خانه » بیوگرافی » داستان تلخ تجاوز ناپدری به دختر کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

اطلاعیه سایت

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دختر کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دختر کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها


داستان تلخ تجاوز ناپدری به دختر کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

golfun.ir 73 - داستان تلخ تجاوز ناپدری به دختر کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دختر کیمیا ۷ ساله آتنای خاموش این روزها

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دختر کیمیا هفت ساله

داستان آتنا اصلانی را همه ی ایران فهمیدن ، دختربچه معصوم و مظلومی که طمعه هوس یک مرد ۴۲ ساله شد و بعد ازاین اینکه مورد تجاوز جنسی این مرد شیطان صفت قرار گرفت به صورت غیرانسانی به قتل رسید و جسدش بعد ازاین چند هفته پیدا شد . داستان قاتل آتنا اصلانی که بعد ازاین دستگیری توسط پلیس معلوم شد یک قاتل زنجیره ای است و مرتکب چند قتل دیگر نیز شده بود . همه ی ایران دراین این ماتم قتل این دختر بچه هفت ساله معصوم به فرو رفتند و خواستار اشد مجازات بخاطر قاتل اتنا کوچولو شدند .

اما روایت گر داستان جدیدی هستیم ازاین تجاوز ناپدری به کیمیا ۷ ساله دختر بچه کرجی که بیش ار هفتاد بار مورد تعرض این مرد شیطان صفت قرار گرفته است . همزمان که نام آتنا اصلانی سرخط اخبار را تسخیر کرده است ، طفلی هفت ساله به نام کیمیا دراین این کرج بستری است که ۷۰ بار ازاین سوی ناپدری مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است . خبری که فارس منتشر کرد و موجب شوک جدیدی به جامعه ما شد . ناپدری پس ازاین بازداشت گفت : به خاطر علاقه ی که به کیمیا داشته است با مادرش ازدواج کرده و با اجبار تنبیه بدنی به این طفل معصوم تجاوز کرده است .

گرداورنده: موضوع اخبار ایرانی عکس

http://iraniax.ir/news

داستان تلخ تجاوز ناپدری به دختر کیمیا , تجاوز , تجاوز به دوست دختر , تجاوز به کیمیا , تجاوز به کیمیا توسط ناپدری , تجاوز به کیمیا هفت ساله , تجاوز پدر به دختر , تجاوز جنسی , داستان , داستان تلخ تجاوز ناپدری به دختر کیمیا , داستان تجاوز به دختر , داستان تجاوز دراین این به دختر , داستان تجاوز ناپدری , داستان دختربچه کرجی , داستان کیمیا و ناپدری , دختر , تصاویر کیمیا دخترکرجی , تصاویر ناپدری کیمیا , داستان تلخ تجاوز ناپدری به دختر کیمیا , قتل کیمیا , کیمیا کیست , ماجرای کیما دختر کرجی , ماجرای کیمیا , ناپدری کیمیا .منبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A