خانه » اخبار روز » خاطرات جالب بازیگر زن ایرانی از ۲۲ بهمن +عکس

اطلاعیه سایت

خاطرات جالب بازیگر زن ایرانی از ۲۲ بهمن +عکس

خاطرات جالب بازیگر زن ایرانی از ۲۲ بهمن +عکس


470872 634 1 70x70 - خاطرات جالب بازیگر زن ایرانی از ۲۲ بهمن +عکس

خاطرات جالب بازیگر زن ایرانی از ۲۲ بهمن +عکس

کلمات کلیدی: آرام جعفری ، بازیگر ، ۲۲ بهمن ، عکس

جام نیـوز: آرام جعفری بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص ۲۲ بهمن و خاطرات جالب خود از این روز گفت: من متولد ۲۲ بهمن ۱۳۵۹ هستم. همه در آن روز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرند. در هر حال اوایل آذین‌بندی خیابان‌ها خیلی بود و با توجه به خلوتی شهرها آذین‌بندی‌ها به چشم می‌آمد.
 470872 634 - خاطرات جالب بازیگر زن ایرانی از ۲۲ بهمن +عکس1486836388 404 470872 634 - خاطرات جالب بازیگر زن ایرانی از ۲۲ بهمن +عکس

او ادامه داد: همزمان با تولدم جشن پیروزی انقلاب اسلامی هم برگزار می‌شود. پدر و مادرم به مناسبت تولدم خانه را تزئین می‌کردند. من در احوالات کودکانه خودم فکر می‌کردم خیابان‌ها هم به خاطر تولد من تزئین می‌شوند. حتی زمانی که پنج سالم بود، در خیابان که می‌رفتیم فکر می‌کردم همه برای من جشن گرفته‌اند.

 

او افزود: پدر و مادرم به من می‌گفتند، ۲۲ بهمن روز خاصی است که انقلاب اسلامی به پیروزی رسیده است. ۲۲ بهمن خاطره شیرینی برای من است. البته دلگیری از شهر شلوغ امروز دارم که در خیابان‌هایی که نمی‌توانیم عبور و مرور کنیم، آذین بندی‌ها مدرن شده است اما آن روزها آدم‌ها دلشان خوش بود.

 

جعفری اظهار داشت: امیدوارم امسال برای همه با توجه به اتفاقات ناگواری که در این چند وقت داشتیم، ۲۲ بهمن پر شور باشد. در روز تولدم آرزوی صلح برای تمام دنیا و کشورم می‌کنم و این را می‌گویم که من عاشق مردم و کشورم هستم./

یک بازیگر زن گفت: «من همیشه در احوالات کودکانه خودم فکر می‌کردم، ۲۲ بهمن خیابان‌ها هم به خاطر تولد من تزئین می‌شوند.»

مطالب روز جدید را با ofoghfun.com دنبال کنید
از بقیه مطالب دیدن فرمایید
farda - خاطرات جالب بازیگر زن ایرانی از ۲۲ بهمن +عکسمنبع

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A