خانه » عکس جدید » خصوصیات متولدین شهریور ماه

اطلاعیه سایت

خصوصیات متولدین شهریور ماه

خصوصیات متولدین شهریور ماه


shahrivar - خصوصیات متولدین شهریور ماه

نمادهای ماه تولد شهریور: 
متولد : بالغ طبیعت
سمبل : فرشته
شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم
ستاره حاکم : ولکان و مرکوری
عنصر وجود : خاک
شخصیت : راوی
فلز وجود : پلاتین
سنگ خوش یمن : عقیق سبز
رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای
عدد خوش یمن : ۵
گل محبوب : Forgetmenot
روز مبارک : چهارشنبه

ایرانی عکس به متولدین شهریور ماه تبریک می گوید .

شما موجودی پاک و حساس هستید که به شعر, هنر, ادبیات و موسیقی عشق می ورزید. ایده آلهای شما به طور غیر عادی بالاست و این موضوع باعث می شود که در این عشقهای اولیه خود چندین بار مایوس بشوید. باید این هشدار را به شما بدهیم که شخصیت شما مستعد این است که رابطه زناشویی را کمی پیچیده کند و این می تواند باعث ناآرامی روحی و ناخوشحالی بشود. بایستی دایما مراقب موقعیتهای غیر معمول بوده و از کارهایی که حتی به ظاهر گناهکارانه به نظر می رسند بپرهیزید.

از دیگر خصوصیات شهریور ماهی ها :

حسّاس ، با هوش ، شاد و سر حال ، دقیق ، وظیفه شناس ، اهل سازش ، سود جو ، خجول ، بد پیله ، واقعاْ ساعی و کوشا ، سرمایه دار ، کمال گرا ، صبور و آرام ، عاشق سلامت خود ، متّکی به نفس ، خونسرد و خوددار ، عاشق کامپیوتر ، روشنفکر و دانشمند ، قابل انعطاف ، وسواسی ، اهل اعتدال و میانه روی ، کمک رسان ، اهل انتقاد ، معتمد ، وفادار ، با ایمان ، رام نشدنی ، بی ریا و بی تزویر ، خوش قلب ، چشم و گوش بسته ، با شرم و حیا ، ثابت قدم ، مورد حسد قرار می گیرد ، با انضباط و مستقل ، کاردان و لایق ، نکته سنج ، خود کفا ، پر توقّع ، اهل همدردی ، زود رنج ، قاطع ، دور اندیش ، خرده ‌گیر و خورده بین.

 

خصوصیات مرد متولد شهریور :

مرد متولد شهریور مجموعه ای است از کمال هوشمندی و ثبات قدم، او به علت بی اعتنایی که در این مقابل زن ها از خود نشان می دهد به سرعت نظر آنها را به خود جلب می نماید، اما با ادامه همین بی اعتنایی خیلی هم زود قلب آنان را می شکند. معمولا مرها وقتی قلب زنی را می شکنند، یا احساس غرور می کنند و یا احساس ندامت، در این حالی که مرد متولد شهریور به علت داشتن حس شدید انتقاد و ایرادگیری، خود را با بی تفاوتی کامل تبرئه می کند. وقتی اندیشه کردیم که بخاطر بدست آوردن قلب این شخص باید صبر ایوب داشت، عمل درستی را انجام داده ایم.

خصوصیات زن متولد شهریور :

زن متولد شهریور ماه بسیار احساساتی، بی ریا و تزویر خوش قلب، خواستار عشق حقیقی و وفادار به همسر و خانواده است.

عشق زن متولد شهریور از آنچنان گرمی و خلوصی برخوردار است که بدون شک مورد رشک و حسد دیگران قرار می گیرد، اما این گرمی و مخصوصا حصول اطمینان از خلوص آن ممکن است مدتی وقت بگیرد. این درست است که عشق، چه از نظر جنبه های احساسی و چه از نظر جنبه های جسمانی، بخاطر یک زنه متولد شهریور چنان مهم به نظر نمی رسد و در این او نوعی صبر و تحمل بی پایان نسبت به ابراز آن مشاهده می گردد، اما هستند تعدادی زیادی از مردانی هم که معتقدند در این امور احساسی و عشقی باید خیلی آهسته و رمانتیک قدم برداشت و پیش رفت.جمع اوری

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A