خانه » اخبار روز » داستان مهمان ۳۰۰ کیلویی ماه عسل مردی که ۹۰ ماه رنگ آفتاب ندیده است

اطلاعیه سایت

داستان مهمان ۳۰۰ کیلویی ماه عسل مردی که ۹۰ ماه رنگ آفتاب ندیده است

داستان مهمان ۳۰۰ کیلویی ماه عسل مردی که ۹۰ ماه رنگ آفتاب ندیده است


golfun.ir 116 64x64 - داستان مهمان ۳۰۰ کیلویی ماه عسل مردی که ۹۰ ماه رنگ آفتاب ندیده است


داستان مهمان ۳۰۰ کیلویی ماه عسل مردی که ۹۰ ماه رنگ آفتاب ندیده است

golfun.ir 116 - داستان مهمان ۳۰۰ کیلویی ماه عسل مردی که ۹۰ ماه رنگ آفتاب ندیده است

داستان مهمان ۳۰۰ کیلویی ماه عسل مردی که ۹۰ ماه رنگ آفتاب ندیده است

داستان مهمان ۳۰۰ کیلویی ماه عسل

مهمانان امشب برنامه ماه عسل که در ایام ماه رمضان با اجرای زیبای احسان علیخانی پخش می شود مربوط به افرادی بود که وزن زیاد و بیش از اندازه داشتن اما داستان مرد ۳۳۶ کیلویی بود که بخاطر داشتن وزن زیاد نزدیک ۸ سال از خانه بیرون نرفته بود و به قولی ۹۰ روز رنگ آفتاب را ندیده جالبتر بود . در ادامه به برخی صبحت های این افراد در ماه عسل اشاره ای کوتاه می کنیم . لطفا با ما همرا باشید . در آخر برنامه هم با دعوت یک دکتر ، این مجری مرد از ایشان خواست تا جراحی افرادی که مشکل چاقی دارند ، انان را به زندگی خوبشان برگرداند .

صبحت های مهمانان قسمت ۱۴ ماه عسل ۹۶

هفت ساله از خونه بيرون نيومدم : ميهمان اول امشب ماه عسل سيد موسي ست ، مردي كه از چاقي مفرط رنج ميبرد. او از دردسرهاي اين اضافه وزن به مجری ميگويد: نصف تنم فلج شده و نزديک ۷ ساله كه از خونه بيرون نيومدم. اصلا فكر نميكردم كسي در خونه مو بزنه چه برسه به اينكه بيام برنامه ماه عسل . بهم ميگفتن استخوان پرم : از بچگي پر بودم ، بهم ميگم ميگفتن استخوان پرم ! توي خانواده م كسي كه چاق باشه نبود. توي دوران تحصيل هم مشكلي نداشتم تا اينكه پدرم فوت شد و درسو رها كردم و رفتم برای كار . سيد موسي به احسان علیخانی می گوید : قديما وقتي كسي توی بازار بار آدمها رو تا مقصد حمل مي كرد بهش ميگفتن حمال .

golfun.ir 117 - داستان مهمان ۳۰۰ کیلویی ماه عسل مردی که ۹۰ ماه رنگ آفتاب ندیده است

داستان مهمان ۳۰۰ کیلویی ماه عسل مردی که ۹۰ ماه رنگ آفتاب ندیده است

من اون زمان حمالی ميكردم . یک بار عاشق شدم : یک بار عاشق شدم ، اون دختري كه دوست داشتم به من آرامش ميداد اما خانواده ش به خاطر اينكه من صرع داشتم قبول نكردن و خيلي ناراحت شدم . بعد ازون هم ديگه اين موقعيت برايم پيش نيومد خودم هم از لحاظ روحي به هم ريخته بودم . با كسي دعوا ندارم : من از افسردگى ورم كردم و گرنه هفته ها ميگذره كه من غذا نخوردم ، اصلا اينقدر تنها شدم ، خواهر برادرام درگير زندگي هستن و ديگه با كسي دعوا ندارم . سيد موسي : بعضي اوقات با خدا حرفم ميشه اما پشيمون ميشم . ميخوام بپرسم چرا من اما بعد ميفهمم حتما جواب خدا اينه كه ميخواستم امتحان كنم ببينم پاي ادعات هستي .

گردآوری: گروه سینما و تلویزیون گل فان

http://golfun.ir/category/cinema-and-tv

منبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A