home بیوگرافی دانلود جدیدترین آلبوم گروه چارتار به نام دریا کجاست به همراه متن اشعار

دانلود جدیدترین آلبوم گروه چارتار به نام دریا کجاست به همراه متن اشعار

روند هر دوسال یک آلبوم با جدیدترین آلبوم این گروه به نام دریا کجاست در حال پیگیری است. این آلبوم در ادامه روند سبکی که چارتار پیش گرفته خواهد بود و به احتمال فراوان چند قطعه با سازبندی جدید در آن گنجانده خواهد شد.

در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد

ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی

خبر داغ

مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید .

چارتار نام یک گروه تلفیقی موسیقی ایرانی است. این گروه در سال ۱۳۹۰ تشکیل شده‌است. سبک این گروه تلفیقی است و موسیقی الکترونیک را با آواز ایرانی تلفیق کرده‌است. اشعار و و موسیقی این گروه برگرفته از ادبیات و موسیقی کلاسیک ایرانی است.

اعضای گروه چارتار عبارتند از: آرمان گرشاسبی (خواننده – متولد ۱۳۶۷)، آرش فتحی (آهنگساز – متولد ۱۳۶۷)، احسان حائری (ترانه‌سرا – متولد ۱۳۶۷)، آیین احمدی‌فر (تنظیم‌کننده – متولد ۱۳۶۳)

چارتار تا کنون ۲ آلبوم منتشر کرده است. آلبوم اول به نام باران تویی در سال ۱۳۹۲ و آلبوم دوم به نام جاده می رقصد در سال ۱۳۹۴

روند هر دوسال یک آلبوم با جدیدترین آلبوم این گروه به نام دریا کجاست در حال پیگیری است. دریا کجاست به زودی منتشر خواهد شد و اطلاعات آن از طریق همین صفحه در اختیار دوستداران قرار خواهد گرفت.

wAAACwAAAAAAQABAEACAkQBADs= - دانلود جدیدترین آلبوم گروه چارتار به نام دریا کجاست به همراه متن اشعار

این پست توسط بخش خبر داغ مجله کولاک گردآوری شده است , امیدواریم از مطالعه مطلب

دانلود جدیدترین آلبوم گروه چارتار به نام دریا کجاست به همراه متن اشعار

استفاده کافی برده باشید، از شما دعوت می شود از مطالب مرتبط با این پست دیدن فرمایید .


منبع:koolakmag.ir
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A