خانه » اخبار روز » دانلود فیلم ازدواج سفید فاطمه حقیقت جو نماینده مجلس بعد از طلاق

اطلاعیه سایت

دانلود فیلم ازدواج سفید فاطمه حقیقت جو نماینده مجلس بعد از طلاق

دانلود فیلم ازدواج سفید فاطمه حقیقت جو نماینده مجلس بعد از طلاق


دانلود فیلم ازدواج سفید فاطمه حقیقت جو نماینده مجلس بعد از طلاق

Fatemeh Bartarina.com  - دانلود فیلم ازدواج سفید فاطمه حقیقت جو نماینده مجلس بعد از طلاق

دانلود فیلم ازدواج سفید فاطمه حقیقت جو نماینده مجلس بعد از طلاق

فاطمه حقیقت جو

دانلود فیلم ازدواج سفید فاطمه حقیقت جو نماینده مجلس بعد از طلاق فاطمه حقیقت جو نماینده ی محجبه ی مجلس ششم که مقیم آمریکاست، می گوید که پس از سیزده سال زندگی مشترک طلاق گرفته «و الان بدون اینکه رسماً با کسی ازدواج کرده باشم با یک آقایی دارم زندگی می کنم و بیشتر درواقع می خواهم ببینم که ما به درد هم می خوریم یا نمی خوریم».

به گزارش انصاف نیوز، خانم حقیقت جو که درسال های اخیر درپوشش او تغییراتی ایجاد شده، درگفتگویی با رادیو فردا با عنوان «ازدواج سفید؛ بی مسوولیتی یا آزادی؟» گفته است:

«من همین جا عرض کنم که ازدواج کردم، دوازده سیزده سال با همسرم زندگی کردم، ازش جدا شدم و الان بدون اینکه رسماً با کسی ازدواج کرده باشم با یک آقایی دارم زندگی می کنم و بیشتر درواقع می خواهم ببینم که ما به درد هم می خوریم یا نمی خوریم. اتفاقاً وقتی آدم وارد می شود لزوماً بُعد فیزیکی مساله نیست، بُعد عاطفی، و حمایتی که از همدیگر دارند را نگاه می کند و من فکر می کنم که درواقع می شود این دو را کنار هم قرار داد، به عنوان شخصی که این تجربه را کرده ام».

تعدادی از واکنش های توییتری به این اظهارات درپی می آید:

نگار: خانم حقیقت جو نماینده سابق مجلس، همین الان دربرنامه تابو رادیو فردا از ازدواج سفید حمایت کردند و با صداقت گفتن خودشونم درهمچین رابطه ای هستند.

امیرحسن: چیجوری این فاطمه حقیقت جو انقد راحت داره درمورد ازدواج سفیدش حرف میزنه! من بهش فکرم میکنم تموم تنم میلرزه!

مهتا شین: عاقبت تندروی دراصلاح طلبی / فاطمه حقیقت جو نماینده اصلاح طلب مجلس ششم درمصاحبه با رادیو فردا با افتخار از ازدواج سفید ش میگوید!

محبوبه: فاطمه حقیقت جو نماینده مجلس ششم و از لیدرهای فتنه ۸۸ و حامیان سند ۲۰۳۰ درمصاحبه با رادیو فردا با افتخار از ازدواج سفید خودش می گوید!

نازی: فاطمه حقیقت جو هم با کت دامن و روسری تو جهان اول ازدواج سفید کرده و میگه موافق اصلاحات درون نظامه، عیزم برگرد درون نظام اصلاحات کن.

دانلود دانلود فیلم فاطمه حقیقت جو

گردآوری: ایرانی عکس http://iraniax.irمنبع

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A