home بیوگرافی خبر قالیباف بعد از ۳۴ سال

خبر قالیباف بعد از ۳۴ سال


برچسب ها : اینستاگرام قالیباف , بازگشت پیکر شهیدحسین مهاجر , بازگشت پیکرشهید بعداز ۳۴سال , حسین مهاجر , خبر قالیباف , خبری که قالیباف داد , شهید مفقودالاثر حسین مهاجر , فراق ۳۴ ساله , محمّدباقر قالیباف

خبر قالیباف بعد از ۳۴ سال

6794339 975 new 300x300 - خبر قالیباف بعد از ۳۴ سال

خبر قالیباف بعد از ۳۴ سال

خبری که قالیباف بعد از سی و چهار سال داد؛ محمّدباقر قالیباف شب گذشته در منزل شهید مفقودالاثر حسین مهاجر حضور یافت و خبر بازگشت این شهید والامقام را بعد از سی و چهار سال به مادر بزرگوارش داد.

خبر قالیباف بعد از ۳۴ سال

قالیباف

6794526 678 new - خبر قالیباف بعد از ۳۴ سال

خبر قالیباف بعد از ۳۴ سال

صفحه منتسب به محمّدباقر قالیباف در این باره نوشت:

” مادرش چند سال پیش از من پرسید: « آقا باقر مطمئنی پسرم شهید شده؟ آخر هر بار که تلفن زنگ می‌زند یا در خانه را می‌زنند، منتظر شنیدن خبری از او هستم. » سرم را زیر انداختم و سکوت کردم. مادر می‌خواست پیکر مطهر پسرش را ببیند.
حسین و محسن را با یتیمی بزرگ کرده بود. محسن که برادر کوچک تر بود، در عملیات مسلم ابن عقیل شهید شد و پیکر‌ پاکش در منطقه ماند و بازنگشت.
از آن به بعد، مادر بود و حسین، پسر بزرگش. یک ماه از عقد حسین نمی‌گذشت که من و شهید چراغچی و یکی دیگر از دوستان برای خداحافظی به در منزلش رفتیم، رهایمان نکرد و هرچه اصرار کردیم که « برادر من، شما تازه عقد کرده‌ای، بیشتر بمان و بعداً بیا » قبول نکرد و با ما راهی شد؛ در عملیات خیبر شرکت کرد و دیگر بازنگشت.
امشب بعد از سی و‌ چهار سال، در هفته دفاع مقدّس و یک شب مانده به محرم، همراه با چند نفر از دوستان به منزل مادر رفتیم تا به او خبر بازگشت حسین را بدهیم.
مادر، نیمه‌شب به دیدار پیکر‌ پاک فرزندش می‌رود و تا پاسی از صبح با او خلوت می‌کند و از سختی‌های ایّام فراق با او خواهد گفت؛ و فردا در مشهدالرّضا این شهید عزیز، « حسین مهاجر » را تشییع خواهیم کرد.
خداوند بر درجات این شهید عزیز بیافزاید و سایه این مادر و سایر پدران و مادران شهدایمان را بر سرمان محفوظ بدارد “.

منبع: باشگاه خبنگاران جوان

6794339 975 new - خبر قالیباف بعد از ۳۴ سال

خبر قالیباف بعد از ۳۴ سال

گردآوری : ایرانی عکس


منبع:khargush.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A