خانه » عکس جدید » داورزنی: کشتی ۱۲ میلیارد گرفته، فوتبال ۱۰ میلیارد

اطلاعیه سایت

داورزنی: کشتی ۱۲ میلیارد گرفته، فوتبال ۱۰ میلیارد

داورزنی: کشتی ۱۲ میلیارد گرفته، فوتبال ۱۰ میلیارد

koshtiii - داورزنی: کشتی 12 میلیارد گرفته، فوتبال 10 میلیارد

به نقل از ایرانی عکس، محمدرضا داورزنی در این گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت:

ورود سلطانی‌فر به نتایج اخیر کشتی آزاد در این مسابقات جهانی پاریس از جایگاه مهم نماینده عالی دولت در این ورزش و از حدود اختیارات و وظایف حاکمیتی ایشان است.

معاون قهرمانی با اشاره به بیانیه اخیر فدراسیون کشتی افزود:

شکست کشتی تاریخی بود و در این واقع این نتیجه سنگین ترین شکست کشتی ما بعد از انقلاب محسوب می شود و طبیعی است رئیس فدراسیون هم مثل ما ناراحت باشد ولی آنچه مهم تقویت مجدد کشتی و فدراسیون با همراهی وزارتخانه است.

داورزنی با اشاره به بیانیه اخیر فدراسیون کشتی گفت:

وزیر نقش حاکمیتی دارد و در این قبال مردم و نمایندگان مجلس پاسخگوست، ما در این کنار فدراسیون‌ها هستیم و بزودی با کمک خود فدراسیون نتایج بررسی ها را اعلام می کنیم.

وی درباره میزان کمک های وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون کشتی گفت:

از ۱۱۷ میلیارد تومان اعتباری که در این اختیار حوزه قهرمانی بخاطر اختصاص به فدراسیون قرار دارد کشتی با ۱۲ میلیارد تومان بیشترین سهم را دارد و بعد از آن فوتبال با ۱۰ میلیارد، جانبازان و معلولان با شش و نیم میلیارد، والیبال شش میلیارد، بسکتبال چهار میلیارد، دو و میدانی پنج و نیم میلیارد و مشخص است که کشتی نسبت به ببینید رشته ها حداقل دو برابر بیشتر بودجه می‌گیرد.

داورزنی اضافه کرد:

ما بخاطر تقویت و رفع نواقص در این کنار فدراسیون کشتی و آقای خادم هستیم و کسی منکر نتایج خوب کشتی و زحمات زیاد رئیس فدراسیون بخاطر این رشته نیست ولی در این دوره جدید، پاسخگویی فدراسیون ها در این قبال مردم و وزارتخانه بیشتر باید باشد و بزودی با کمک خادم و اعضای شورای فنی جلسات بررسی و کارشناسی را تشکیل می دهیم و نتایج آن را به اطلاع آقای وزیر خواهیم رساند.

جمع اوری: ۹۰tv


جمع اوری:asemooni.com
گرداوری :ایرانی عکس

اشتراک گذاری مطلب
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A