونم، براى سلامتى خانواده ام ازتون ممنونم، براى امنیت وطنم ازتون ممنونم و فراموش نمی کنم منّت بزرگ لطفتون و مهرتون …. به دخترام هم از بزرگی‌هاتون می گم تا اونا هم فراموش نکنن عمو غیرتشون براشون چه کرده … من با تفکّر خودم می بینمتون و می فهمم‌تون. »

منبع: آخرین خبر

 

گردآوری : ایرانی عکس


منبع:khargush.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A