خانه » اخبار روز » داستان زندگی نیوشا در برنامه ماه عسل دختری دارای پدر و مادر ناشنوا

اطلاعیه سایت

داستان زندگی نیوشا در برنامه ماه عسل دختری دارای پدر و مادر ناشنوا

داستان زندگی نیوشا در برنامه ماه عسل دختری دارای پدر و مادر ناشنوا


داستان زندگی نیوشا در برنامه ماه عسل دختری دارای پدر و مادر ناشنوا

golfun.ir 170 - داستان زندگی نیوشا در برنامه ماه عسل دختری دارای پدر و مادر ناشنوا

داستان زندگی نیوشا در برنامه ماه عسل دختری دارای پدر و مادر ناشنوا

داستان زندگی نیوشا در برنامه ماه عسل

قسمت بیست و ششم برنامه ماه عسل ۹۶ با اجرای احسان علیخانی میزبان خانواده ای بود که پدر و مادر ناشنوا بودند و دختر ۱۹ ساله شان بنام نیوشا داشتند . در ادامه به برخی از صحبت های نیوشا و پدر و مادرش در ماه عسل ویژه برنامه ماه رمضان را در ادامه مطلب قرار خواهیم داد . نيوشا دختری كه مادر و پدری ناشنوا دارد امشب مهمان ماه عسل است ؛ او قهرمان يكی از فيلم هاي برتر قهرمان من است . حالا برای ما از زندگی اش می گوید .

صحبت های نیوشا در ماه عسل ۹۶

هرچيزی دارم از پدر و مادرم است . نيوشا دختر جوان : ١٩ ساله هستم مادر و پدرم شنوایی بسيار محدودیی دارن اما من هرچيزی ياد گرفتم از پدر و مادرم است . مادرم سمعک نميزنه چون دوست نداره ، پدرم اما سمعک داره و به خاطر شغلش استفاده ميكنه . پيش مادربزرگم بودم : مادربزرگ و پدربزرگم برای ازدواج مادرم سنگ اندازی داشتند اما درنهايت قبول كردند و بعدها اين ازدواج را تحسين می كنند . وقتی من به دنيا اومدم تا ۲ سالگی بيشتر پيش مادربزرگم بودم و عموی كوچكم خيلی حواسش به من بود . احسان عليخانی : پدر و مادر امن ترين برج مراقبت زندگي همه هستند حتی اگر گوشت را هم بكشند باز ازت مراقبت می کنند و راضی به بدی برایت نيستند .

گردآوری: گروه سینما و تلویزیون گل فان

http://golfun.ir/category/cinema-and-tv

داستان زندگی نیوشا در برنامه ماه عسل , پدر و مادر کرولال , پدر و مادر کرولال ماه عسل , داستان زندگی نیوشا در برنامه ماه عسل , داستان قسمت ۲۶ ماه عسل , رمضان ۹۶ , قسمت ۲۶ ماه عسل , قسمت ۲۶ ماه عسل ۹۶ , کرولال , ماجرای نیوشا در ماه عسل , داستان زندگی نیوشا در برنامه ماه عسل , ماه عسل ۹۶ , ماه عسل پدر و مادر کرولال , ماه عسل قسمت بیست و شش , ماه عسل کرولال , مجری , مجری مرد , نیوشا در ماه عسل , نیوشا درماه عسل , نیوشا کیست , نیوشا ماه عسل .منبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A