home بیوگرافی درخواست همسر شهید نفتکش سانچی از مسئولان

درخواست همسر شهید نفتکش سانچی از مسئولان

الیا محتشمی همسر شهید فرید محبی عنوان کرد : همسرم بعد از ۱۵ سال خدمت، به سرمهندسی، ارتقای درجه پیدا کرد. / درخواست همسر شهید نفتکش سانچی از مسئولان

وی افزود همسرم بعد از ۱۵ سال خدمت، به سرمهندسی، ارتقای درجه پیدا کرد و نزدیک به دو سال به عنوان سرمهندس نفتکش در حال خدمت بود.
همسر شهید فرید محبی سرمهندس ناوبری شرکت ملی نفتکش ایران، با بیان اینکه فرزندی ندارد، افزود: محبی ۱۷ سال در سفر و در سال حداقل ۷ تا ۸ ماه در دریا بود.

محتشمی با اشاره به اینکه شغل همسرش پرخطر بود‌، گفت: به جز یک مورد که در کشتی دچار حادثه شد، تاکنون هیچ سانحه‌ای با این ابعاد برایش اتفاق نیفتاده بود.

وی با بیان اینکه حادثه ساعت ۱٫۵ صبح به وقت ایران اتفاق افتاد و از همان ساعات اولیه به تهران برای اطلاع از وضعیت همسرم مراجعه کردیم، اظهار‌ کرد: این حادثه باورکردنی نیست و ابهامات زیادی در آن وجود دارد که باید شفاف‌سازی شود. چرا کشور چین و سایر کشورها در کمک‌رسانی کوتاهی کردند؟ چرا تکاورها دیر اعزام شدند؟ چرا اطفای کشتی از روز پنجم شروع شد؟ چرا وزیر خارجه کشور ما دیر اقدام کرد و تنها به یک تسلیت اکتفا کردند؟

محتشمی با گله از شهرداری مشهد، در خصوص اختصاص ندادن حتی یک بنر برای تسلیت و دلگرمی به خانواده‌ و بازماندگان این عزیزان، اضافه‌کرد: از مسؤولین مشهد تاکنون فقط معاونت امور بانوان استانداری برای تسلیت آمدند، اما در شهر شیروان خیابانی به نام شهید اختصاص دادند. همچنین از روز اول نماینده شیروان پیگیر این حادثه بود که از وی نیز به خاطر پیگیری‌هایی که انجام دادند، تشکر می‌کنم.

همسر شهید فرید محبی، درباره خواسته‌های خود از مسؤولین کشوری‌، گفت: اولین خواسته ما این است که تفحص‌ها انجام و پیکر آنها را تحویل دهند، چرا که من هنوز باور ندارم همسرم شهید شده است.

دومین خواسته ما این است که این حادثه را با مدرک برای همه شفاف‌سازی کنند و یک بار از زبان مسؤول مربوط نه آقای ربیعی که وزیر کار و رفاه هستند، بلکه وزیر نفت، رئیس جمهور و وزیر امور خارجه این قضیه توجیه و جلوی شایعات را هم بگیرند. پول کشتی را بیمه می‌دهد، اما ۱۷ سال طول می‌کشد فردی مانند فرید محبی تحویل جامعه داده شود.

الیا محتشمی همسر شهید فرید محبی عنوان کرد : همسرم بعد از ۱۵ سال خدمت، به سرمهندسی، ارتقای درجه پیدا کرد. / درخواست همسر شهید نفتکش سانچی از مسئولان

ایرانی عکس


منبع:sabk98.com
گرداوری :ایرانی عکس

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A