خانه » اخبار روز » دانلود جدید فیلم فرار راننده دیوانه ماشین اپتیما از دست پلیس جنوب تهران

اطلاعیه سایت

دانلود جدید فیلم فرار راننده دیوانه ماشین اپتیما از دست پلیس جنوب تهران

دانلود جدید فیلم فرار راننده دیوانه ماشین اپتیما از دست پلیس جنوب تهران


Optima Bartarina.com  70x70 - دانلود جدید فیلم فرار راننده دیوانه ماشین اپتیما از دست پلیس جنوب تهران


دانلود جدید فیلم فرار راننده دیوانه ماشین اپتیما از دست پلیس جنوب تهران

Optima Bartarina.com  - دانلود جدید فیلم فرار راننده دیوانه ماشین اپتیما از دست پلیس جنوب تهران

دانلود جدید فیلم فرار راننده دیوانه ماشین اپتیما از دست پلیس جنوب تهران

ماشین اپتیما

دانلود جدید فیلم فرار راننده دیوانه ماشین اپتیما از دست پلیس جنوب تهران رانندگی مخاطره آمیز راننده خودروی اپتیما سفید رنگ پس از مصرف مواد روان گردان، به تعقیب و گریز پلیس با این خودرو انجامید که فرار دیوانه وار وی از دست ماموران، علی‌ رغم خسارت زدن به خودروی پلیس و چند خودروی شخصی ناکام ماند.

سرهنگ حسن عابدی، با اشاره به ماجرای فرار Escape راننده یک دستگاه خودروی اپتیما از دست مأموران پلیس Police و برخورد چند باره با خودروهای شهروندان و یک دستگاه خودروی مگان پلیس درمنطقه ۱۷ تهران اظهار داشت: ساعت ۱۸:۲۰ روز گذشته (پنج‌شنبه) مأموران پلیس راهور تهران بزرگ به دلیل رانندگی مخاطره‌آمیز راننده یک خودروی اُپتیما دربزرگراه شهید سعیدی، دستور توقیف خودرو را صادر می‌کنند که متأسفانه راننده این خودرو از دستور پلیس سرپیچی کرده و سعی می‌کند از دست آنان فرار کند.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: پس از تعقیب و گریز مأموران و خودروی اپتیما، خودروی پلیس، راه این خودرو را درخیابان پیغمبری سد می‌کند ولی راننده خودروی اپتیما با ضربه زدن به خودروی مگان پلیس راهور، راه خود را باز می‌کند و متواری می‌شود.

وی اضافه کرد: به دنبال متواری شدن راننده خودرو، همکاران ما مجدداً دریکی از خیابان‌های اطراف، موفق می‌شوند راه این خودرو را سد کرده و وی را دستگیر کنند.

عابدی با بیان اینکه راننده اپتیما درحین متواری شدن به دو خودروی شخصی خسارت وارد کرده و دردو نوبت، به خودروی پلیس راهور پایتخت خسارت زده است، افزود: راننده این خودرو که مردی ۳۰ ساله بود پس از دستگیری به کلانتری ۱۶۱ ابوذر منتقل شد و دراختیار مأموران کلانتری قرار گرفت و این درحالی است که به گفته راننده دستگیر شده، وی پیش از متواری شدن از دست پلیس، مبادرت به مصرف مواد روانگردان کرده بود.

دانلود جدید دانلود جدید فیلم اپتیما

گردآوری: ایرانی عکس http://iraniax.ir

ایرانی عکس ۵.۰۰ ( ۱ متن )

جهت مشاهده پربازدیدترین تصاویر و دانلود جدید فیلم امروز اینجا کلیک کنید

منبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A