خانه » بیوگرافی » حرکت زشت راننده اصفهانی با یک زن + فیلم

اطلاعیه سایت

حرکت زشت راننده اصفهانی با یک زن + فیلم

حرکت زشت راننده اصفهانی با یک زن + فیلم

در ابتدای کلیپ چیز غیرعادی به چشم نمی خورد ، فردی که با گوشی موبایل خود از داخل خودرو فیلم برداری می کند سعی دارد صحنه ای را از حرکت زشت راننده اصفهانی ضبط کند. زمانی که خودرو به تاکسی زرد رنگ می رسد زنی که روی شیشه جلوی خودرو سعی در حفظ خود دارد دیده می شود.
براساس گزارشات ارسالی پلیس اصفهان در کمتر از ۱۲ ساعت راننده تاکسی خاطی که کلیپ رفتار زشت او در یکی از خیابان های اصفهان به سرعت در فضای مجازی منتشر شده بود را شناسایی و بازداشت کرد.

کلیپ حرکت زشت و ناشایست راننده اصفهانی در خیابان

 

معاون فرهنگی اجتماعی نیروی انتظامی:
خانمی که در تصاویر مشاهده می شود قبل از حرکت راننده تاکسی، با هم در حال صحبت بودند که راننده حرکت می کند.

آن خانم می خواسته از حرکت تاکسی جلوگیری کند اما راننده به راه می افتد.

این حادثه یک مهر ماه رخ داده است و پس از بررسی پلیس مشخص شد مشکل خانوادگی بوده و طرفین از هم شکایت کرده و مانند یک پرونده معمولی در حال رسیدگی است/ باشگاه خبرنگاران

توضیح معاون شهردار اصفهان در خصوص انتشار فیلمی از حرکت عجیب یک راننده تاکسی

علیرضا صلواتی در خصوص انتشار فیلمی از حرکت یک راننده تاکسی در حالی که یک زن به کاپوت خودروی او آویزان است، اظهار کرد:فیلم منتشر شده، مربوط به حادثه ای در سه روز پیش است و شرکت تاکسی رانی اصفهان پس از اطلاع از موضوع راننده را شناسایی و در حال حاضر فرد خاطی در بازداشت پلیس است.

وی با اشاره به اینکه چنین رفتاری در ناوگان حمل ونقل شهرداری اصفهان بی سابقه است و هیچ ارتباطی با برخورد مسافر و راننده نداشته است، ادامه داد:تکریم مسافران همواره مطرح است و مسافران حتی کوچک ترین رفتار راننده مانند صحبت با تلفن همراه را نیز می توانند از طریق پیامک به سازمان های مربوط اطلاع دهند.

هم چنین، حسین جعفری، مدیرعامل سازمان تاکسی رانی اصفهان در خصوص جزئیات این حادثه گفت:اگرچه سازمان تاکسی رانی اصفهان چنین رفتارهایی را کاملا رد می کند، اما این حادثه به دنبال اختلاف خانوادگی راننده تاکسی اتفاق افتاده است و ارتباطی به برخورد مسافر و راننده نداشته است.

وی ادامه داد:۱۲ ساعت پس از اطلاع از این حادثه راننده خاطی شناسایی شد و با هماهنگی نیروی انتظامی به مراجع قانونی معرفی شد.

مدیرعامل سازمان تاکسی رانی اصفهان تصریح کرد:نمایش این فیلم از رسانه ملی بدون توضیح جزئیات این شبهه را ایجاد کرده که این حادثه برخورد مسافر و راننده و یا تصادف با عابر پیاده بوده است و موجب لطمه به حیثیت سایر رانندگان می شود.


منبع:newsair.ir
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A